Casper Via A1 Recovery Moda Girmiyor

Casper Via A1 Recovery Moda Girmiyor

leonidasss leonidasss - #1
Arkadaşlar cihaz bir türlü recovery moda girmiyor. Ekran deseni unutulmuş müşteri yazıılımla alaklı bir kaç yazı okumuş yazılımın riskli olabileceğini düşündüğü için yazılım attırmıyor. Bu konuda ne yapabilirim?
silivriserdar silivriserdar - #2
Arkadaşlar cihaz bir türlü recovery moda girmiyor. Ekran deseni unutulmuş müşteri yazıılımla alaklı bir kaç yazı okumuş yazılımın riskli olabileceğini düşündüğü için yazılım attırmıyor. Bu konuda ne yapabilirim?
Ses tuşları arızalı olabilir mi?
leonidasss leonidasss - #3
Aslında olabilir müşteri cihazı açtırmıyorum yazılım da attırmıyorum dedi bende bu cihaz bizde olmaz deyip iadesini yaptım.
Paradox Paradox - #4
Aslında olabilir müşteri cihazı açtırmıyorum yazılım da attırmıyorum dedi bende bu cihaz bizde olmaz deyip iadesini yaptım.

İlginç bir müşteriymiş.
:soylen:
symbazz symbazz - #5

İlginç bir müşteri. Size gelme nedeni başka birşey olmasın.? Genelde bize evden kovulan emekli olmuş iş bitmiş kişilerde geliyor. Spor olsun diye, enteresan sorular soruyor bizden düzeltmemizi istiyorlar ve gidiyorlar. Bu muntazaman her gün tekrarlıyor. 6300 da youtube niye açmıyor, arkadaşın telefonda (samsung 5830i) açıyor deyip gelenler var. Hadi evladım bunu sen açarsın diyorlar ve bizi gaza getiriyorlar.
leonidasss leonidasss - #6
İlginç bir müşteri. Size gelme nedeni başka birşey olmasın.? Genelde bize evden kovulan emekli olmuş iş bitmiş kişilerde geliyor. Spor olsun diye, enteresan sorular soruyor bizden düzeltmemizi istiyorlar ve gidiyorlar. Bu muntazaman her gün tekrarlıyor. 6300 da youtube niye açmıyor, arkadaşın telefonda (samsung 5830i) açıyor deyip gelenler var. Hadi evladım bunu sen açarsın diyorlar ve bizi gaza getiriyorlar.
Aslında müşterinin cebinde parası yoktu gibime geldi yinede emin değilim.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paradox Paradox - #7
Aslında müşterinin cebinde parası yoktu gibime geldi yinede emin değilim.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tuhaf...
Siz tamir işlemlerini ücretli mi yapıyorsunuz?
:zuhaha:
symbazz symbazz - #8
Senin hiç hayıra ihtiyacın yok mu Leonidasss. Marketten de ekmeği selamımla alırdın. :D:D
leonidasss leonidasss - #9
Senin hiç hayıra ihtiyacın yok mu Leonidasss. Marketten de ekmeği selamımla alırdın. :D:D
Ustad suna emin olabilirsiniz ki benim calistigim muhitte benden eli acik benden comert baska telefoncu yoktur.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
symbazz symbazz - #10
Ustad suna emin olabilirsiniz ki benim calistigim muhitte benden eli acik benden comert baska telefoncu yoktur.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İnşallah birgün oralara gelebilirsek yerinde görürüz.
leonidasss leonidasss - #11
Her zaman bekleriz baş göz üstünde yeriniz var.
symbazz symbazz - #12
Her zaman bekleriz baş göz üstünde yeriniz var.
Eyvallah.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paradox Paradox - #13

Aslında gitmeden de tecrübe edebiliriz.
:hediye:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-a1-recovery-moda-girmiyor.3294/