Casper Via A1 İçin Android 7 Rom

Casper Via A1 İçin Android 7 Rom

kula000 kula000 - #1
merhaba arkadaşlar geçtiğimiz bir kaç hafta önce VİA A1 için Android 7 güncellemesi geldi fakat cihazım serviste olduğu için güncellemeyi yapamadım bu yeni romu nerden indirebilirim sitede beya bakındım fakat bulamadım
astek055 astek055 - #2
merhaba arkadaşlar geçtiğimiz bir kaç hafta önce VİA A1 için Android 7 güncellemesi geldi fakat cihazım serviste olduğu için güncellemeyi yapamadım bu yeni romu nerden indirebilirim sitede beya bakındım fakat bulamadım

Güncellemenin nasıl yapılacağı açıklanmıştır.
kula000 kula000 - #3
Dostum nasil güncelleme yapılacağını biliyorum elbette. Casper Ota uygulamasına girdiğimde en güncel sürümü kullanmaktasiniz diyor.
silivriserdar silivriserdar - #4
Dostum nasil güncelleme yapılacağını biliyorum elbette. Casper Ota uygulamasına girdiğimde en güncel sürümü kullanmaktasiniz diyor.
O zaman yazılımı indirip manuel olarak güncelleme yapmalısınız.
kula000 kula000 - #5
O zaman yazılımı indirip manuel olarak güncelleme yapmalısınız.

Sorun şu ki Gione dahil nerdeyse bir çok türkçe ve yabanci kaynaklara baktim fakat bir şey çıkmadı
silivriserdar silivriserdar - #6
Sorun şu ki Gione dahil nerdeyse bir çok türkçe ve yabanci kaynaklara baktim fakat bir şey çıkmadı
Anladım yakın zamanda casper firmasına ait tüm yazılımlar sitede olacak.
kula000 kula000 - #7
Anladım yakın zamanda casper firmasına ait tüm yazılımlar sitede olacak.

Peki elinizde bu güncellemeye ait bir link var midir ? Var ise verebilirmisiniz ?
silivriserdar silivriserdar - #8
Peki elinizde bu güncellemeye ait bir link var midir ? Var ise verebilirmisiniz ?
Şu an için elimizde yok.
Paradox Paradox - #9

Yazılımlar mevcut lakin henüz indirme bağlantıları yok.
Nasipse bir ara vakit bulabilirsem Upload edeceğim.
kula000 kula000 - #10
Yazılımlar mevcut lakin henüz indirme bağlantıları yok.
Nasipse bir ara vakit bulabilirsem Upload edeceğim.

O zaman ben pusu kurup bekleyeceğim :D
braveturks braveturks - #11
O zaman ben pusu kurup bekleyeceğim :D
Muhtemelen bağlantılar foruma başkalarının istifade etmesi için paylaşımda bulunan üyelere açık olacaktır. Size tavsiyem, linkler yayınlanana kadar forum üzerinden paylaşımlarda bulunarak bilgi toplumuna katkı sağlamanız.
T Tunahann - #12
Casper via a1 7.0 günceleme linki mevcut mu
Paradox Paradox - #13
Muhtemelen bağlantılar foruma başkalarının istifade etmesi için paylaşımda bulunan üyelere açık olacaktır. Size tavsiyem, linkler yayınlanana kadar forum üzerinden paylaşımlarda bulunarak bilgi toplumuna katkı sağlamanız.

:alkis:
TuranReis TuranReis - #14
Casper müşteri hizmetleri ile konuştum.Yazılımları geri çektiklerini ve 8-12 saat gibi bir indirme süresini ortadan kaldırmak için çalışma yaptıklarını söylediler.Bölgesel olarak geri dağıtmaya başlamışlar.
Paradox Paradox - #15
Casper müşteri hizmetleri ile konuştum.Yazılımları geri çektiklerini ve 8-12 saat gibi bir indirme süresini ortadan kaldırmak için çalışma yaptıklarını söylediler.Bölgesel olarak geri dağıtmaya başlamışlar.

Casper çalışıyor.
kula000 kula000 - #16

Harbiden mi ? ciddimisin ? bu bir şaka olmalı.
kardeşim öyle bir şey yok gözlerimle bizzat gördüm pazar günü

pazar günü casper a1 cihazıma bi yazılım atayımda sistem kendine gelsin dedim yazılımı attım
serial okumadı telefon daha sonra kazara casper otayı açtım serial okumadığı halde girdi ve bir şok Androıd güncellemesi karşımda
daha sonra indiririm diyerek kapadım seriali tanıttım ve buda ne ?
az önce karşımda olan güncelleme artık yok !
Paradox Paradox - #17
Harbiden mi ? ciddimisin ? bu bir şaka olmalı.
kardeşim öyle bir şey yok gözlerimle bizzat gördüm pazar günü

pazar günü casper a1 cihazıma bi yazılım atayımda sistem kendine gelsin dedim yazılımı attım
serial okumadı telefon daha sonra kazara casper otayı açtım serial okumadığı halde girdi ve bir şok Androıd güncellemesi karşımda
daha sonra indiririm diyerek kapadım seriali tanıttım ve buda ne ?
az önce karşımda olan güncelleme artık yok !

Casper'ın garip işleri.
N Nuro35 - #18
Selamun aleykum iyi geceler elimde casper cihaz var acılmıyor via a1 yoksa a1_1 bilmiyorum a1 yazılım deniyorum hata veriyor a1_1 yazılım bulamadım @Paradox kardeşim
Paradox Paradox - #19
Selamun aleykum iyi geceler elimde casper cihaz var acılmıyor via a1 yoksa a1_1 bilmiyorum a1 yazılım deniyorum hata veriyor a1_1 yazılım bulamadım @Paradox kardeşim

Ne yazık ki bu cihaz hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.
bulunan konulara ve konulara yazılan yorumlara bir bakmanız faydalı olacaktır.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-a1-icin-android-7-rom.4203/