Avea inTouch 4 Unbrick

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hangi dosyalari indirmemiz gerektiği hakkında fikri olan var mi ?

yazılan yorumları sabırla ve konu hakkında yeterince bilgi sahibi oluncaya kadar okumalısınız.
Daha sonra ihtiyacınız olan dosyaları indirebilirsiniz.
Yoksa inanın sizin sorularınızın ardı arkası kesilmez.
Bizimde herkesin sorularına uzun uzun cevaplar vermeye gücümüz yetmez.

ITURKI

Yeni üye
Yasaklı üye
12 Mar 2019
2
1
3
39
yazılan yorumları sabırla ve konu hakkında yeterince bilgi sahibi oluncaya kadar okumalısınız.
Daha sonra ihtiyacınız olan dosyaları indirebilirsiniz.
Yoksa inanın sizin sorularınızın ardı arkası kesilmez.
Bizimde herkesin sorularına uzun uzun cevaplar vermeye gücümüz yetmez.
-------İnanın sizin gibi siteler yüzünden bunca insan zaman kaybına uğruyor, link saklar şirekoyar şifre dogru çıkmaz, link bozuk açıklama yetersiz amatörce vesaire bla bla...

• Beğen
Tepkiler: ciooooo

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
-------İnanın sizin gibi siteler yüzünden bunca insan zaman kaybına uğruyor, link saklar şirekoyar şifre dogru çıkmaz, link bozuk açıklama yetersiz amatörce vesaire bla bla...

Burada insanlar maddi ve manevi kaynaklarından bir pay ayırarak paylaşım yapıyorlar.
Buradaki hiç kimse, başkasının sattığı ve sizin kullandığınız cihaz için, size yardımcı olmak zorunda da değil.
Yine bununla birlikte, buradaki hiç kimse, başkasının sattığı ve sizin kullandığınız cihazın uzmanı olmak zorunda değil.
Buradaki herkes, elinden geldiğince, imkanları ve bilgisi dahilinde insanlara karşılıksız olarak yardımcı olmaya çalışıyor.
Bu nedenle, her ne olursa olsun, paylaşımlarda bulunanlara sadece teşekkür edebilirsiniz.
Farklı bir tutum, densizlik olur.

Olabilir, burasının veya başka yerlerin düzenini beğenmiyor olabilirsiniz.
O halde, neden siz daha iyisini yapmıyorsunuz?

Son düzenleme:

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Link ve dosyalarla alakalı bir sorun yok cihazınızda donanımsal bir sorun yoksa verilen dosyalarla cihazınızı çalışır duruma getirebilirsiniz. Lakin sorun cihazda dosyalarda linkte değilde sizde ise ne yapsanız nafile olumlu sonuç alamazsınız.

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
bence siz bazı şeyleri bilmiyorsunuz yada işinize geldiği gibi davranıyorsunuz. konuya mesaj yazmaya çalıştığınızda sizi uyarıyor konu 180 günden daha eskidir diyor. 180 günden eski bir paylaşımda link kalma olasılığı yüzde 10 dur ki buda kişi kendi bulut hesabına kaydederse. gelelim diğer soruna paylaşımlarda teşekkür şifre ve benzeri durumlar olmazsa insanlar gelir burayı sömürür gider ve bunu yaparken bir teşekkürü bile çok görür bu yüzden emeğe saygı diyoruz hep.

ITURKI

Yeni üye
Yasaklı üye
12 Mar 2019
2
1
3
39
bence siz bazı şeyleri bilmiyorsunuz yada işinize geldiği gibi davranıyorsunuz. konuya mesaj yazmaya çalıştığınızda sizi uyarıyor konu 180 günden daha eskidir diyor. 180 günden eski bir paylaşımda link kalma olasılığı yüzde 10 dur ki buda kişi kendi bulut hesabına kaydederse. gelelim diğer soruna paylaşımlarda teşekkür şifre ve benzeri durumlar olmazsa insanlar gelir burayı sömürür gider ve bunu yaparken bir teşekkürü bile çok görür bu yüzden emeğe saygı diyoruz hep.

Bir çok sitede ne kadar zaman kaybı yaşadığımızın farkındamısınız. madem konu günleri geçmiş silinsin, bizde uğraşmıyalım bu platformda
Yazınız kendinize söylüyor olmanız gerekmez mi işinize gelmiyor . konu geçmiş ise kaldırın boş laflara karnımız tok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
Bir çok sitede ne kadar zaman kaybı yaşadığımızın farkındamısınız. madem konu günleri geçmiş silinsin, bizde uğraşmıyalım bu platformda Yazınız kendinize söylüyor olmanız gerekmez mi işinize gelmiyor . konu geçmiş ise kaldırın boş laflara karnımız tok.
üslup çok önemlidir. insanlar armut piş ağzıma düş istiyor. belki bu işten para kazanacak belki de kendi kullandığı cihazı çözecek fakat o kadar çok sitede vakit kaybediyoruz dediği site sayisi bu işi kaliteli olarak yapan site sayısı bir elin parmaklarını geçmez. yabancı diliniz varsada tabi ki xda onun dışında belkide sizin işinizi çözecek insanlara ithamda bulunuyorsunuz. bende bu sitede sizin gibi bir üyeyim. sadece bazen eğitim seti paylaşımı yapıyorm. onun dışında da bilgim varsa dahilinde konulara cevap yazıyorum. fakat kimse cevap vermiyor diye üslup dışı ithama yönelmiyorum. moderatörler görüyordur zaten . benim kendi yönettiğim forum sitelerinden birinde olsaydınız şimdiye çoktan nickinizin altında banned yazıyordu.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bir çok sitede ne kadar zaman kaybı yaşadığımızın farkındamısınız. madem konu günleri geçmiş silinsin, bizde uğraşmıyalım bu platformda
Yazınız kendinize söylüyor olmanız gerekmez mi işinize gelmiyor . konu geçmiş ise kaldırın boş laflara karnımız tok.

Neyin peşindesiniz anlamadım ki?
Konuda paylaşılan bağlantı sağlam ve video çalışıyor.
Siz hala mırın kırın ediyorsunuz?

Belli ki sizin karın ağrınız başka.
Sizin ilacınız bizde değil.
Karnınız tok ama sanırım başka yerleriniz aç, biz sizi doyuramayız efendi.

Konuyu aç, bağlantıyı takip et, olmadı konuyu sil.
Tek derdimiz siz misiniz?

• Beğen
Tepkiler: cemorhun ve dlkrt

skynet

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
1 May 2018
28
8
3
33
@Paradox bu konuda anlatılanlar cok farklı linkteki dosyalar acılım dosyaları nasıl oldugu anlatılmamıs vıdeoda medıatek cıhazın yapılısı var zaten ınsanlar normal rom olsa yapar ve medıtak olsaydı hergangı bır rom uyardı. ama burada bırsey anlatılmamıs brıck olmus qualcomm cıhaz bu dosyalar yazılmaz veya farklı bır konuda anlatılabılırdı. indirme yapan arkadaslar sınırden kızmıs olabılır hak verıyorum sonucta

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
@Paradox bu konuda anlatılanlar cok farklı linkteki dosyalar acılım dosyaları nasıl oldugu anlatılmamıs vıdeoda medıatek cıhazın yapılısı var zaten ınsanlar normal rom olsa yapar ve medıtak olsaydı hergangı bır rom uyardı. ama burada bırsey anlatılmamıs brıck olmus qualcomm cıhaz bu dosyalar yazılmaz veya farklı bır konuda anlatılabılırdı. indirme yapan arkadaslar sınırden kızmıs olabılır hak verıyorum sonucta
Bağlantıdaki dosyalar cihazın dosyaları ve sorunsuz lakin video zte cihazlarda unlock frp vs. İçin muhtemelen video değiştirilmiştir. Yönetici ennyakın zamanda müdehale edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

skynet

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
1 May 2018
28
8
3
33
@coban32 pıyasada ıyı forum pek yok bu konuda yorum yapanlara yardımcı olursanız sevınırım herkez ıcın dıyorum. herkezın emegı vardır tamamdır ama sonucta destek ve yardımlasma formu

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Benim konuya eklediğim video, az önce kaldırdığım video değildi.
Video nasıl değişmiş, bende anlamadım.
Hiç kimsenin bana kızmaya hakkı yok.
Herkes hazırcı olmuş.
Hiç kimse zahmet edip, paylaşılan dosyaların içeriğine bakmıyor.
Baksalar "Tools" klasöründe ihtiyaçları olan her şeyin olduğunu görürlerdi ve gelip burada saçmalamak yerine işe koyulurlardı.

Buradaki insanların neredeyse %99'u aşağıdaki görselin altına "Şifre ne" yazan tipler.
Eleştiren, yazılım bozuk diyen, zırvalayan, saçmalayan hep burada.
Hiç, "Sen bunu yapmışsın, bende daha iyisini yaptım" diyeni görmedim.
Hal böyle olunca da, burası sizin bahsettiğiniz destek ve yardımlaşma forumu olmuyor.
Geliyorlar, bizi sömürüp, bir de sinirlerimizi bozup gidiyorlar.
:polis:

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mcbilisim

skynet

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
1 May 2018
28
8
3
33
sayın @Paradox hazırcılar vardır evet bende gordum toolsta win32 disk imager var ama oraya yazılacak dosya görülmüyor o yuzden bilmeyen arkadaşlar için bir açıklamalı olsa iyi olurdu evet haklısınız kendilerinin arastırıp bulması lazım lakin burası paylasım alanı bence eksi düşünmemek lazım paylaşım için tesekkurler

skynet

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
1 May 2018
28
8
3
33
ek olarak tamamen disk olarak indirdim baktım hiçbir şekilde brick olmuş cihazla ilgili bir içerik yok sadece araç bunlar. recovery rom extra araçlar var win32imager var ama onun sd karta yazacağı dosya yok eger olsa idi diger forumlardada gorunurdu cunkı cogu forum aynı linki paylasmıs ve acıklama yapmamıs

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ek olarak tamamen disk olarak indirdim baktım hiçbir şekilde brick olmuş cihazla ilgili bir içerik yok sadece araç bunlar. recovery rom extra araçlar var win32imager var ama onun sd karta yazacağı dosya yok eger olsa idi diger forumlardada gorunurdu cunkı cogu forum aynı linki paylasmıs ve acıklama yapmamıs

Paylaşımın yapıldığı bölüm, paylaşım yapılan kişi tarafından düzenlemeye açık.
Ben arşivime bir bakayım, eski dosyalar bende mevcutsa, nasipse burada paylaşırım.

• Beğen
Tepkiler: skynet