Acil Bu Tabletin Yazılımı Lazım

Acil Bu Tabletin Yazılımı Lazım

symbazz symbazz - #1

İşte bu tabletin. :D:D:D

1499426400_1348810665_001.jpg

1499426454_1348810697_002.jpg

1499426374_1348810674_003.jpg

1499426455_1348810642_004.jpg

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Adamı iyi keklemişler.

Paradox Paradox - #2
Hakikaten öyle olmuş.
En azından hesap makinesi olarak kullanılabiliyor mu bari?
symbazz symbazz - #3
;)

Yeni ifadeler iyi olmuş. Devamını bekliyoruz.:tsk:
Paradox Paradox - #4
;)

Yeni ifadeler iyi olmuş. Devamını bekliyoruz.:tsk:

Nasipse ekliyorum yavaş yavaş.
W Windowsxp - #5
En azından Tabletteki 1 fonksiyonu satın almış arkadaş onada şükür etmeli :D
braveturks braveturks - #6
Peki bu tableti nereden sipariş etmiş bilgisi olan var mı?
symbazz symbazz - #7
Peki bu tableti nereden sipariş etmiş bilgisi olan var mı?

Zannediyorum Letgo gibi bir sistem üzerinden satın alınmış.
Paradox Paradox - #8
Cihazın tuşları arkadan mavi bir ışıkla aydınlatılsa, fena durmaz aslında.
:vantilator:
symbazz symbazz - #9
Cihazın tuşları arkadan mavi bir ışıkla aydınlatılsa, fena durmaz aslında.
:vantilator:

:D:D Mavi led takalım içerisine.
Paradox Paradox - #10
:D:D Mavi led takalım içerisine.

Olabilir.
Denemek lazım.
symbazz symbazz - #11
Allahtan adama bizdeki gibi tuğla göndermemişler. En azından toplama çıkartma yapan led ışıklı ışıklı. :D:D:D
Paradox Paradox - #12
Allahtan adama bizdeki gibi tuğla göndermemişler. En azından toplama çıkartma yapan led ışıklı ışıklı. :D:D:D

Bizim insanımıza bu mu yoksa tuğla mı desek, tuğlayı seçer.
O tuğlayı da alır, gece kondu yapmaya başlar.
Gerisi gelir sonra.
Seçim zamanı da bir tapu.
Oh, ne ala memleket, Tablet PC alacağım derken, adam ev sahibi olup çıkar.
;)
symbazz symbazz - #13
:D:D:D

Pek doğru bir laf ettiniz.

Beş sene evvel, Cumhuriyet savcısı arkadaşıma, telefon yerine, içinde adaptör ve kablo dolu olan bir paket göndermişlerdi. Adam o sinirle, dolandırıcının sülalesini içeri aldıydı. Hehe, dolandırıcı pek şanssızmış, 75 milyon insan içinde, tam donanımlı bir adama denk gelmişti. Telefon açmış arkadaş, "paramı geri öde, bak dolandırma beni" diye. Bahtsız bedeviyi çölde...., işte bilirsiniz bu atasözünü. Dolandırıcı hayatının en talihsiz cevabını vermiş arkadaşıma. " Git lan, bildiğin yere şikayet et," diye. :D:D:D Bunu bana anlattı, resmen ağlayarak güldüm. Koltuktan düştüm. Duyduğum sonradan şuydu, dolandırıcı içerde beş vakit namaza başlamış, yani o derece.:D . Çıkınca da hacca gidecekmiş. Şaka bir yana, bazı dolandırıcılar birilerini kandırıyor ama kimse tam manasıyla hakkını arayamıyor. Arkadaşımın teybi çalındı, polisin ilk dediği "aman, boşuna beklemeyin arkadaşlar, bulunmaz, beklentiye girmeyin" oldu.
En güvenlisi, alacağınız şeyi sıfır ve mağazadan almak. Ama olmuyor işte. Çoğu şeyi ikinci el almak mantıklı gelebiliyor. Görerek, elleyerek, kontrollü satın almak en az risklisi.
Paradox Paradox - #14
:D:D:D

Pek doğru bir laf ettiniz.

Beş sene evvel, Cumhuriyet savcısı arkadaşıma, telefon yerine, içinde adaptör ve kablo dolu olan bir paket göndermişlerdi. Adam o sinirle, dolandırıcının sülalesini içeri aldıydı. Hehe, dolandırıcı pek şanssızmış, 75 milyon insan içinde, tam donanımlı bir adama denk gelmişti. Telefon açmış arkadaş, "paramı geri öde, bak dolandırma beni" diye. Bahtsız bedeviyi çölde...., işte bilirsiniz bu atasözünü. Dolandırıcı hayatının en talihsiz cevabını vermiş arkadaşıma. " Git lan, bildiğin yere şikayet et," diye. :D:D:D Bunu bana anlattı, resmen ağlayarak güldüm. Koltuktan düştüm. Duyduğum sonradan şuydu, dolandırıcı içerde beş vakit namaza başlamış, yani o derece.:D . Çıkınca da hacca gidecekmiş. Şaka bir yana, bazı dolandırıcılar birilerini kandırıyor ama kimse tam manasıyla hakkını arayamıyor. Arkadaşımın teybi çalındı, polisin ilk dediği "aman, boşuna beklemeyin arkadaşlar, bulunmaz, beklentiye girmeyin" oldu.
En güvenlisi, alacağınız şeyi sıfır ve mağazadan almak. Ama olmuyor işte. Çoğu şeyi ikinci el almak mantıklı gelebiliyor. Görerek, elleyerek, kontrollü satın almak en az risklisi.

:polis:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/acil-bu-tabletin-yazilimi-lazim.2426/