Bilmemek Ayıp Değil Bilmediği Halde Biliyormuş Gibi...

Bilmemek Ayıp Değil Bilmediği Halde Biliyormuş Gibi...

astek055 astek055 - #1
Merhaba arkadaşlar. Mobilkülüp ailesi olarak sizlere paylatığımız tüm konularda, bilginiz yetersiz ise bu işlemleri yapmayın; yaptıgınız takdirde de Mobilkülüp olarak sorumluluk kabul etmiyoruz diye uyarıyoruz. Bunun nedeni bilmeden yaptıgınız bir hata cihazınızın çöp olmasına sebeb olabilir. Bugün Youtube üzerinde gezerken karışıma çıkan aşagıdaki videoyu görünce bunu tekrar belirtmem gerektiğinizi hissettim.
Unutmayın bilmemek ayıp değil. Bilmediği halde biliyormuş gibi yapmak eşşekliktir. İyi seyirler.

braveturks braveturks - #2
Videoyu izlemeye başladığımda aklıma gelen ilk şey; tabletin bataryasının alev almasıydı. Çok geçmeden öyle de oldu. Bu çocuk kurşuna kafa atangillerden.
symbazz symbazz - #3
Bilmemek değil öğrenmemek ayıp, bilmediğini kabullenmek büyüklüktür.
astek055 astek055 - #4
Bilmemek değil öğrenmemek ayıp, bilmediğini kabullenmek büyüklüktür.
Evet abi. Ama bizim milletimimiz de bilmediğini kabullenen çok nadir kişiler var. O yüzden bu dediğin baya bi zor oluyor sanırsam.
Paradox Paradox - #5
Evet abi. Ama bizim milletimimiz de bilmediğini kabullenen çok nadir kişiler var. O yüzden bu dediğin baya bi zor oluyor sanırsam.

Neyse ki ben onlardan biri değilim.
Az biliyor, çok bilmiyorum.
:ihtiyar:
astek055 astek055 - #6
Neyse ki ben onlardan biri değilim.
Az biliyor, çok bilmiyorum.
:ihtiyar:

symbazz symbazz - #7
Mütevaziliğinde fazlası iyi değildir.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/bilmemek-ayip-degil-bilmedigi-halde-biliyormus-gibi.3689/