Yardım A23 INET-D70-REV03 Firmware İsteği

Özcan2611

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2018
8
2
3
48
Arkadaşlar mrb. Elinde a23 inet d70 rev03 firmware olan var mı acaba. Arabamda kullanmak için bir tablet aldım fakat satan kişi şifre koymuş ve koyduğu şifreyi unutmuş. Ne kadar uğraşsamda cwm recovery moda giremedim. Tablete yazılım atabiliyorum. Aslında tablet A33 işlemcili fakat anakartta inet D70 rev3 yazıyor. Yardımcı olabilecek birisi varsa şimdiden çok teşekkürler..

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar mrb. Elinde a23 inet d70 rev03 firmware olan var mı acaba. Arabamda kullanmak için bir tablet aldım fakat satan kişi şifre koymuş ve koyduğu şifreyi unutmuş. Ne kadar uğraşsamda cwm recovery moda giremedim. Tablete yazılım atabiliyorum. Aslında tablet A33 işlemcili fakat anakartta inet D70 rev3 yazıyor. Yardımcı olabilecek birisi varsa şimdiden çok teşekkürler..
Ana kart resimleri ve tabletin resimleri varsa atarsanız yardımcı olmaya çalışalım.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Umarım bulursunuz. İşlemci A33 fakat anakart üzerindeki dosyadan aratınca A23 işlemcili dosya çıkıyor.. Çok sağ olun şimdiden...
bulunan konudaki yazılımları denediniz mi?

Yazılımı bulmak için açıkçası tabletin üstünde ne kadar yazılar varsa net şekilde paylaşırsanız daha çabuk bulma imkanı olabilir. Tabletin arka tarafı, ön tarafı, dokunmatik filmleri, Kamera filmi hepsi olursa iyi olur.

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Paradoxun verdiği link birebir aynı %100 çalışır. Sadece kullanıcı şifre için yazılım atmaya çalışıyor iseniz cihaz kapalı vaziyette pcye bağlayın adb driver yüklü olmalı cihazı açın açılırken komut ekranında adb reboot recovery komutunu üst ok enter yöntemi ile tekrarlayın recovery moda girip cihazınızı sıfırlayabilirsiniz. Başarısız olursanız yazılımı yükleyin.

• Beğen
Tepkiler: limonpc

Özcan2611

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2018
8
2
3
48
Paradoxun verdiği link birebir aynı %100 çalışır. Sadece kullanıcı şifre için yazılım atmaya çalışıyor iseniz cihaz kapalı vaziyette pcye bağlayın adb driver yüklü olmalı cihazı açın açılırken komut ekranında adb reboot recovery komutunu üst ok enter yöntemi ile tekrarlayın recovery moda girip cihazınızı sıfırlayabilirsiniz. Başarısız olursanız yazılımı yükleyin.

Özcan2611

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2018
8
2
3
48
Evet sadece şifre için. Ama power tuşu ve ses kısma yada açma tuşu ile açamadım. Adb recovery konusundaaçıkçası çok bilgim yok. Laptop'umdaWin.10 yüklü. Yinede yapabilirmiyimyardımcı olabilirmisiniz..

Özcan2611

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2018
8
2
3
48
Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkürler. İşlerim biraz yoğundu bu haftasonu tavsiye ettiğiniz yazılımları denicem..

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Özcan2611

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2018
8
2
3
48
Arkadaşlar herkese yardımlarınız için çok ama çok teşekkür ederim. Tablet oldu. Çok sağ olun

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi