Atılım mPAD

Atılım mPAD

R refik - #1
atılım mpad tablet geldi buna rom atılırmı....işlemcinin üzerinde rockcihp rk2918 yazıyor,,,yardımlarınızı bekliyorum şimdiiden teşekür ederim
R refik - #2
google de aramadıgım yer kalmadı buna rom nereden bulabilirim yada format atılırmı
silivriserdar silivriserdar - #3
google de aramadıgım yer kalmadı buna rom nereden bulabilirim yada format atılırmı

Resimler çok bulanık. Yazılar okunmuyor. Daha net resimler atarsanız iyi olur.
Paradox Paradox - #4
atılım mpad tablet geldi buna rom atılırmı....işlemcinin üzerinde rockcihp rk2918 yazıyor,,,yardımlarınızı bekliyorum şimdiiden teşekür ederim

Bu fotoğrafları buraya eklemeden önce hiç mi bakmadınız?
Biz insan üstü varlıklar değiliz.
Sıradan normal insanlarız.
Bu nedenle konuya yeni fotoğraflar eklemeniz faydalı olacaktır.
R refik - #5
kusura bakmayın telefonum iyi degil bu yüzden öyle oldu birinden tel bulayım deneyim
R refik - #6
resimlerini çektim

printThread_attachments

• 20170224_104512-min-min (450 x 600).jpg
    20170224_104512-min-min (450 x 600).jpg
    84.1 KB · Görüntüleme: 62
  • 20170224_104520-min-min (450 x 600).jpg
    20170224_104520-min-min (450 x 600).jpg
    98.1 KB · Görüntüleme: 63
silivriserdar silivriserdar - #7
Baktım ama birşey bulamadım.
R refik - #8
tamam yapacak bir şey yok yani....teşekürler
silivriserdar silivriserdar - #9
tamam yapacak bir şey yok yani....teşekürler

Boardda Arka tarafta yazılar varmı? Aramaya devam edelim mutlaka buluruz. Biraz zaman alır ama bulunur.
R refik - #10
okey
R refik - #11
boardın üzerinde m908-v1.4
20110909 by kim yazıyor
silivriserdar silivriserdar - #12
20110909 by kim yazıyor

Arka tarafta yazılar varmı ?
Paradox Paradox - #13
20110909 by kim yazıyor

Edindiğim bilgilere göre bu cihaz, Digma iDx9.
'un ana kartı ile sizin cihazınızın ana kartı aynı.
bulunan yazılımlar sizin cihazınızla uyumlu olabilir.
R refik - #14
teşekürler bir deneyeyim
R refik - #15
yazılımı buldum indirdim ama şöyle bir hata veriyor.rkbatctool v1.7 çalıştırıyorum imajı alıyorum tabletin ses açma veya kısma tuşuna basıyorum her türlü denedim jakı taktıgım zaman connected devices hafif pembe oluyor 5 . 3 yazıyor ve tekrar eski hale geliyor ..sonuç romu bir türlü atamıyorum driver lerin hepsi tamam ..yardım larınızı bekliyorum şimdiden teşekürler

printThread_attachments

• 20170226_152326 (600 x 337).jpg
    20170226_152326 (600 x 337).jpg
    42.8 KB · Görüntüleme: 68
silivriserdar silivriserdar - #16
Program bu durumdayken aygıt yöneticisinde cihazın durumu nasıl.
Paradox Paradox - #17
yazılımı buldum indirdim ama şöyle bir hata veriyor.rkbatctool v1.7 çalıştırıyorum imajı alıyorum tabletin ses açma veya kısma tuşuna basıyorum her türlü denedim jakı taktıgım zaman connected devices hafif pembe oluyor 5 . 3 yazıyor ve tekrar eski hale geliyor ..sonuç romu bir türlü atamıyorum driver lerin hepsi tamam ..yardım larınızı bekliyorum şimdiden teşekürler

İşletim sisteminiz nedir?
Ayrıca, yazılım yükleme işlemi için bulunan dosyalardan faydalanabilirsiniz.
R refik - #18
teşekürler indiriyorum
Paradox Paradox - #19
teşekürler indiriyorum

Rica ederim.
R refik - #20
bir sorum var bu cihazlara yani atılım pad lara rom atılamıyormuş ,üniversitelerde dagıtılan çihaz...böyle bir şey varmı..şimdiden teşekürler
Paradox Paradox - #21
bir sorum var bu cihazlara yani atılım pad lara rom atılamıyormuş ,üniversitelerde dagıtılan çihaz...böyle bir şey varmı..şimdiden teşekürler

Yazılım yüklemesi yapılarak piyasaya sunulan her cihaza yeniden yazılım yüklemesi yapılabilir.
Bazen cihazın türüne göre farklı yöntemler ve araçlar kullanmak gerekebilir.
Sizin cihazınıza da yazılım yüklemesi yapılabilir.
(Cihazınıza yükleyebileceğiniz Rom'un bağlantısını daha önceki iletilerimde paylaştım.)
R refik - #22
teşekürler...ben çok ugraştım bir arkadaşa gönderdim tablet üzerinde çalışan bir arkadaş sadece bana dedigi bu tablete kesinlikle yazılım atılamaz ,dedigi bu ben de tableti rafa kaldırdım olsaydı süper olacaktı ..iyi bir tablet ama olmuyor.tekrar ilgilendiginiz için teşekürler
DeAtHeR DeAtHeR - #23
Atılım üniversitesi kendi ürettiği cihazlar bunlar.
Kendi hazırladıkları Anakartlar var onların içinde.
Kısacası Atılım üniversitesinden rica ederseniz yazılım yükleyebilirler.
R refik - #24
teşekürler
Paradox Paradox - #25
teşekürler...ben çok ugraştım bir arkadaşa gönderdim tablet üzerinde çalışan bir arkadaş sadece bana dedigi bu tablete kesinlikle yazılım atılamaz ,dedigi bu ben de tableti rafa kaldırdım olsaydı süper olacaktı ..iyi bir tablet ama olmuyor.tekrar ilgilendiginiz için teşekürler

Arkadaşınız biraz sallamış gibi geldi bana.
Yazılımla çalışıp yazılım yüklenemeyen cihaz yoktur.
Arkadaşınız yükleyememiştir.
Sizinle daha önce paylaştığım bağlantıda, yazılım yükleme aracı dahil ihtiyacınız olan her şey mevcut.
A aleoo - #26
Bende çok aradım nette mpad05 tablete root atabilen kimse yok. Bu kadar zor mu gerçekten ya
Paradox Paradox - #27
Bende çok aradım nette mpad05 tablete root atabilen kimse yok. Bu kadar zor mu gerçekten ya

Zor değil aslında.
Yanılmıyorsam bu cihazın bir kaç versiyonu mevcut.
Sizin cihazınızın işlemcisi nedir?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/atilim-mpad.1381/