Casper Via A1 Ekran Donması

Casper Via A1 Ekran Donması

Aysenr Aysenr - #1
Merhaba casper vıa a1 telefon yaklaşık 5 6 gundur ekran donuyor dokunmatıği calısmıyor TUS kilidi kitleyi acınca kendine geliyor yazılım guncellemesı yapıldı ama hala devam ediyor sımdıden tesekkur ederım
145316 145316 - #2
Telefonunda yazılımsal değilde donanımsal sıkıntı olabilir ekran deneyin sorununuz düzelecektir. Casper Telefonlarda Genellikle Oluyor Ekran Genellikle Cep Telefonu Tamiri Yapan Yerlerde Mevcuttur Ekran Fiyat Genelide 300-350 TL Arası
Aysenr Aysenr - #3
Telefonunda yazılımsal değilde donanımsal sıkıntı olabilir ekran deneyin sorununuz düzelecektir. Casper Telefonlarda Genellikle Oluyor Ekran Genellikle Cep Telefonu Tamiri Yapan Yerlerde Mevcuttur Ekran Fiyat Genelide 300-350 TL Arası
Hım peki çok tesekkur ederım
A albatros06 - #4
Bence yaniliyorsun 145316 tus kilidinden sonra duzelme oluyor ise yazılımsal olur genelde ilk orjinal yazılımına alip test etmek lazim
aktif calisior sorun yoksa guncelleme surumunde problem olabilir bu yuzden guncellememek lazım ayrica komple ekran degişimi cozum
olmayabilirde illaki deneme yanilma yapmak ilk surume almak lazimdir en son care ekran degişimi buda en fazla 200 tl dir.
Aysenr Aysenr - #5
Bence yaniliyorsun 145316 tus kilidinden sonra duzelme oluyor ise yazılımsal olur genelde ilk orjinal yazılımına alip test etmek lazim
aktif calisior sorun yoksa guncelleme surumunde problem olabilir bu yuzden guncellememek lazım ayrica komple ekran degişimi cozum
olmayabilirde illaki deneme yanilma yapmak ilk surume almak lazimdir en son care ekran degişimi buda en fazla 200 tl dir.
Evet TUS kilidini kitleyi acınca duzelıyor telefonculardamı yaptırcam o yazılım ıslemlerını
Paradox Paradox - #6
Evet TUS kilidini kitleyi acınca duzelıyor telefonculardamı yaptırcam o yazılım ıslemlerını

Bunu daha önce ve başka yerlerde Rom'la anlattık, sürücülerle anlattık, telefonla da anlattık ama hala anlamayanlar var sanırım.
:zuhaha:
Bu işin şakası tabi.

Cihazınıza bulunan yazılımı yüklerseniz sorununuz düzelecektir.
Yazılım yükleme işlemini kendinizde yapabilirsiniz.
İndireceğiniz dosyaların arasında, yazılım yükleme işlemi için ihtiyacınız olan her şey mevcut.
Bu arada, yazılım yükleme işleminden sonra cihazınızdaki her şeyin silineceğini unutmayınız.
Aysenr Aysenr - #7
Bunu daha önce ve başka yerlerde Rom'la anlattık, sürücülerle anlattık, telefonla da anlattık ama hala anlamayanlar var sanırım.
:zuhaha:
Bu işin şakası tabi.

Cihazınıza bulunan yazılımı yüklerseniz sorununuz düzelecektir.
Yazılım yükleme işlemini kendinizde yapabilirsiniz.
İndireceğiniz dosyaların arasında, yazılım yükleme işlemi için ihtiyacınız olan her şey mevcut.
Bu arada, yazılım yükleme işleminden sonra cihazınızdaki her şeyin silineceğini unutmayınız.
Ben yeni uyeyımbu sorunum sormak ıcın uye oldum dogal olarakda burada defalarca Kez anlatıgınızı bilemiyorum. Bılgı ıcın de tesekkur ederım
coban32 coban32 - #8
Öncelikle hoş geldiniz geçmiş olsun. Sorununuza çözüm olarak paradoxun verdiği linkteki yazılımı yükleyebilirsiniz. Yüklemeden sonra cihazınız halen kasılmaya donmaya devam ederse cihazınızda donanımsal sorunlar olabilir .
Paradox Paradox - #9
Ben yeni uyeyımbu sorunum sormak ıcın uye oldum dogal olarakda burada defalarca Kez anlatıgınızı bilemiyorum. Bılgı ıcın de tesekkur ederım

:rica:
Aysenr Aysenr - #10
Öncelikle hoş geldiniz geçmiş olsun. Sorununuza çözüm olarak paradoxun verdiği linkteki yazılımı yükleyebilirsiniz. Yüklemeden sonra cihazınız halen kasılmaya donmaya devam ederse cihazınızda donanımsal sorunlar olabilir .
Cok tesekkur ederım denıcem sımdı arkadasın verdıgı yazılımı
Paradox Paradox - #11
Cok tesekkur ederım denıcem sımdı arkadasın verdıgı yazılımı

Yapamazsanız, nasipse ID paylaşırsanız, size yardımcı olmaya çalışırım.
Aysenr Aysenr - #12
Yapamazsanız, nasipse ID paylaşırsanız, size yardımcı olmaya çalışırım.
Cok ıyı olur cunku hata veriyor ben dedıgın iz program indiriyorum
Paradox Paradox - #13
Cok ıyı olur cunku hata veriyor ben dedıgın iz program indiriyorum

ID nedir?
Aysenr Aysenr - #14
Ben bu program islerini pek bilmiyorum ama ozelde yazma sansım varmı bu program uzerınden
Paradox Paradox - #15
Ben bu program islerini pek bilmiyorum ama ozelde yazma sansım varmı bu program uzerınden

Buradan özel mesaj gönderemezsiniz.
Yanılmıyorsam, AnyDesk'in de sohbet özelliği yok.
Aysenr Aysenr - #16
Buradan özel mesaj gönderemezsiniz.
Yanılmıyorsam, AnyDesk'in de sohbet özelliği yok.
332 169 799
Paradox Paradox - #17

Program açık mı?
Programı açınız ve bağlantı isteğimi kabul ediniz.
Aysenr Aysenr - #18
Program açık mı?
Programı açınız ve bağlantı isteğimi kabul ediniz.
Kabul ettim
Paradox Paradox - #19

Yazılım yükleme işlemi için bir bilgisayara ihtiyacınız var.
Telefonunuzdan yazılım yüklemesi yapamayız.
Aysenr Aysenr - #20
Yazılım yükleme işlemi için bir bilgisayara ihtiyacınız var.
Telefonunuzdan yazılım yüklemesi yapamayız.
Pc yemi baglıyım
Paradox Paradox - #21
Pc yemi baglıyım

AnyDesk programını bilgisayarınıza indirip çalıştırınız ve bilgisayarınızın ID bilgisini gönderiniz.
Yazılımı bilgisayarınıza değil de telefonunuza indirdiyseniz, telefonunuzu da bilgisayarınıza bağlayınız.
Bilgisayarınız üzerinden telefonunuzdaki dosyaları alalım ve böylece yazılımı yeniden indirmekle uğraşmayalım.
Aysenr Aysenr - #22
Pc yemi baglıyım
AnyDesk programını bilgisayarınıza indirip çalıştırınız ve bilgisayarınızın ID bilgisini gönderiniz.
Yazılımı bilgisayarınıza değil de telefonunuza indirdiyseniz, telefonunuzu da bilgisayarınıza bağlayınız.
Bilgisayarınız üzerinden telefonunuzdaki dosyaları alalım ve böylece yazılımı yeniden indirmekle uğraşmayalım.
Tamam dır yapıyorum
Aysenr Aysenr - #23
Paradox Paradox - #24

Konuyu takip edeceğim.
Umarım en kısa zamanda yapar ve haber verirsiniz.
Aysenr Aysenr - #25
Konuyu takip edeceğim.
Umarım en kısa zamanda yapar ve haber verirsiniz.
Malesef soyledıgınıx sekılde yapmaya cqlıstım ama program kurulmadı pc ye
Paradox Paradox - #26
Malesef soyledıgınıx sekılde yapmaya cqlıstım ama program kurulmadı pc ye

Çok ilginç.
Bir bakmak lazım.
A albatros06 - #27
teamwiewer programi ile devam edin daha stabil
Paradox Paradox - #28
teamwiewer programi ile devam edin daha stabil

Bende TeamViewer çalışmıyor.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-a1-ekran-donmasi.7791/