Stock Firmware Casper Via T9W Firmware Windows 8.1

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper Via T9W Firmware
Windows 8.1

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Yazılım indirme linkleri:
(Beklemek ve hız limiti yok.)
Boyut: 4,92 GB

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
Casper Via T9W Windows 8.1 Firmware

Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

05camci

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Tem 2019
3
0
1
24
slm arkadaşlar benim elimede bu modeldencasper via T9W geçti içinde win 10 kurulu ses ve dokunmatik çalışmıyor kaç gündür uğraşıyorum bir türlü olmuyor casper sitesinden driverlerini indirim dedim sitesinde driveri de yok caspere yazdım enyakın servise gönderin diyorlar bir ses driveri için servisemi gönderim dedim kızdım kapattım yardımçı olalabilecek arkadaşlara ihtiyacım var tşşkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
slm arkadaşlar benim elimede bu modeldencasper via T9W geçti içinde win 10 kurulu ses ve dokunmatik çalışmıyor kaç gündür uğraşıyorum bir türlü olmuyor casper sitesinden driverlerini indirim dedim sitesinde driveri de yok caspere yazdım enyakın servise gönderin diyorlar bir ses driveri için servisemi gönderim dedim kızdım kapattım yardımçı olalabilecek arkadaşlara ihtiyacım var tşşkürler

Bu cihazın sürücüleri bende mevcut ama ne yazık ki arşivim yanımda değil.
Upload işlemini ancak bir kaç gün sonra yapabilirim.
O zamana kadar bekleyemem diyorsanız, sürücüleri yazılımla birlikte, konuda daha önce paylaşmıştım.
Paylaşım yazılımı da kapsadığı için boyutu biraz büyük ama yapacak bir şey yok.

05camci

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Tem 2019
3
0
1
24
arkadaşım yardımcı olduğun için teşekkür ederim acelem yok verdiğin linkdeki dosya çok uzun biraz indirim dedim 1 günde inmez gibi gözüktü bıraktım internetim hem yavaş hem sınırlı sizi beklemek sanki daha avantajlı saygılar iyi günler

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
arkadaşım yardımcı olduğun için teşekkür ederim acelem yok verdiğin linkdeki dosya çok uzun biraz indirim dedim 1 günde inmez gibi gözüktü bıraktım internetim hem yavaş hem sınırlı sizi beklemek sanki daha avantajlı saygılar iyi günler

, ihtiyacınız olan sürücüleri buradan indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: 05camci

atakers

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ağu 2019
4
0
1
34
hocam casper in sitesinden nasıl indirdin bende de aynı sorun var çalışmıyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sayın hocam şimdi ben 8.1 stok firmware olanı indiriyorum .O zaman driver yüklememe gerek kalacak mı windows 10 da kullanmıyım ne olur ki ?

Forumumuzda cihazınızın hem Microsoft Windows 8.1, hemde Microsoft Windows 10 yazılımları mevcut.
Bunların yanı sıra, dilerseniz temiz kurulumda yapabilirsiniz.
Sürücü yüklemeniz gerekirse, nasipse o konuda da size yardımcı olmaya çalışırım.

atakers

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ağu 2019
4
0
1
34
Forumumuzda cihazınızın hem Microsoft Windows 8.1, hemde Microsoft Windows 10 yazılımları mevcut.
Bunların yanı sıra, dilerseniz temiz kurulumda yapabilirsiniz.
Sürücü yüklemeniz gerekirse, nasipse o konuda da size yardımcı olmaya çalışırım.

Şimdi abi üstünde windows 10 yüklü ben sitedeki driverleri indirdim kurdum .Herşey çalışıyor iki adet problemim kaldı wifi sürekli sınırlı diyor odadan odaya yakın olmamı istiyor. 2 Problem ise dokunmatik 'ekran ın klawyesi çok ufak nasıl büyüyecek bilmiyorumda..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Şimdi abi üstünde windows 10 yüklü ben sitedeki driverleri indirdim kurdum .Herşey çalışıyor iki adet problemim kaldı wifi sürekli sınırlı diyor odadan odaya yakın olmamı istiyor. 2 Problem ise dokunmatik 'ekran ın klawyesi çok ufak nasıl büyüyecek bilmiyorumda..

Cihazınızın WiFi donanımı nedir?
Klavye boyutu nasıl ayarlanıyordu bende hatırlamıyorum, nasipse kendi cihazlarımdan birine bir bakayım.

first_burn

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Şub 2018
3
0
1
35
herşey tamam ama çıkarılabilir disk hatası veriyor flash bellekleri siliyor windows 10 da denilenleri yaptım gayet güzel yükledi windows 8 için zaten içine yazmışsınız
"Kurulum Talimatı" isimli metin belgeleri cihaz yazılımının içinden çıkmıştır ama sanırım biraz eksikler.
(Tabii indirdiğiniz dosyaların arasında bu isimde bir metin belgesi varsa.)
Bu nedenle yazılım klasörüne, yazılım yükleme işlemi hakkında fikir sahibi olabilmeniz için bazı PDF dosyaları eklenmiştir.
çok uğraştım ama olmadı normalde yüklemek istemiyorum driver sorunu çıkıyor zaten yapanda yok neyin tribi