Allwinner A33 Dokunmatik Ters Çalışıyor

Allwinner A33 Dokunmatik Ters Çalışıyor

O osmansavuran - #1
Dokunmatik ne yaparsam yapayım ters çalışıyor cihazın özellikleri
MOTHERBOARD: TZX-723QB6
CPU: A33
? : AXP223 F7117AQ 68Lİ
ETHERNET: RTL8703AS FBD12H1 GF4600
Attığım rom: A33_ET_D70_V1.3-150512.img
800x480 ve etherneti çalıştığı için bunda kullanılıyor şuanda fare ile kullanılıyor ancak dokunmatiğin çalışması gerek napabiliriz
Paradox Paradox - #2
Cihazınızın markası ve modeli nedir?
O osmansavuran - #3
Kutunun bir kenarında Allwin A150DC yazıyor barkodlu bir etiketin içinde ise Allwin A151DC yazmakta o yüzden anakart modelini işlemcisini ve ethernet biriminin modelini yazdım
O osmansavuran - #4
Herhangi bir çözümü mevcut mu? Tableti teslim etmedim hala elimde ne firnware uyuyor ne de script-bin ile ilgili yazılan programla düzeltebiliyorum. Ne yapmalıyım yol göstermenizi bekliyorum
Paradox Paradox - #5
Herhangi bir çözümü mevcut mu? Tableti teslim etmedim hala elimde ne firnware uyuyor ne de script-bin ile ilgili yazılan programla düzeltebiliyorum. Ne yapmalıyım yol göstermenizi bekliyorum

Siz cihaza bulunan yazılımı mı yüklediniz?
O osmansavuran - #6
Siz cihaza bulunan yazılımı mı yüklediniz?
Bu dosyayı denedim hatta içinde phonenix yazılımı ve usb driver mevcuttu ancak img düzgün çalışmadı boyut 1024x600 olduğu için uymadı ancak dokunmatiği ters değildi.
Paradox Paradox - #7
Bu dosyayı denedim hatta içinde phonenix yazılımı ve usb driver mevcuttu ancak img düzgün çalışmadı boyut 1024x600 olduğu için uymadı ancak dokunmatiği ters değildi.

ile yazılım üzerinde gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.
O osmansavuran - #8
Konu Çözülmüştür. @Paradox hocamızın dediği DragonFace ile yazılımı editleyip sorunu çözmüş bulunmaktayım. Yapılış videosu çekip atacağım aynı sorunu yaşayanlayanlara çözüm odağı olalım. Bu konu yardım kategorisinden rehber kategorisine geçiş yapsın. @Paradox Hocamız gibi yardımcı olabilirsek ne mutlu bana :)
O osmansavuran - #9
Videoyu çektim sorunu yaşayan varsa çözümü

Paradox Paradox - #10
Konu Çözülmüştür. @Paradox hocamızın dediği DragonFace ile yazılımı editleyip sorunu çözmüş bulunmaktayım. Yapılış videosu çekip atacağım aynı sorunu yaşayanlayanlara çözüm odağı olalım. Bu konu yardım kategorisinden rehber kategorisine geçiş yapsın. @Paradox Hocamız gibi yardımcı olabilirsek ne mutlu bana :)

Kendi imkanlarınızla sorununuzu çözmenize sevindim.
Şu sıralar o kadar yoğunum ki, günlerdir 5 dakika oyun oynamak için oyun konsolunu açıp oynamadan kapatıyorum.
Geçmiş olsun efendim.
O osmansavuran - #11
Kendi imkanlarınızla sorununuzu çözmenize sevindim.
Şu sıralar o kadar yoğunum ki, günlerdir 5 dakika oyun oynamak için oyun konsolunu açıp oynamadan kapatıyorum.
Geçmiş olsun efendim.
Teşekkür ederim. Yoğun olduğunuzu zaten farkettim. Programı kurcalayarak sorunumu çözdüm. Videosunu çekerek bu sorunu yaşayanlara yardımcı olmak istedim. İyi günler.
Paradox Paradox - #12
Teşekkür ederim. Yoğun olduğunuzu zaten farkettim. Programı kurcalayarak sorunumu çözdüm. Videosunu çekerek bu sorunu yaşayanlara yardımcı olmak istedim. İyi günler.

:tsk:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/allwinner-a33-dokunmatik-ters-calisiyor.12585/