Avea inTouch 3 Large Rom

Avea inTouch 3 Large Rom

braveturks braveturks - #1
ZTE Blade Q Maxi modeli ile aynı. Rom yükleme talimatları dosyanın içinde mevcut.

symbazz symbazz - #2
Bu rom denendi mi ?. Malum bu cihazlar, ne olur beni brick yap diye ölen cihazlardır. :)
braveturks braveturks - #3
Ben denemiştim yaklaşık 1 ay önce çalışmıştı.
symbazz symbazz - #4
O zaman iki kere teşekkürler. :yum:
E eyupbiradli - #5
Sd kartın içine atıyorum rom'u fakat işlem hata işlemi veriyor bu konu hakkında yardım edebilirmisiniz pc den kurma şansım varmı varsa nasıl yüklerim ?
silivriserdar silivriserdar - #6
Sd kartın içine atıyorum rom'u fakat işlem hata işlemi veriyor bu konu hakkında yardım edebilirmisiniz pc den kurma şansım varmı varsa nasıl yüklerim ?

Farklı hafıza kartı kullanıp denermisiniz.Genelde hafıza kartından yapıyor bu gibi sorunları.
braveturks braveturks - #7
Ben bu işlemi bir kaç kez yaptım hata almadım.
Z zeki84 - #8
Sorunsuz çalıştı çok teşekkürler. Yaklaşık 6 saattir dolaşmadığım site kalmadı burada buldum üye olduğuma değdi emeğinize sağlık.
braveturks braveturks - #9
Sorunsuz çalıştı çok teşekkürler. Yaklaşık 6 saattir dolaşmadığım site kalmadı burada buldum üye olduğuma değdi emeğinize sağlık.
Rica ederim. İyi çalışmalar
A androman - #10
emegine saglık
Z zeki84 - #11
Üstadlar kolay gelsin. Daha önce sorunsuz şekilde sorunu hallettim fakat bu sefer nedense olmuyor android logosunun üzerinde ünlem işareti ile kalıyor.
braveturks braveturks - #12
Belki anakarttta filan problem oluşmuştur.
symbazz symbazz - #13
Cihazın recovery modunda kalmış. Yazılım denenmesi lazım. Olmazsa board bozuktur.
Z zeki84 - #14
Cihazın recovery modunda kalmış. Yazılım denenmesi lazım. Olmazsa board bozuktur.

Aynı cihazı daha önce yaptım yine aynı arızayla geldi, recovery modda kaldığını sanmıyorum zaten yazılım atıyorum :). Anakartta olduğunu düşünüyorum.
symbazz symbazz - #15
Aynı cihazı daha önce yaptım yine aynı arızayla geldi, recovery modda kaldığını sanmıyorum zaten yazılım atıyorum :). Anakartta olduğunu düşünüyorum.

Zaten reset sonrası tekrar recovery moda girmesi board arzasındandır. Birde şunu deneyin, power tuşuna basılı tutarak ses açma yada kısma tuşuna basın ve tuşları bırakın. Yazılımsal sorun ise recovery menü seçeneklerine girecektir.
mağdur mağdur - #16
Abi çok sağolasın kaç gündür denedim olmadı şimdi açıldı telefon emeğinize sağlık
braveturks braveturks - #17
Abi çok sağolasın kaç gündür denedim olmadı şimdi açıldı telefon emeğinize sağlık
Geri dönüş yaptığın için biz teşekkür ederiz.
symbazz symbazz - #18

Hadi gözün aydın.
A anksamuel - #19
Denendi çalışıyor, emeğinize sağlık dostlar. Teşekkürler...
braveturks braveturks - #20
Denendi çalışıyor, emeğinize sağlık dostlar. Teşekkürler...
Rica ederim.
astek055 astek055 - #21
ZTE Blade Q Maxi modeli ile aynı. Rom yükleme talimatları dosyanın içinde mevcut.

Sp Flash tool ile atabileceğimiz rom varmı? inTouch 3 Large White.
Paradox Paradox - #22
Sp Flash tool ile atabileceğimiz rom varmı? inTouch 3 Large White.

Ne yazık ki bende yok.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/avea-intouch-3-large-rom.2038/