Asus MeMO Pad 7 (ME170C) Raw Yazılımı

Asus MeMO Pad 7 (ME170C) Raw Yazılımı

silivriserdar silivriserdar - #1
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda asus memo pad 7 ME170C cihazına ait raw yazılımı paylaşacağım. Paylaştığım yazılım linki şu an itibari ile çalışıyor. Sonradan silinebilir.

Bu yazılımı asus tool programı ile yükleyebilirsiniz. Asus tool programı site içinde arama yaparak bulabilirsiniz.

Myefsane Myefsane - #2
*bu raw nedir
Paradox Paradox - #3

Bazı Asus markalı cihazların yazılımlarının uzantısı.
LG markalı cihazların bazılarının yazılımlarının uzantısı da "kdz"dir.
Sizinde bildiğiniz gibi her dosyanın türüne göre bir uzantısı vardır.
Mesela: "exe" uzantısı gibi.
Myefsane Myefsane - #4
benim tablet hiç bir şekilde açılmıyor ses açma + power tuşuda işe yaramıyor. bunu deneyeceğim
Aydar Aydar - #5
benim tablet hiç bir şekilde açılmıyor ses açma + power tuşuda işe yaramıyor. bunu deneyeceğim
Tabletiniz donamsal olabilir mi?
Myefsane Myefsane - #6
Bilmiyorum pilini çıkardım bekledim hiç bir şekilde şu ekrandan ileri gidemedim. Bir tanesi normal açılış ekranı diğeri ses açma power tuşu basımı sonrası

392A2136-006A-42BC-95BD-7415B5499A2E.jpeg

BEF658C8-AF96-4ECA-86F5-4966AD75F817.jpeg
Paradox Paradox - #7
Bilmiyorum pilini çıkardım bekledim hiç bir şekilde şu ekrandan ileri gidemedim. Bir tanesi normal açılış ekranı diğeri ses açma power tuşu basımı sonrası

Ekli dosyayı görüntüle 2466

Ekli dosyayı görüntüle 2467

Cihazınıza yazılım yüklemeyi denediniz mi?
Myefsane Myefsane - #8
Pc ye bağlantı yapınca görmüyor. ASUS tool programını yükledim ama bağlantı sağlanamadı. Tam olarak nasıl yapılacağını yazarsanız. Tekrar denemek isterim
Paradox Paradox - #9
Pc ye bağlantı yapınca görmüyor. ASUS tool programını yükledim ama bağlantı sağlanamadı. Tam olarak nasıl yapılacağını yazarsanız. Tekrar denemek isterim

Myefsane Myefsane - #10

Hocam pc usb bağlayınca tepki vermiyor. Şarj alıyor intel yazısında öteye gitmiyor. Pc de yüklenmeyen sürücü olsa usb değiştirip taktım yine tepki vermedi
Paradox Paradox - #11
Hocam pc usb bağlayınca tepki vermiyor. Şarj alıyor intel yazısında öteye gitmiyor. Pc de yüklenmeyen sürücü olsa usb değiştirip taktım yine tepki vermedi

Cihazda donanım kaynaklı bir sorun olabilir mi?
Cihazınızın daha önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Myefsane Myefsane - #12
HOCAM olabilir 1 kere soket değişimine gönderdik. Soket değişti. Kırık çıkık yok
Paradox Paradox - #13
HOCAM olabilir 1 kere soket değişimine gönderdik. Soket değişti. Kırık çıkık yok

USB port doğru bir şekilde onarılmamış olduğu için, cihazınız şarj oluyor ama veri alış verişi gerçekleşmiyor olabilir.
Myefsane Myefsane - #14
Bende ondan şüphe ediyorum. Ölçü aletiyle bir test edeceğim umarım o çıkar ama bu reset moduna geçememeyi açıklamaz. Bir çok cihazda denedim ses açma ve power tuşu beni android resetleme ekranına getirdi. Bunda bir türlü olmuyor donanımsal bir hata gibi usb portunu tekrar lehim yapacağım bakalım çalışacak mı?
Paradox Paradox - #15
Bende ondan şüphe ediyorum. Ölçü aletiyle bir test edeceğim umarım o çıkar ama bu reset moduna geçememeyi açıklamaz. Bir çok cihazda denedim ses açma ve power tuşu beni android resetleme ekranına getirdi. Bunda bir türlü olmuyor donanımsal bir hata gibi usb portunu tekrar lehim yapacağım bakalım çalışacak mı?

Sonuç nedir?
Myefsane Myefsane - #16
Bayram tatili :)
Paradox Paradox - #17
Myefsane Myefsane - #18
Çalışmadı arkadaşlar
Paradox Paradox - #19
Çalışmadı arkadaşlar

Sorun ne olabilir sizce?
Myefsane Myefsane - #20
Android mantığını bilmiyorum. Benzetmek gerekirse sorun bios Dan Windows a geçiş yapmıyor yani mantık olarak bunu düşünüyorum yani ön yükleme yapamıyor pc de görememesi mantığı nedir bilemedim anakart arızası olabilir test tableti yaptım. Fikir verirseniz herşeyi denerim
Paradox Paradox - #21
Android mantığını bilmiyorum. Benzetmek gerekirse sorun bios Dan Windows a geçiş yapmıyor yani mantık olarak bunu düşünüyorum yani ön yükleme yapamıyor pc de görememesi mantığı nedir bilemedim anakart arızası olabilir test tableti yaptım. Fikir verirseniz herşeyi denerim

Ben bu konuyu Çinli arkadaşlara bir danışayım.
Bakalım neler söyleyecekler.
Myefsane Myefsane - #22
Ben bu konuyu Çinli arkadaşlara bir danışayım.
Bakalım neler söyleyecekler.
var mı bir cevap
Paradox Paradox - #23
var mı bir cevap

Henüz yok.
Hacker.09 Hacker.09 - #24
Ben denedim ama dosya çıkmıyor
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/asus-memo-pad-7-me170c-raw-yazilimi.3521/