Çözüldü Turkcell T70 Google Account Çözümü

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Android 6.0.1 için bizzat denediğim ve google account sorununu ortadan kaldırdığım cihazın baştan sona anlatacağım. Bu işlem bende işe yaradı umarım sizde de işe yarar. Başlayalım
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

(Beklemek ve hız limiti yok.)

1. Üstte bulunan dosyayı İndirin rardan çıkarın. Ve içi boş bir hafız kartına atın. Telefona takın.
2.
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Bu videoyu izleyerek basit şekilde sıfırlama işlemini yapacaksınız.

Yazılı olarakta ipucu olarakta Bluetooth.txt dosyasını chrome ile her zaman seçeneğine tıklarsanız, denetle yazası gelecektir. Ve ayarlara girdiğimiz zaman güvenlik kısmından bilinmeyen kaynakları açarsanız, daha kolay yükleme yaparsınız.

Diğer yöntemleri de denedim fakat hiç biri olmadı Otg vesaire işe yaramadı. Bu Yöntem ile Gmail sorunu ortadan kaldırdım.

Takıldığınız yerde konudan sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışacağım.

Diğer yöntem denetle yazısı gelmiyor ise bu yöntem işe yarıyor.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Faydalı bir konu.
Eskiden yoktu bu Google şeyisi.
iOS'a özendiler sanırım.
iCloud iOS'da milletin canına yetiyordu.
Android içinde Google Account çıkardılar.
Gerçi bir nevi iyi oldu.
Çalınmalara ve kaybolmalara karşı faydalı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Faydalı bir konu.
Eskiden yoktu bu Google şeyisi.
iOS'a özendiler sanırım.
iCloud iOS'da milletin canına yetiyordu.
Android içinde Google Account çıkardılar.
Gerçi bir nevi iyi oldu.
Çalınmalara ve kaybolmalara karşı faydalı olabilir.

İyi para kazandırıyor bu işleri yapanlara :) ama Android 7'de baya bir güvenlik olayını arttırmışlar. Onun için Android 7'de aynen dediğiniz gibi iCloud olayına dönebilir. Android 7 ile uğraştım ama bir açık bulamadığım için iade ettim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ramooo19

Üye
Yasaklı üye
1 Ocak 2017
41
9
8
açıklamamı istediniz alın size açıklama!

ben bunu çözdiğimde kimse bilmiyordu nasıl yapılıyor diye benden alıntı yapıldı!

buyrun açıkla dosya içersinde mevcut!

silivriserdar b kdar bilgilisiniz madem neden alıntı çözümlerle millete yardımcı olmaya çalışıyorsun! Görüyorumki işiniz belli olmş alıntı paylaımlar yapmak şimdi size keyifli ve hayırlı forumlar.

Ekli dosyalar

• T70_FRP.txt
    2.2 KB · Görüntüleme: 360

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40

ben bunu çözdiğimde kimse bilmiyordu nasıl yapılıyor diye benden alıntı yapıldı!

silivriserdar b kdar bilgilisiniz madem neden alıntı çözümlerle millete yardımcı olmaya çalışıyorsun! Görüyorumki işiniz belli olmş alıntı paylaımlar yapmak şimdi size keyifli ve hayırlı forumlar.

Ben çözdüm sen rahat ol. Müşteriyede verdim cihazı kullanıyor. Mesela o değil. Açıklayacağım dediniz tuttunuz google arama yerine t70 frp yazıp buraya link verdiniz. Sorun bu am baştan bu dosyayı konuya atmış olsaydınız o zaman daha doğru olurdu. Yoksa herkes google arama yerine sorununu yazıyor. Burada bizim amacım Çözümün kendisidir. Yardımcı olmak amacıyla anlatım yapıyoruz. Yoksa her foruma bakana google linki verirsek ne kıymeti kalır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54

Swiftkey ayarları hangi versiyonda vardı. 6 mı 7 mi. Senin bu buldum deiğin yöntem 6 ay önce XDA da yayınlandı zaten. Çok konuşan boş konuşandır. Sen bu forumun bir moderatörüne suçlayıcı davranıyorsun. Arkadaş biraz seninle kibar konuşmaya çalışmış ama biz öyle olmayız. Uslübuna dikkat et.
Unutmadan; otg ile falan demişsin. Otg 7 versiyonda işe yaramaz. 6 versiyonda Quickshortmaker google dan indirebilir ve yükleyebilirsin ama 7 versiyonda ne indirebilirsin ne de yükleyebilirsin. 7 versiyonda samsung larda frp bypass için BOX lazımdır. Başka bir yoluda yoktur. İstersen diğer cihazları burada anlatmayayım sana. Burada tekrar Amerikayı keşfettim demenin alemi yok.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Konu evrilmiş, çevrilmiş ve ilginç bir hal almış.

Burası bilgi paylaşımı için kurulmuştur.
Bilenler bildiklerini paylaşırlar, bilmeyenler de bilmediklerini öğrenirler.
Bilgi paylaşımı esastır ve önemli olan, bunu düzgün bir şekilde kimseyi incitmeden yapmaktır.

Herkese iyi forumlar.

Son düzenleme:

sıla37

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
3
0
1
52
yukardakı dosyayı ındırın demıssınız ama dosyayı bulamıyorum..