İstek PolyPad Q7 XXL Rom

Meta başlık: PolyPad Q7 XXL Rom

Meta açıklama: PolyPad Q7 XXL Rom

Elektronikci09

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
68
12
8
33
Arkadaşlar Merhaba,
Q7 XXL tabletimde reklam virüsü mevcut temizleyemedim sürekli ekrana resim ve reklam atıyor. Recovery yöntemlerini denedim fakat açıldıktan sonra tekrar reklam atıyor. Yenide rom atmak istiyorum fakat rom bulamadım. Elinde olan varsa paylaşabilir mi ?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar Merhaba,
Q7 XXL tabletimde reklam virüsü mevcut temizleyemedim sürekli ekrana resim ve reklam atıyor. Recovery yöntemlerini denedim fakat açıldıktan sonra tekrar reklam atıyor. Yenide rom atmak istiyorum fakat rom bulamadım. Elinde olan varsa paylaşabilir mi ?
bulunan konudan faydalanarak yazılım araması yapabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: mir

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşlar Merhaba,

PolyPad ile iletişim kurarsanız, yazılımı temin etmeniz konusunda size yardımcı olacaklardır.
Edindiğiniz yazılım indirme bağlantısını burada da paylaşırsanız, sizin gibi ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmuş olursunuz.

AhmetSuat

Üye
Kayıtlı üye
24 Ocak 2017
64
45
18
45
selamun aleykum bende yazılımı mevcut yalnız sistem dosya büyük dediği için upload edemedim.

Elektronikci09

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
68
12
8
33
Bende teşekkür ediyorum çok sağolun indirip hemen deniyorum.
Edit: Kurulum yaptım sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler.
İyi forumlar.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Linkteki programı ve rom u indirdim kurdum ancak tablet beyaz bir ekran geliyor sonra da öyle kalıyor

Cihazınız aynı model olmasına rağmen farklı bir versiyona sahip olabilir.
Bu nedenle paylaşılan yazılım sizin cihaza uymayabilir.
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşlar bu tablet için uyan android 5 veya 6 yazılımı bulunur mu acaba [email protected] adresine mail attım yardımcı olamadılar.

Bu cihazın Android 5 veya Android 6 yazılımı yoktur.
Oldukça eski bir cihaz.
Benzer cihazların yazılımları denenebilir ama bulma ihtimaliniz çok ama çok düşüktür.
bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Heartache88

Mustiroid

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Nis 2017
1
0
1
43
Arkadaslar aynı sorun bendede oldu elinde güncel yazılımı olan varsa rica etsem upluad edebilirmi

Son düzenleme: