Casper Nirvana N410 Orijinal ve Engelsiz İmaj (Ghost)

Casper Nirvana N410 Orijinal ve Engelsiz İmaj (Ghost)

Paradox Paradox - #1
Casper Nirvana N410
Orijinal ve Engelsiz İmaj (Ghost)

Konu sahibi 'dir.
Konusunu eski forumumuz olan Tablet Piri'ne açmıştır.
Bu güzel konunun ziyan olmaması için affına sığınarak konuyu buraya taşıdım.

Kendisine çalışması için teşekkür ediyorum.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin dağıttığı,
Casper Nirvana N410 Windows 10'lu tabletlere format ve imaj atmak.
Temiz Microsoft Windows kurulumu yapmak.

Ghost İmajı indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin verdiği tablete nasıl format atılır?
Recovery veya sistem geri yükleme değil gerçek, format işlemi!
Bu videoda nasıl yapıldığını açıklıyorum.

T tahircegil - #2
Merhaba tüm adımları uygulayarak kurulumu yaptım ama hala mağazadan birşey inmiyor
Paradox Paradox - #3
Merhaba tüm adımları uygulayarak kurulumu yaptım ama hala mağazadan birşey inmiyor

Konu hakkında bir bilgim yok.
Daha önce bu cihazdan elime hiç geçmedi.
YouTube videoların altına yorum yazarak sorununuzu dile getirirseniz, konu ile ilgili olarak size yardımcı olacaklardır.
M moulder - #4
hocam kullanıcı adı ve parolayı bilmiyorum orayı nasıl aşabilirim
Paradox Paradox - #5
hocam kullanıcı adı ve parolayı bilmiyorum orayı nasıl aşabilirim

Bu cihaz hakkında bir bilgim yok.
Konuda paylaşılan yazılımı denediniz mi?
unutulmaz_1978 unutulmaz_1978 - #6
bu yazılımı attım cihaz acıldı am sonra fabrika ayarı yaptım tekrar kapandı yeniden yapmak istiyorum ama hesap istiyor yoneticiolmaamı istiyor yoneticide olamadıgım icin cihaza yazılımı yukleyemiyorum bios şifresini bulamadım biostan girmek istiyorum olmuyor bi yardımcı olursanız sevinirim
Paradox Paradox - #7
bu yazılımı attım cihaz acıldı am sonra fabrika ayarı yaptım tekrar kapandı yeniden yapmak istiyorum ama hesap istiyor yoneticiolmaamı istiyor yoneticide olamadıgım icin cihaza yazılımı yukleyemiyorum bios şifresini bulamadım biostan girmek istiyorum olmuyor bi yardımcı olursanız sevinirim

Forumumuzda cihazın orijinal yazılımı da mevcut.
Cihazınıza önece bu yazılımı yükleyiniz.
Daha sonra buradaki yazılımı yüklemeyi tekrar deneyiniz.
Ne yazık ki bu cihazdan benim elimde olmadığı için, size bu konuda daha fazla yardımcı olamıyorum.
C Cod - #8
Selamunaleykum hocam imajları indiriyoruz raftan çıkmıyor hatalı diyor ne yapmak gerekir
Paradox Paradox - #9
Selamunaleykum hocam imajları indiriyoruz raftan çıkmıyor hatalı diyor ne yapmak gerekir

A.S.
WinRAR'ı güncellerseniz büyük olasılıkla sorununuz çözülecektir.
A ademola - #10
Selamun Aleyküm. Benim çalışmamı buraya aktardığınız için teşekkür ederim. Kocaelideki öğrencilerime faydalı olması dileğiyle...
Paradox Paradox - #11
Selamun Aleyküm. Benim çalışmamı buraya aktardığınız için teşekkür ederim. Kocaelideki öğrencilerime faydalı olması dileğiyle...

A.S.
Rica ederim.
Y yusufcicek5228 - #12
teşekkür ederim
Paradox Paradox - #13
teşekkür ederim

Rica ederim.
Paradox Paradox - #14
Casper Nirvana N410 Bios Şifresi: KC3441*
Myefsane Myefsane - #15
hocam çok işime yaradı teşekkürler
PCI Encryption/Decryption Denetleyicisi yüklenmedi driver bilen var mı?
quenlood quenlood - #16
hocam çok işime yaradı teşekkürler
PCI Encryption/Decryption Denetleyicisi yüklenmedi driver bilen var mı?

ben sıfırdan format atmıştım driverları internetten yüklemiştim aygıt yöneticisi üzerinden
Myefsane Myefsane - #17
Güncelleme yaptıktan sonra wifi driver i silindi. Tekrar yükleme yapacağım şimdi
Myefsane Myefsane - #18
Klavyeyi nasıl yüklediniz bilen var mı?
quenlood quenlood - #19
Klavyeyi nasıl yüklediniz bilen var mı?
Klavyeyi yuklemedim ole kullaniyorum
W warez86 - #20
tableti sıfırladıktan sonra wifi ekranı boş driver mı tanımıyor acaba
Myefsane Myefsane - #21
Driver yeniden kurman gerekiyor en başta ki mesaja git. Orada WiFi yazan exe yi kur
W warez86 - #22
Driver yeniden kurman gerekiyor en başta ki mesaja git. Orada WiFi yazan exe yi kur
Hocam driverı siteden indirdim fakat tablete nasıl yükleceğim zira cihaz yönetim panelinden başka alana giremiyorum
quenlood quenlood - #23
driver2ı tekrar yüklemelisiniz aygıt yöneticisinden wireless adaptörünüze gelin ve özellikler kısmına bakarak hatayı buraya yazın
Paradox Paradox - #24

Cihazınızın Aygıt Yöneticisi'ni kontrol ettiniz mi?
Orada neyin ne olduğu anlaşılır.
ahmetgungor762@ ahmetgungor762@ - #25
merhaba arkadaş benim casper nirvana n410 bir tablet var.Tabletin başkasınındı şifresi bilmiyor ve hatıramıyordu ben bunu format yaptım.formatını sonra kurulum herşeyi yaptım.Ama aktivasyon kodu istiyor.Buna ne yapabilirim arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
Paradox Paradox - #26
merhaba arkadaş benim casper nirvana n410 bir tablet var.Tabletin başkasınındı şifresi bilmiyor ve hatıramıyordu ben bunu format yaptım.formatını sonra kurulum herşeyi yaptım.Ama aktivasyon kodu istiyor.Buna ne yapabilirim arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Burada bulunan konulara ve konulara yazılan yorumlara dikkatle göz gezdirirseniz, sorununuzu çözebilirsiniz.
W wallace_son - #27
tabletin bozulan işletim sistemini vermiş olduğunuz 1607 kodlu win10 u videoda detaylı anlatmış olduğunuz şekilde yükleyerek yeniden sıfırladık.
vermiş olduğuğunuz emeğe teşekkür etmek boynumuzun borcu olmuştur. Kalın sağlıcakla.
Paradox Paradox - #28
tabletin bozulan işletim sistemini vermiş olduğunuz 1607 kodlu win10 u videoda detaylı anlatmış olduğunuz şekilde yükleyerek yeniden sıfırladık.
vermiş olduğuğunuz emeğe teşekkür etmek boynumuzun borcu olmuştur. Kalın sağlıcakla.

Geçmiş olsun.
HerqeLe HerqeLe - #29
2165

boot yaparken buraya düşüyorum beklior kalıor böle varmı bi bilen bios üzerinden boot ediorum f9 ile windows a ulasamıyorum direk bios a atıor
@Paradox @ademola
A ademola - #30
boot yaparken buraya düşüyorum beklior kalıor böle varmı bi bilen bios üzerinden boot ediorum f9 ile windows a ulasamıyorum direk bios a atıor
@Paradox @ademola

boot ayarları bozulmuş. efi shell komutları ile usb bellekten windows kurulumunu başlatabilir ve kurulum ekranındaki onar seçenekleriyle boot kaydını onarabilirsiniz.
şu videoya bir göz atın :

usbden boot etmeyi başarırsanız gibi onarabilirsiniz.

bu arada kullanmanız gereken usb kurulum diski fat32 olmalı ve içine 32bit windows 10 kurulum dosyalarını atmalısınız.
ÇÖZÜMPC_DİLOVASI ÇÖZÜMPC_DİLOVASI - #31
şifre soran arkadaşlar şu şekilde aşabilirler;

öncelikle cihazı sıfırla seçeneklerinden tümünü sıfırla diyerek öncelikle şifreden kurtulabilirsiniz zira tümünü sıfırlama seçeneğinde şifre sormamaktadır sonra tekrar f9 ile sıfırlamaya tekrar girip videoda anlatılanları yapabilirsiniz
Master Master - #32
şifre soran arkadaşlar şu şekilde aşabilirler;

öncelikle cihazı sıfırla seçeneklerinden tümünü sıfırla diyerek öncelikle şifreden kurtulabilirsiniz zira tümünü sıfırlama seçeneğinde şifre sormamaktadır sonra tekrar f9 ile sıfırlamaya tekrar girip videoda anlatılanları yapabilirsiniz
:tsk:
S Selimco - #33
Hocam Sistem Görüntüsü Kurtarmada bende kullanıcılar çıkmıyor,cihazıda açamıyorum casper yazısından sonra siyah ekran geliyor yardımcı olabilir misiniz?
Paradox Paradox - #34
Hocam Sistem Görüntüsü Kurtarmada bende kullanıcılar çıkmıyor,cihazıda açamıyorum casper yazısından sonra siyah ekran geliyor yardımcı olabilir misiniz?

Sorununuz devam ediyor mu?
S Selimco - #35
Sorununuz devam ediyor mu?

hocam bi şekilde tekrar windows u kurdum,şuan imaj atıyorum çok teşekkürler
Paradox Paradox - #36
hocam bi şekilde tekrar windows u kurdum,şuan imaj atıyorum çok teşekkürler

Geçmiş olsun.
S Sekaairbag - #37
Hocam merhaba bendede aynı tablet var çok bilmis bir arkadaş sayesinde recovery sürücüsünü ve diğer sürücüleri sildik ! Nasıl bir yol izleyebilirim Windows yukleyebilmek icin
EliteMan EliteMan - #38
Hocam merhaba bendede aynı tablet var çok bilmis bir arkadaş sayesinde recovery sürücüsünü ve diğer sürücüleri sildik ! Nasıl bir yol izleyebilirim Windows yukleyebilmek icin
Bu Tabletler Varya Bu Tabletler Ne Sıkıntılı Tabletler
Bende Şifresini Kırmaya Çalışmıştım
Rom Attım Dokunmatik
Gitti
Ekran Dönmemeye Başladı
Yani Başınız Sağ Olsun​
S Sekaairbag - #39
Bu Tabletler Varya Bu Tabletler Ne Sıkıntılı Tabletler
Bende Şifresini Kırmaya Çalışmıştım
Rom Attım Dokunmatik
Gitti
Ekran Dönmemeye Başladı
Yani Başınız Sağ Olsun​
Hocam illaki bir yolu vardır ya bence hep beraber bir şekilde ayağa kaldırırız
Paradox Paradox - #40
Benim elimde bu cihazdan bir tane olsa belki bir şeyler yapabilirdim.
Var mı bu cihazdan bana hediye edebilecek biri?
:)
S Sekaairbag - #41
Benim elimde bu cihazdan bir tane olsa belki bir şeyler yapabilirdim.
Var mı bu cihazdan bana hediye edebilecek biri?
:)
Hocam cihaz seninmis gibi yapalım sen bize tarif et
Paradox Paradox - #42
Hocam cihaz seninmis gibi yapalım sen bize tarif et

Uzaktan ameliyat yapamıyorum ne yazık ki.
RedHunter RedHunter - #43
Harbi on numara adamsınız ya kaç gündür uğraşıyorum sonunda hallettim elinize emeğinize sağlık

IMG_20201024_012319.jpg
Lord Raiden Lord Raiden - #44
Harbi on numara adamsınız ya kaç gündür uğraşıyorum sonunda hallettim elinize emeğinize sağlık

Ekli dosyayı görüntüle 3787
Hayırlı olsun.
R R.Tayar61 - #45
Bios yazılımı lazim tablete burdan aldığım bi bios yükledim siyah ekranda kaldi guncel bios alıp atabilecek var mi
R ramistemel - #46
denedim, oldu.
çok teşekkürler
Paradox Paradox - #47
denedim, oldu.
çok teşekkürler

:rica:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-nirvana-n410-orijinal-ve-engelsiz-imaj-ghost.492/