Casper CTA-E07-14A Yazılım Yükleme PC'den

Paradox Paradox - #1

M maskman - #2
Merhabalar, Acaba Bu tablete Ait USB driverini nereden bulabiliriz, Windows 8.1 64 bit olanından.. Zira Casper'ın kendi sitesinde bu ürüne ait hiç bir şey bulunmamakta
Paradox Paradox - #3
Merhabalar, Acaba Bu tablete Ait USB driverini nereden bulabiliriz, Windows 8.1 64 bit olanından.. Zira Casper'ın kendi sitesinde bu ürüne ait hiç bir şey bulunmamakta

.
I iron-25 - #4
Merhabalar.
Tableti 2. el aldım.
Şarjda iken (hdmi ve mikrofon olduğu köşesinde) hafif ısınma var, bu normal mıdır?
Paradox Paradox - #5
Merhabalar.
Tableti 2. el aldım.
Şarjda iken (hdmi ve mikrofon olduğu köşesinde) hafif ısınma var, bu normal mıdır?

Normaldir.
I iron-25 - #6
Peki, normalde internette gezinmek için kullandığımda şarjı ne kadar sürmesi normaldır?
Paradox Paradox - #7
Peki, normalde internette gezinmek için kullandığımda şarjı ne kadar sürmesi normaldır?

Bu cihaz oldukça eski bir cihaz.
Cihaz satın alındığından bu yana cihaz kaç defa şarj edildi, bataryasının ne kadar ömrü kaldı, bunları bilemeyiz.
Cihaz şarja takılı değilken açılmayabilir de, cihazın şarjı üç dört saat gidebilir de.
I iron-25 - #8
Bu cihaz oldukça eski bir cihaz.
Cihaz satın alındığından bu yana cihaz kaç defa şarj edildi, bataryasının ne kadar ömrü kaldı, bunları bilemeyiz.
Cihaz şarja takılı değilken açılmayabilir de, cihazın şarjı üç dört saat gidebilir de.
Haklısınız. Bunları düşünmemişim.
Çok teşekkür ederim hızlı yanıtlarınız için.
Paradox Paradox - #9
Haklısınız. Bunları düşünmemişim.
Çok teşekkür ederim hızlı yanıtlarınız için.

:rica:
P peceneq - #10
Merhaba videoda kullanılan programı ve tablete atılacak yazılımı bulamıyorum. Yardımcı olurmusunuz
Paradox Paradox - #11
Merhaba videoda kullanılan programı ve tablete atılacak yazılımı bulamıyorum. Yardımcı olurmusunuz

Buraya bir bakınız.
Bu arada, video başka bir cihaza ait ama yöntem aynı.
HeroMero29 HeroMero29 - #12
selam dostum bende casper via s8 var casper yazısı yada gücelleme yaparken takılı kalıyor acılmıyor yardım e der miisn
YusufGz02 YusufGz02 - #13
selam dostum bende casper via s8 var casper yazısı yada gücelleme yaparken takılı kalıyor acılmıyor yardım e der miisn
yazılım yüklemeyi denedinizmi
Aydar Aydar - #14
Bu konu sizin cihazınıza uygun değil!
Cihazınızla alakalı bir konu açarsanız size yardımcı olabiliriz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-cta-e07-14a-yazilim-yukleme-pcden.489/