Casper Via A1 Geri Tuşu Çalışmıyor

Casper Via A1 Geri Tuşu Çalışmıyor

Poetboygs Poetboygs - #1
Adamın benim cihaz 2.4.1 sürümü var doğru mudur ota dan bakım düncel sürüm diyor
TuranReis TuranReis - #2
Kurduğunuz cümleyi anlamadım.Ama android sürüm 7.0 çekirdek numarası 3.18.35
Poetboygs Poetboygs - #3
Casper otadan bakıyorum sürüm güncel diyor
Poetboygs Poetboygs - #4
Sürüm 2.4.1
AthenSlay3R AthenSlay3R - #5
casper via a1 namı değer gione a1 geri tuşu bu cihazlarda orta tuş ve seçenek tuşuyla aynı film üzerindedir arızalanması yazılımla alakalı değildir bu filmin iki bacağı yani geri ve seçenek kısmı ekran altında hom tuşu ekran ortasından cihaz ön yüzüne ulaşır yazılım yada farklı bi işle uğraşmaya gerek yok garantisi varsa servis bu tür arızaları karşılar sıvı temas olmadığı sürece...

printThread_attachments

• via a1 home tuşu.png
    via a1 home tuşu.png
    218.1 KB · Görüntüleme: 44
Paradox Paradox - #6
Daha önce de belirtildiği gibi sorun çok büyük olasılıkla donanım kaynaklıdır ve yazılımla çözemezsiniz.
Fakat, cihazınız Root'lu ise ve donanım kullanımı üzerinde özelleştirme yaptıysanız,
Örneğin: Fiziksel tuşlara farklı görevler atamak veya tuş ışıklarını yeniden programlamak/devre dışı bırakmak gibi.
Bu gibi durumlarda sorun yazılımdan kaynaklı olabilir.
AthenSlay3R AthenSlay3R - #7
Daha önce de belirtildiği gibi sorun çok büyük olasılıkla donanım kaynaklıdır ve yazılımla çözemezsiniz.
Fakat, cihazınız Root'lu ise ve donanım kullanımı üzerinde özelleştirme yaptıysanız,
Örneğin: Fiziksel tuşlara farklı görevler atamak veya tuş ışıklarını yeniden programlamak/devre dışı bırakmak gibi.
Bu gibi durumlarda sorun yazılımdan kaynaklı olabilir.
Haklısınız hocam buna dikkat etmedim teşekürler uyarı için
Paradox Paradox - #8
Haklısınız hocam buna dikkat etmedim teşekürler uyarı için

Est.
Aklınıza gelmemiş olabilir.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-a1-geri-tusu-calismiyor.7052/