Stock Rom Casper VIA A3316 Rom V01.005.02

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper VIA A3316
V01.005.02
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
Casper VIA A3316 V01.005.02 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cephaneiletişim

ozgrcvdr

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Mar 2017
5
0
1
43
Merhaba baska bir konuda v01.008.01 stock rom var aradaki fark nedir acaba cunku bi iki gun icinde birini yuklemek istiyorum. Ben suqn 4.4.2 surum kullaniyorum

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba baska bir konuda v01.008.01 stock rom var aradaki fark nedir acaba cunku bi iki gun icinde birini yuklemek istiyorum. Ben suqn 4.4.2 surum kullaniyorum

Forumumuzda cihazınız için paylaşılan her iki yazılımda Android 4.1.2.
Cihazınız yazılım yükleme işleminden sonra güncelleme alır ve sürüm yükseltir mi, bilmiyorum.
Konuda paylaşılan yazılımdan sonra yayınlanan yazılım, muhtemelen bu yazılımın iyileştirilmiş halidir.
Ne yazık ki elimde cihazınız için paylaştıklarımdan başka yazılım yok.

ozgrcvdr

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Mar 2017
5
0
1
43
Ben ikisini de yukledim.ikisi de 4.1.2 yazilimi. 005 li olani yukleyince guncelleme var diyor
Guncelle dedigim zaman baglaniyor ama sonra hata verip iptal ediyor.zaten guncelleme olarak da 008 olan surumu gosteriyor.yine de paylasimlar icin eline saglik.usta bu telefonlar icin custom rom yada custom recovery varmi acaba bi bilgin varmi?aslinda bu a3316 modelinin orjinali baska bi telefonmus.casper demiski ayni telefona casper logosu yapistir bende satayim diye.belki orjinalini bulsak custom rom yada custom recovery yukleyebiliriz?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Ben ikisini de yukledim.ikisi de 4.1.2 yazilimi. 005 li olani yukleyince guncelleme var diyor
Guncelle dedigim zaman baglaniyor ama sonra hata verip iptal ediyor.zaten guncelleme olarak da 008 olan surumu gosteriyor.yine de paylasimlar icin eline saglik.usta bu telefonlar icin custom rom yada custom recovery varmi acaba bi bilgin varmi?aslinda bu a3316 modelinin orjinali baska bi telefonmus.casper demiski ayni telefona casper logosu yapistir bende satayim diye.belki orjinalini bulsak custom rom yada custom recovery yukleyebiliriz?

Cihazınızla aynı özelliklerdeki cihazlar için hazırlanmış yazılımları ve Recovery'leri deneyebilirsiniz.
Öncelikle Micromax, Wiko ve Gionee markalı cihazlarla karşılaştırma yapmanızı öneririm.
Casper'ın cihazlarını zaman zaman bu markalar üretmiştir.
(Başka markalarda olabileceğini ve benzer telefonların yazılımlarının cihazınızla uyumsuz olabileceğini unutmayınız.)

Size önerim cihazınız üzerinde denemeler yaparken oldukça dikkatli olmanızdır.
Aksi halde cihazınız kullanılmaz hale gelebilir.

ozgrcvdr

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Mar 2017
5
0
1
43
Wikoydu sanirim.tesekkur ederim usta.deneyince bilgilendirme amacli yazarim.gecen birara s3 icin yapilan recovery yukledim.tele bisey olmadi ama benim recovery de kayboldu

mancusol

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 May 2017
3
0
1
33
allah razı olsun paradox 4 tane telefoncuya götürdüm yapamamıştı en sonunda senin sayende hallettim