Casper Nirvana N410 Bios Şifresi: KC3441*

Paradox Paradox - #1
Casper Nirvana N410 Bios Şifresi

Öncelikle emeklerinden dolayı @quenlood ve @ExtraLight isimli üyelerimize teşekkür ederim.

Kaynak Konu

i1092b900y1.jpg
I ilhan41 - #2
kolay gelsin . denedim yapamadım. sondaki * nasıl yazıcam
Master Master - #3
kolay gelsin . denedim yapamadım. sondaki * nasıl yazıcam
Klavyenizdeki NumLock ksımında olması lazım.
I ilhan41 - #4
kendi klavyesinden denedim tamam oldu
Master Master - #5
Geçmiş olsun.
emrcelik emrcelik - #6
Ben yazamadım bios girince F klavyemi oluyor Q klavyemi hangisine göre yazacağım ayrıca küçük harfle mi yazıyor anlamadım caps lock açıpta denedim ayni invalid password yaziyor hangi tuşlara basacağımızı ekran görüntüsü atabilir misiniz @Master
emrcelik emrcelik - #7
Mesaj güncel
Paradox Paradox - #8

Şifreyi bulan üyelerimiz burada, kendilerine danışmanız daha iyi olacaktır.
yusufakgunn yusufakgunn - #9
günceldir çalışıyor
Paradox Paradox - #10
günceldir çalışıyor

Geri bildirim için teşekkürler.
S stormgod - #11
maalesef 13 kasım tarihinde bios şifresi doğru değil
Paradox Paradox - #12
maalesef 13 kasım tarihinde bios şifresi doğru değil

Çok ilginç.
quenlood quenlood - #13
casper bios güncelleme vs yapmıyor kendi klavyesinde yazarke fn+rakam tuşuna basıp num lock kapayın @stormgod .
S stormgod - #14
Queen yapıp fotosunu atarsan sevinirim çünkü her ne kadar denesemde olmuyor
quenlood quenlood - #15
Tableti satmasaydım bu mümkün olabilirdi :D
M memososisi - #16
Merhabalar , ben Casper Nirvana n410 için ilk aldığımda F9 ile tüm sürücüyü kaldırmıştım. 2018'e kadar rahat rahat kullandım , bu yaz sıfırlamak istedim ayarlardan. Akılsızlık ettim ve sıfirladim ancak aktivasyon şifresi isteyeceği aklıma gelmedi. İstiyor hala. Bir türlü beceremedim. Yine F9 ile tüm sürücüyü kaldırdım ama hata mi yaptım bilmiyorum yine iğrenç aktivasyon kodu sayfası geldi ve hiçbir şey bilmiyorum kodlar falan unuttum. Zaten iki kod sayfası var birincisini geçemedim daha! Lütfen ne yapmalıyım?
Paradox Paradox - #17
Merhabalar , ben Casper Nirvana n410 için ilk aldığımda F9 ile tüm sürücüyü kaldırmıştım. 2018'e kadar rahat rahat kullandım , bu yaz sıfırlamak istedim ayarlardan. Akılsızlık ettim ve sıfirladim ancak aktivasyon şifresi isteyeceği aklıma gelmedi. İstiyor hala. Bir türlü beceremedim. Yine F9 ile tüm sürücüyü kaldırdım ama hata mi yaptım bilmiyorum yine iğrenç aktivasyon kodu sayfası geldi ve hiçbir şey bilmiyorum kodlar falan unuttum. Zaten iki kod sayfası var birincisini geçemedim daha! Lütfen ne yapmalıyım?

Bios'a girerek cihazınıza sıfırdan işletim sistemi yükleyebilirsiniz.
M memososisi - #18
Bios'a girerek cihazınıza sıfırdan işletim sistemi yükleyebilirsiniz.
Sanırım bu sıfırlama açığını kapattılar :(
Nasıl yapıyoruz anlayamadım pek de
Paradox Paradox - #19
Sanırım bu sıfırlama açığını kapattılar :(

Nasıl yapıyoruz anlayamadım pek de

Burada bir çok konu var.
Konuları ve konulara yazılan yorumları gözden geçiriniz.
Şayet okuduklarınızdan anlamlı bir şeyler çıkartamıyorsanız, cihazınızı bir teknik servise götürmeniz faydalı olacaktır.
ÇÖZÜMPC_DİLOVASI ÇÖZÜMPC_DİLOVASI - #20
Casper Nirvana N410 Bios Şifresi

Öncelikle emeklerinden dolayı @quenlood ve @ExtraLight isimli üyelerimize teşekkür ederim.

Kaynak Konu

i1092b900y1.jpg
Sorunu şu şekilde atlatabilmem mümkün....
Öncelikle anladığım kadarı ile cihazın kendi klavyesi üzerinden yapıyorsunuz ama buna gerek yok usb klavye ile büyük harflerle KC3441* Olarak yazmanız usb klavyeden nümerik sayısal tuştakımından * karakterine basmanız yeterli olacaktır kesinlikle farklı ibareler casper tarafından kullanılmamıştır haricen format atmanız durumunda sürücü sorunu ile karşılaşmanız size sıkıntı olacaktır ghost ile image bularak halletmeniz hem kısa sürecek hemde stabil olmasını sağlayacaktır.
Paradox Paradox - #21
Sorunu şu şekilde atlatabilmem mümkün....
Öncelikle anladığım kadarı ile cihazın kendi klavyesi üzerinden yapıyorsunuz ama buna gerek yok usb klavye ile büyük harflerle KC3441* Olarak yazmanız usb klavyeden nümerik sayısal tuştakımından * karakterine basmanız yeterli olacaktır kesinlikle farklı ibareler casper tarafından kullanılmamıştır haricen format atmanız durumunda sürücü sorunu ile karşılaşmanız size sıkıntı olacaktır ghost ile image bularak halletmeniz hem kısa sürecek hemde stabil olmasını sağlayacaktır.

:alkis:
Mertcan2134 Mertcan2134 - #22
Hocam nirvana n410 guncel bios şifresi varmi
Paradox Paradox - #23
Hocam nirvana n410 guncel bios şifresi varmi

Güncel şifre diye bir şey yok.
Sadece bir adet şifre var.
frdiersln frdiersln - #24
Allah rızası için administor password versin birisi ya bayadır uğraşıyorum beceremedim kafayı yedim.
Paradox Paradox - #25
Allah rızası için administor password versin birisi ya bayadır uğraşıyorum beceremedim kafayı yedim.

Sizden şifre isteyen ekranın alıntısını paylaşabilir misiniz?
M mehpal - #26
KC3441* olmuyor .Bios pilini kısa devre yapsam sıkıntı olur mu?
M mehpal - #27
kendi klavyesi ile oldu .teşekkürler
Paradox Paradox - #28

Geçmiş olsun.
quenlood quenlood - #29
konuma hala cevap gelmesi güzel :D
Master Master - #30
:alkis:
Paradox Paradox - #31

Faydalı bilgi hiçbir zaman heba olmaz.
Illernex Illernex - #32
2019 mayıs farklı klavye ile büyük harflerle şifre çalışıyor. saloun
Master Master - #33
2019 mayıs farklı klavye ile büyük harflerle şifre çalışıyor. saloun
E ertugrulboyaci - #34
@Paradox abi mesaj atacaktım ancak bulamadım, bilgisayarım windows başlatılırken hata veriyor, f9 basmakta işe yaramıyor gene hata veriyor recovery ekranına giremiyorum. biosa girmek için hangi tuşa basmam lazım acaba ?
Paradox Paradox - #35
@Paradox abi mesaj atacaktım ancak bulamadım, bilgisayarım windows başlatılırken hata veriyor, f9 basmakta işe yaramıyor gene hata veriyor recovery ekranına giremiyorum. biosa girmek için hangi tuşa basmam lazım acaba ?

Bios'a giriş için ESC, F2, F10, F12 ve Del tuşlarını sırası ile deneyebilirsiniz.
E ertugrulboyaci - #36
Bios'a giriş için ESC, F2, F10, F12 ve Del tuşlarını sırası ile deneyebilirsiniz.

@Paradox @quenlood ve birde videodaki arkadaşa çok teşekkür ederim, bu teblet hakkında en detaylı ve çözüm odaklı bilgilere burada sayenizde ulaştım. İyi bayramlar dilerim :)
Paradox Paradox - #37
@Paradox @quenlood ve birde videodaki arkadaşa çok teşekkür ederim, bu teblet hakkında en detaylı ve çözüm odaklı bilgilere burada sayenizde ulaştım. İyi bayramlar dilerim :)

:rica:
T tuva34 - #38
casper bios güncelleme vs yapmıyor kendi klavyesinde yazarke fn+rakam tuşuna basıp num lock kapayın @stormgod .
f klavyeye göremi q klavyeye göremi yapılacak usb q klavyeden denedim olmadı kendi klavyesinden denedim yine olmadı ayrintılı yaabilirseniz memnun olurum
Paradox Paradox - #39
f klavyeye göremi q klavyeye göremi yapılacak usb q klavyeden denedim olmadı kendi klavyesinden denedim yine olmadı ayrintılı yaabilirseniz memnun olurum

Konuya yazılan yorumları okudunuz mu?
Tbnrhsbl Tbnrhsbl - #40
Merhaba kendi klavyesi ilr nasıl yaptınız anlatabilir misiniz?
Paradox Paradox - #41
Merhaba kendi klavyesi ilr nasıl yaptınız anlatabilir misiniz?

Sorununuz çözüldü mü?
Ecobabaaa Ecobabaaa - #42
Kral nasıl yaptın ben yapamadim
caddar55 caddar55 - #43
Şifre güncel kullanılabilir durumda.
Bios kısmında iken Q klavye olarak düşünüp ona göre tuşlama yapın. Ben orjinal klavyesinin tuşları söküp q klavye olarak yeniden düzenledim. windows kuruluma sırasındada q klavye seçince q klavye olarak kullanılabilir duruma geldi. Şifre yazarken; bir tuşa basıp diğerine basmadan önce bekleyin. Ekranda * geldikten sonra diğer tuşa basın. Şifredeki *(yıldız) ı yapmak için. FN+P tuşuna basın. Orjinal klavyede P harfinin üstünde mavi * işareti olduğunu görürsünüz. (F klavyede de Q klavyede de P harfi aynı konumdadır) . Bios a ilk girdiğinizde de, bir kere CAPSLOCK tuşuna basarak büyük harfi açın.
ŞİFRE : KC3441*
caddar55 caddar55 - #44
Şifre güncel kullanılabilir durumda.
Bios kısmında iken Q klavye olarak düşünüp ona göre tuşlama yapın. Ben orjinal klavyesinin tuşları söküp q klavye olarak yeniden düzenledim. windows kuruluma sırasındada q klavye seçince q klavye olarak kullanılabilir duruma geldi. Şifre yazarken; bir tuşa basıp diğerine basmadan önce bekleyin. Ekranda * geldikten sonra diğer tuşa basın. Şifredeki *(yıldız) ı yapmak için. FN+P tuşuna basın. Orjinal klavyede P harfinin üstünde mavi * işareti olduğunu görürsünüz. (F klavyede de Q klavyede de P harfi aynı konumdadır) . Bios a ilk girdiğinizde de, bir kere CAPSLOCK tuşuna basarak büyük harfi açın.
ŞİFRE : KC3441*
VİDEOLU AÇIKLAMA

Paradox Paradox - #45
VİDEOLU AÇIKLAMA

Emekleriniz için teşekkürler.
Bazıları yine yapamaz.
Yazık!
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-nirvana-n410-bios-sifresi-kc3441.6834/