Ezcool M2 Deri (Leather) Dokunmatik Çalışmıyor

Ezcool M2 Deri (Leather) Dokunmatik Çalışmıyor

C cubukteknik - #1
Ezcoolun forum sitesidenki m2_leather_apkone.rar yazılımını attım şimdi cihazın dokunmatiği çalışmıyor. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?
symbazz symbazz - #2
Firmalar bazen cihazları için hatalı rom yayınlayabiliyorlar. Belki de cihazınızın farklı bir sürümü vardır, yanlış olanını yüklemişsinizdir. Bazı tabletlerin dokunmatikleri versiyonludur. Yüklediğiniz romdaki Touch versiyonu uymazsa dokunmatik paneliniz çalışmayabilir. Eğer tabletinizin arka kapağını açar ve resmini burada yayınlarsanız, yardımcı olmaya çalışırız.
Paradox Paradox - #3
Ezcoolun forum sitesidenki m2_leather_apkone.rar yazılımını attım şimdi cihazın dokunmatiği çalışmıyor. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

Yazılım yükleme işleminden önce cihazın dokunma paneli çalışıyor muydu?
Bazı kullanıcılar, dokunma panelleri arızalandığında, yazılım yükleme işleminin bu sorunu çözeceği gibi yanlış bir düşünceye kapılıyorlar.
Şayet yazılım yükleme işleminden önce cihazın dokunma paneli çalışıyorsa,
Size daha önce yazılım indirdiğiniz yerdeki diğer yazılımı denemenizi öneririm.
Olmazsa:
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
C cubukteknik - #4
daha önce çalışıyordu şifreyi unuttuğum için yazılım atmak istedim, fakat siteden indirdiğim yazılımı attıktan sonra dokunmatik çalışmamaya başladı.
symbazz symbazz - #5
İşlemcisi A10 yada A13 ise bir yolunu bulabiliriz.
Paradox Paradox - #6
daha önce çalışıyordu şifreyi unuttuğum için yazılım atmak istedim, fakat siteden indirdiğim yazılımı attıktan sonra dokunmatik çalışmamaya başladı.

Yazılım yüklemeden önce konu hakkında bilgimiz olsaydı,
Size daha farklı bir şekilde yardımcı olmaya çalışırdık.
symbazz symbazz - #7
Board resimlerini yayınlarsanız, belki yardımcı olabiliriz.
F fizikci98 - #8
bende de aynı durum söz konusu önceden dokunmatik çalışıyordu yükleme yaptıktan sonra dokunmatik çalışmaz oldu
leonidasss leonidasss - #9
Bu cihazın farklı bir romu daha vardır belki. İyice araştırmak gerekiyor. Yüklediğiniz ya da indirmiş olduğunuz romun linkini konuya ekler misiniz?
Paradox Paradox - #10
bende de aynı durum söz konusu önceden dokunmatik çalışıyordu yükleme yaptıktan sonra dokunmatik çalışmaz oldu

Ezcool'un forumuna baktım da şimdi.
Sanırım firmada çözememiş bu sorunu.
Firma ile görüşmeniz faydalı olabilir.
D dogankara - #11
EZCOOL M2 8GB rom atıldıktan sonra dokunmatik calışmayan tabletler için A23_86DZ_D701HC_1501059.20150120 isimli bu romu indirin ve yukleyin.bizzat kendim denedim dokunmatik çalıştı.Rom adresi aşağıdadır.açılan sayfada romu bulup indirin

URL: https://www.mobilkulup.com//konu/ezcool-m2-deri-leather-dokunmatik-calismiyor.830/