Bilgilendirme Mailleri Sınırı ve Sabit Konular İçin Sorun-Çözüm Bölümü

Yazdır

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Merhaba.
1. önerim bilgilendirme maillerinin yalnızca 1 adet ile sınırlı olması. Yani bir bildirim geldikten sonra diğer bildirimleri giriş yapana kadar alamıyoruz.
Mailde belirtiliyor zaten giriş yapana kadar daha fazla bilgilendirme yapılmayacak diye.
Muhakkak ki bunun bir nedeni vardır aslında.
Ben bu sınırın 5, hiç değilse 3 adede çıkmasını isterdim.

Diğer önerim de şu:
Önemli konuların sayfasında sorun-çözüm bölümü gibi bir yer olsa da o konu ile ilgili diğer üyelerin karşılaştığı sorunları hemen orada görebilsek.
Ne kadar verimli, ne kadar uğraştırıcı olur bilemiyorum ama bence faydalı bir özellik olurdu.

Teşekkür ediyorum.

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Sayın Yöneticim, sanırım mail sınırı 3'e çıkartılmış. Yalnız, şu an bir durum var ki; sorun benden mi kaynaklı bilemiyorum ama yaklaşık 4-5 kezdir şöyle bir sorun yaşıyorum:
Biriken bildirim sayıları 3 olana kadar bana hiç mail gelmiyor. Ne zaman 3 bildirim olursa o zaman 3 mail de aynı anda geliyor.
Müsait bir zamanınızda ilgilenirseniz sevinirim.
Teşekkür ederim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sayın Yöneticim, sanırım mail sınırı 3'e çıkartılmış. Yalnız, şu an bir durum var ki; sorun benden mi kaynaklı bilemiyorum ama yaklaşık 4-5 kezdir şöyle bir sorun yaşıyorum:
Biriken bildirim sayıları 3 olana kadar bana hiç mail gelmiyor. Ne zaman 3 bildirim olursa o zaman 3 mail de aynı anda geliyor.
Müsait bir zamanınızda ilgilenirseniz sevinirim.
Teşekkür ederim.

Posta kutunuzun ayarlarını kontrol etmeniz faydalı olabilir.