Casper Nirvana N410 Android 7.1.1 (PhoenixOS)

Meta başlık: Casper Nirvana N410 Android 7.1.1 (PhoenixOS)

Meta açıklama: Casper Nirvana N410 Android 7.1.1 (PhoenixOS)

Yazdır

madanadam

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ağu 2019
12
3
3
İnternetten almış olduğum üzerindeki sistemi olmayan Casper Nirvana N410 üzerine Android 7.1.1 (PhoenixOS 3.6.1.564_x64 Sürümü) yükledim.
Tableti çevirince ekranın dönmesinde sıkıntı var onu çözmeye çalışıyorum.
Ekran görüntülerini de almıştım ama silinmiş. Sistem doğrudan Android'i açamıyor. GRUB ekranı üzerinden komut vermek gerekiyor. O nedenle ilk önce tablet hafızası üzerine Windows 10 yükleyip daha sonra Android'i hafıza kartı üzerinden çalışacak şekilde tekrar kuracağım. Ekran görüntüleri ile bir rehber hazırlamayı düşünüyorum. Takipte kalın.

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Konu için teşekkürler.
Hafıza kartından işletim sistemi çalıştırırsanız çok hantal bir sistem çıkar karşınıza.
Tabii hafıza kartı 10. Sınıf -3. Derece değilse...

quenlood

Aktif üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 Ağu 2018
187
48
28
31
benimde casper n410'num vardı ekran sensörü için kernel güncellemesi gerek phonenix os daha güncel sürümünü yükleyin veya android x86 gene de cihazın hafızasu adminin de dediği gibi çok hantal zaten 150'ye almıştım hevesimi ve bios şifresini bulunca aldığım fiyattan geri sattım tablet verimsiz cidden :)

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

madanadam

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ağu 2019
12
3
3
benimde casper n410'num vardı ekran sensörü için kernel güncellemesi gerek phonenix os daha güncel sürümünü yükleyin veya android x86 gene de cihazın hafızasu adminin de dediği gibi çok hantal zaten 150'ye almıştım hevesimi ve bios şifresini bulunca aldığım fiyattan geri sattım tablet verimsiz cidden :)
Ben sizden mi aldım yoksa? Kasada KC3441* yazan kağıt var. Ekran dönmesini başka bir bilgisayarımda bir satırda değişiklik yaparak düzeltmiştim. Şu anda cihaz siyah ekranda benim de vaktim yok. Müsait zamanda tekrar uğraşacağım.

ertnkarli

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2020
9
0
1
42
@madanadam merhaba hocam bende 2.ci el aldım bu tableti kalvye takımı yok USB ile bios şifresini denedim olmadı ,siz nasıl android yüklediniz acaba ?