Yardım Alcatel 2008G IMEI Yenileme

brsblc83

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Mar 2022
2
0
1
41
Arkadaşlar annemin arcatel 2008 g tuşlu cep telefonu var. Yaşlı ve gözleri az gördüğü için tuşları büyük ve sesi çok ideal bir telefon aldık kendisine. Ama ikinci el internetten aldık. 2 aydır kullanıyordu ama geçen gün mesaj geldi 120 gün sonra tlf kapanacaktır diye. İmei numarasını klonlamışlar bir tablete. Fatura falan olmadığından yetkili servise de gönderemiyoruz İmei numarasını nasıl değiştirebiliriz? tlf nu değiştirmek istemiyor annem çok memnun ve başka telefona alışmada sorun yaşar. Bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Ekli dosyalar

• D6A1C823-A36D-4132-8307-85DF02ECB5D0.jpeg
    D6A1C823-A36D-4132-8307-85DF02ECB5D0.jpeg
    38.7 KB · Görüntüleme: 6

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yanılmıyorsam bu cihazın IMEI bilgilerini kendi imkanlarınızla değiştirme imkanınız yok.
İstediğiniz şeyi yapabilmeniz için Box veya Dongle denilen araçlara ihtiyacınız var.
Bunlar telefon tamircilerinde bulunan araçlardır.
Bir telefon tamircisinden fiyat almanız faydalı olacaktır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

brsblc83

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Mar 2022
2
0
1
41
Batmanda yaşıyorum bir kaç tlf.cuya gittim ama gittiklerimin hepsi yapamayız dedi internetten code baktım ama hiçbirisi olmuyor maalesef. Bilgisayara program indirip deneyeceğim ama hangi programı indirmem gerekir bilmiyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Batmanda yaşıyorum bir kaç tlf.cuya gittim ama gittiklerimin hepsi yapamayız dedi internetten code baktım ama hiçbirisi olmuyor maalesef. Bilgisayara program indirip deneyeceğim ama hangi programı indirmem gerekir bilmiyorum.

Daha önce de söylediğim gibi:
Yanılmıyorsam bu cihazın IMEI bilgilerini kendi imkanlarınızla değiştirme imkanınız yok.
İstediğiniz şeyi yapabilmeniz için Box veya Dongle denilen araçlara ihtiyacınız var.