Casper VIA F1 Rom 14.02.2017

Casper VIA F1 Rom 14.02.2017

Paradox Paradox - #1
Casper VIA F1
14.02.2017
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

14.gif

16.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Casper VIA F1 14.02.2017 Orijinal Rom
Flash Tool Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması
S stmdijital - #2
çift sim girişi var şöyle iki yuva var ikisinede sim takıla biliyor diğer slota sim takmazsanız hafıza kartıda yerleşiyor
Paradox Paradox - #3
çift sim girişi var şöyle iki yuva var ikisinede sim takıla biliyor diğer slota sim takmazsanız hafıza kartıda yerleşiyor

İlginç.
Bu cihazda nasıl bir teknoloji kullanmışlar merak ettiğim doğrusu.
SIM kart yuvasına hafıza kartı da takılabiliyor demek?
İlk defa böyle bir şey duyuyorum.
Bir yanlışınız olmasın?

Benim edindiğim bilgilere göre bu cihaz Tek SIM kart yuvasına sahip.
symbazz symbazz - #4
İlginç.
Bu cihazda nasıl bir teknoloji kullanmışlar merak ettiğim doğrusu.
SIM kart yuvasına hafıza kartı da takılabiliyor demek?
İlk defa böyle bir şey duyuyorum.
Bir yanlışınız olmasın?

Benim edindiğim bilgilere göre bu cihaz Tek SIM kart yuvasına sahip.

Samsungun bazı modellerinde de var. Çift sim olanlarda, eğer tek sim kullanacaksanız, hafıza kartıda kullanabiliyorsunuz. Ama model olarak hatırlayamadım şimdi. Bende ilk gördüğümde, hadi bea dedim.
Paradox Paradox - #5
Samsungun bazı modellerinde de var. Çift sim olanlarda, eğer tek sim kullanacaksanız, hafıza kartıda kullanabiliyorsunuz. Ama model olarak hatırlayamadım şimdi. Bende ilk gördüğümde, hadi bea dedim.

Cehalet işte.
Ben görmediğim için bir şey diyemiyorum.
Sanırım bir an önce kendime bir akıllı telefon satın alsam çok iyi olacak.
;)
symbazz symbazz - #6
Misal, Lenovo P2 modeli öyle.

Paradox Paradox - #7
Misal, Lenovo P2 modeli öyle.

Şimdi anladım olayı.
Bende SIM kart yuvasından okuyor sanmıştım.
Meğer kartların başka türlü yerleştirilmesi gerekiyormuş.
symbazz symbazz - #8
Şimdi anladım olayı.
Bende SIM kart yuvasından okuyor sanmıştım.
Meğer kartların başka türlü yerleştirilmesi gerekiyormuş.

Evet.
engintekonoloji engintekonoloji - #9
paketin içeriğinde bu model için yükleme talimatı kurulum bilgisi yok.? daha eski düşük modeller mevcut.. bu MODEL İÇİN KURULUM BİLGİSİ PAYLAŞIRMISINIZ....ZİRA KENDİ sitesinde bile yok..ne ezik bir olay..
Paradox Paradox - #10
paketin içeriğinde bu model için yükleme talimatı kurulum bilgisi yok.? daha eski düşük modeller mevcut.. bu MODEL İÇİN KURULUM BİLGİSİ PAYLAŞIRMISINIZ....ZİRA KENDİ sitesinde bile yok..ne ezik bir olay..

Burada paylaşılan yazılımların neredeyse tamamına yakınını Casper bile paylaşmıyor.
Casper yazılımlarının internetteki kaynağı biziz.
Kurulum konusuna gelince, aşağı yukarı, Casper markalı ürünlerin kurulum işlemleri, hemen hemen birbirine yakındır.
Bir kaç denemeden sonra yazılım yükleme işlemini yapabilirsiniz.
Y yollu - #11
ustam bunun root dosyası mevcutmu
silivriserdar silivriserdar - #12
ustam bunun root dosyası mevcutmu
Aynı işlemciye ve özelliklere sahip cihazların root işlemlerini denemek lazım. Tabi casper kendi cihazlarına bootloader kilidi koymamış ise root olabilir. Ama bootloader kildi varsa o zaman unlock yapmak lazım.
K karablt - #13
Yazılımı indirip yükledim. Gayet başarılı. Emeğinize sağlık. :alkis:
Paradox Paradox - #14
Yazılımı indirip yükledim. Gayet başarılı. Emeğinize sağlık. :alkis:

Lafı bile olmaz.
kahanbey kahanbey - #15
Teşekkürler..
Admin Adaşımın da belirttiği gibi Casper yazılımlarının internetteki kaynğı tartışmasız burasıdır. Emek veren tüm arkadaşlarımızın eline yüreğine sağlık..
Paradox Paradox - #16
Teşekkürler..
Admin Adaşımın da belirttiği gibi Casper yazılımlarının internetteki kaynğı tartışmasız burasıdır. Emek veren tüm arkadaşlarımızın eline yüreğine sağlık..

Rica ederim.
X xguvenx - #17
Çok teşekkürler sorunsuz şekilde kuruldu çalışıyor..
Yalnız bu WPS Ofis önyüklü geliyor bu uygulamayı nasıl kaldırabilirim bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim
symbazz symbazz - #18
Yalnız bu WPS Ofis önyüklü geliyor bu uygulamayı nasıl kaldırabilirim bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim

Root yapıp uninstall yapabilirsiniz.
Paradox Paradox - #19

Devre dışı bırakınız, olsun bitsin.
X xguvenx - #20
Root yapıp uninstall yapabilirsiniz.
Evet ama hiçbir şekilde root yapamadım tüm root yapma seceneklerini denedim ama olmadı
B Bthnpkc - #21
ROM için teşekkürler, romu yükledikten sonra sim kartımı okunuyor telefon yardım edelir misiniz?
B Bthnpkc - #22
Birde rom oldumu olmadımı emin değilim flash tool da ok işareti çıktı sonra telefonu açtım sıfırlamıştı
silivriserdar silivriserdar - #23
Birde rom oldumu olmadımı emin değilim flash tool da ok işareti çıktı sonra telefonu açtım sıfırlamıştı
*#06# yap imei numarası duruyor mu?
B Bthnpkc - #24
geçersiz yazıyor
silivriserdar silivriserdar - #25
geçersiz yazıyor
Maui meta programı ile imei numaranızı düzeltebilirsiniz.
B Bthnpkc - #26
Hallettim şimdi ben bu romu yaptım ama bi değişiklik olması gerekiyor mu telefonu da
silivriserdar silivriserdar - #27
Hallettim şimdi ben bu romu yaptım ama bi değişiklik olması gerekiyor mu telefonu da
Daha stabil çalışıyor olması lazım.
H Hally - #28
Romun içeriği nedir ne değişiyor sağlam cihaza atmak mantıklı mı ve videosu felan var mı bunu ? Yani kurulum ve kurduktan sonraki özellikleri anlatan bir video?
symbazz symbazz - #29
Romun içeriği nedir ne değişiyor sağlam cihaza atmak mantıklı mı ve videosu felan var mı bunu ? Yani kurulum ve kurduktan sonraki özellikleri anlatan bir video?

Bizim burada şöyle denilirdi sizin bu isteklerinize ;" Az ye de hizmetçi tut". Kusura bakmayın ama bu isteklerinizi cevaplamak en aşağı 2 saat sürer. Romu indirip içeriğine baksanız, döküman varmı yokmu inceleseniz. Yok olmadı forum üzerinden arasanız daha makbule geçecektir.
Sağlam cihaza atmak mantıklı değil. Onun yerine el formatı atınız. Hatalar var ise yazılım atılır.
Paradox Paradox - #30

Cihazı siz mi kullanıyorsunuz uşağınız mı?
Ona göre cevap vereceğim.
H Hally - #31
Cihazı siz mi kullanıyorsunuz uşağınız mı?
Ona göre cevap vereceğim.
Benim yani ben anlarım az çok bu işlerden de cihaz yeni garantisi var ve yani adamlar bu cihaza karşı çok ilgisiz a1 e android 7 geldi buna gelmiyecek dediler Casper aldığıma pişman ettiler adamlar.
H Hally - #32
Bizim burada şöyle denilirdi sizin bu isteklerinize ;" Az ye de hizmetçi tut". Kusura bakmayın ama bu isteklerinizi cevaplamak en aşağı 2 saat sürer. Romu indirip içeriğine baksanız, döküman varmı yokmu inceleseniz. Yok olmadı forum üzerinden arasanız daha makbule geçecektir.
Sağlam cihaza atmak mantıklı değil. Onun yerine el formatı atınız. Hatalar var ise yazılım atılır.
Çok güzel tabiriniz varmış maşallah aly tarafı yapan varsa diyebilir rom şu şu sorunlar için şu şu sorunları gideriyor felan diyebilir yeni üyelere karşı ne güzel yaklaşımınız var sizin.
silivriserdar silivriserdar - #33
Benim yani ben anlarım az çok bu işlerden de cihaz yeni garantisi var ve yani adamlar bu cihaza karşı çok ilgisiz a1 e android 7 geldi buna gelmiyecek dediler Casper aldığıma pişman ettiler adamlar.
Android 7 kullanmak için cihaza uygun original stock rom yok ise o zaman custom rom bulmanız gerekir. Custom rom olayını da genelde geliştiriciler yapmaktadır.
H Hally - #34
Android 7 kullanmak için cihaza uygun original stock rom yok ise o zaman custom rom bulmanız gerekir. Custom rom olayını da genelde geliştiriciler yapmaktadır.
Bilgim var fakat dediğim gibi nasıl bir cihazsa ilgi alaka yok hiçbir konuda güncellemeden sonra sorun geldi adamlara ilettim cihazı resetleyin dediler yaptım olmadı tekrar iletttim servise yönlendirdiler servis ise 40 dakika bekletip sadece format atıp geri verdi sonra da memnun kaldınız mı diyorlar söyledim tüm herşeyi şikayetçiyim cihazımı tamir etmek için alan yetkiliden dedim. Neyse artık idare edicez birazcık sonra çıkarırız elden
silivriserdar silivriserdar - #35
Bilgim var fakat dediğim gibi nasıl bir cihazsa ilgi alaka yok hiçbir konuda güncellemeden sonra sorun geldi adamlara ilettim cihazı resetleyin dediler yaptım olmadı tekrar iletttim servise yönlendirdiler servis ise 40 dakika bekletip sadece format atıp geri verdi sonra da memnun kaldınız mı diyorlar söyledim tüm herşeyi şikayetçiyim cihazımı tamir etmek için alan yetkiliden dedim. Neyse artık idare edicez birazcık sonra çıkarırız elden
Casper ve vestel firması bu konuda çok sorunlu o yüzden bende kimseye tavsiye etmiyorum.
H Hally - #36
Casper ve vestel firması bu konuda çok sorunlu o yüzden bende kimseye tavsiye etmiyorum.
Casper a yoğun olarak artık cihazlarınızda MediaTek yerine Snapdragon kullanmalısınız yazıyordum :tearsofjoy: şimdi yakın takipteyim yeni çıkardığı cihazlarda snapdragon kullansa da eski işlemci takıyorlar 620 ne ya pahalı olursa olsun cihaz kaliteli ise çerez gibi gider zaten haksız mıyım :tearsofjoy:
silivriserdar silivriserdar - #37
Casper a yoğun olarak artık cihazlarınızda MediaTek yerine Snapdragon kullanmalısınız yazıyordum :tearsofjoy: şimdi yakın takipteyim yeni çıkardığı cihazlarda snapdragon kullansa da eski işlemci takıyorlar 620 ne ya pahalı olursa olsun cihaz kaliteli ise çerez gibi gider zaten haksız mıyım :tearsofjoy:
Eski snapdragon Qualcom işlemcili kullanıyorlar. Benim size tavsiyem başka markalara yönelmeniz mesela xiaomi olabilir.
symbazz symbazz - #38
Çok güzel tabiriniz varmış maşallah aly tarafı yapan varsa diyebilir rom şu şu sorunlar için şu şu sorunları gideriyor felan diyebilir yeni üyelere karşı ne güzel yaklaşımınız var sizin.

Ben size zannediyorum yalın Türkçe ile cevap verdim. Tabir dediğiniz şey, karşısındaki kişiden olamayacak çok şey isteyen kişilere söylenen bir söylemdir. Kendi deyiminizle yeni üyesiniz ama iki sayfaya sığacak yazı yazmamızı bekliyorsunuz. Kibarlığınızla beraber birazda mantık yürütebilseydiniz, ben size o tabirde bulunmazdım. "Alt tarafı" dediğiniz sorular silsilesinin cevaplanması iki saat alır . Forumumuzda birşeyler paylaşın ki bizlerde sizlere bazı konularda yardımcı olalım. Nalıncı keseri gibi herşeyi kendinize yontmayın. Bir şey arayıp, bir ton soru sorup, cevabını alıp giden çok üye gördük. Burası yardım kuruluşu değil. Bu forum paylaşılarak büyüyecektir. Yoksa sizin karşınızda sorularınızı takır takır cevaplayacak bir ekip yok. Olamazda. Çünkü hepimizin başımızdan aşkın işleri var. Gücümüz ve zamanımız yettiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hak verirsiniz ki, böyle uzun soru silsilesini cevaplayacak, bizim zamanımız yok. Alınganlığınızdan anlaşıldığı üzere ki, siz bu anlayışı gösterememişsiniz. Ama emin olun, bu kadar talepe, dış dünyada da aynı cevabı alacaksınızdır.
Paradox Paradox - #39

Paylaştığım cihaz yazılımlarının bir öncekinden ne farkı var, bu konu hakkında bir bilgim yok.
Casper bu konu hakkında bir bilgi paylaşmıyor.
Benimde elimde Casper markalı bir cihaz olmadığı için kıyaslama yapmam söz konusu değil.
Açıklamayı firmanın yapması gerekir ama yazılım paylaşımı yapılmadığı için haliyle bilgi paylaşımı da yapılmıyor.
Casper yazılım desteği konuda oldukça kötüdür.
Bu durumun böyle olduğunu bu işlerle ilgili hemen hemen herkes bilir.

Yazılımları birisinin işine yarar düşüncesi ile paylaşıyorum.
Internet üzerindeki Casper yazılımlarının tek kaynağı benim.
Bende paylaşmasam kimse paylaşmayacak ve insanlar mağdur olacaklar.

Olaylara iyi tarafından bakarsak:
Bir sonraki yazılım, bir önceki yazılımdan daha iyidir.
Yani bir sonraki yazılımda bir önceki yazılımın bilinen sorunları giderilmiştir ve iyileştirmeler yapılmıştır.
Ben böyle umuyorum, işin aslında da böyle olması gerekli.
Yoksa neden yazılım güncellemesi yayınlansın ki?
T teknolojibilgisayar - #40
yazılımı attım okey imei geçersiz diyor hat çekmiyor
T teknolojibilgisayar - #41
Çözdüm İhtiyaca Olana Küpe Olsun Youtube de Bu nu uygulayın oluyor

Paradox Paradox - #42
Çözdüm İhtiyaca Olana Küpe Olsun Youtube de Bu nu uygulayın oluyor

Bu yöntem geçici bir çözüm sağlamaktadır.
Cihazınızı fabrika ayarlarına çektğinizde veya yeniden yazılım yüklemesi yaptığınızda IMEI bilgileri silinecektir.
anlatılan yöntemle sorunu kalıcı olarak çözebilirsiniz.
T typhoon64 - #43
imei geçersiz yazıyor yazılım attıktan sonra
Paradox Paradox - #44
imei geçersiz yazıyor yazılım attıktan sonra

Yazılım yükleme işlemini nasıl yapıyorsunuz?
B Bthnpkc - #45
iyi akşamlar ben bunu kurdum fakat telefonum da değişen bir ey olmadı ben root işlemi yapmak istiyorum nasıl yaparım yardım edebilir misinz
Paradox Paradox - #46
iyi akşamlar ben bunu kurdum fakat telefonum da değişen bir ey olmadı ben root işlemi yapmak istiyorum nasıl yaparım yardım edebilir misinz

Burada paylaşılan cihazınızın orijinal yazılımıdır.
Bu yazılım cihazınıza fazladan bir özellik kazandırmaz.
Root yetkileri için bulunan konuya bakınız.
B Bthnpkc - #47
Hocam teşekkür ederim her şeyi videodaki gibi yaptım fakat supersu flashlama işini anlamadım biliyorsanız yardım edebilir misiniz
Paradox Paradox - #48
Hocam teşekkür ederim her şeyi videodaki gibi yaptım fakat supersu flashlama işini anlamadım biliyorsanız yardım edebilir misiniz

H huzurlum - #49
Format atamadığınız Casper F1'ler de işe yarıyor denenmiştir. teşekkürler.
Paradox Paradox - #50
Format atamadığınız Casper F1'ler de işe yarıyor denenmiştir. teşekkürler.

:rica:
M mahkum_12 - #51
ustam ben bu rom yukledim cihaz susu tu calışmıyor artık
M mahkum_12 - #52
calıştı ustam sag ol tskler
Paradox Paradox - #53
calıştı ustam sag ol tskler

Geçmiş olsun.
B bossturkmen - #54
thank you
Paradox Paradox - #55
V Volta34 - #56
Hocam bu romu yüklersen donma sorunu kalkarmı site yeni üye oldum bu romantik orjnal mi yoksa oynama yaptınızmı düzeltme falan yaptiysanızın indiriyordu. Ve roman yükleme aciklamasi nerde vardır ilginiz icin teşkler
Paradox Paradox - #57
Hocam bu romu yüklersen donma sorunu kalkarmı site yeni üye oldum bu romantik orjnal mi yoksa oynama yaptınızmı düzeltme falan yaptiysanızın indiriyordu. Ve roman yükleme aciklamasi nerde vardır ilginiz icin teşkler

Paylaşılan yazılım Casper'ın teknik servisinde kullandığı orijinal ve üzerinde hiç bir oynama yapılmamış yazılımdır.
Yazılım yükleme açıklaması indirdiğiniz dosyalarına arasında mevcuttur.
Yazılım yükleme işleminden önce konuya yazılan yorumları okumanız faydalı olacaktır.
K kyrex - #58
Hocam biliyorum yıl nerdeyse bitiyor 2020 ye gireceğiz ama durumum olmadığı için bir sene daha via f1 ile idare edeceğim cihaza en son 2018 şubat aynında ( ilk ve son kez) güncelleme geldi. Bunun da güvenlik yaması güncellemesi olacağı söylendi. Android günceleme gelmeyecek ve günümüzde android 10 çıktı çıkacak. Telefonun Gionee tedariği olduğunu biliyorum (Gionee S9 modeli) ama hint, çin, ingiliz sitelerinde dahi gezmeme rağmen custom rom bulamadım acaba bana yardımcı olabilecek var mı? Andorid 7-8 olmasını istiyorum cihazın. Cihazdan şikayetim şarjının çok hızlı bitmesi ve android sürümü. Ayrıca sizlere danışmak istiyorum; sizce bir yıl daha bekliyip xiaomi mi 9 falan mı alayım yoksa via f1 e rom mu atayım ??
Paradox Paradox - #59
Hocam biliyorum yıl nerdeyse bitiyor 2020 ye gireceğiz ama durumum olmadığı için bir sene daha via f1 ile idare edeceğim cihaza en son 2018 şubat aynında ( ilk ve son kez) güncelleme geldi. Bunun da güvenlik yaması güncellemesi olacağı söylendi. Android günceleme gelmeyecek ve günümüzde android 10 çıktı çıkacak. Telefonun Gionee tedariği olduğunu biliyorum (Gionee S9 modeli) ama hint, çin, ingiliz sitelerinde dahi gezmeme rağmen custom rom bulamadım acaba bana yardımcı olabilecek var mı? Andorid 7-8 olmasını istiyorum cihazın. Cihazdan şikayetim şarjının çok hızlı bitmesi ve android sürümü. Ayrıca sizlere danışmak istiyorum; sizce bir yıl daha bekliyip xiaomi mi 9 falan mı alayım yoksa via f1 e rom mu atayım ??

Cihazınızın yazılımına müdahale etmenizi pek tavsiye etmem.
Bu cihazlar sıkıntılı cihazlar.
Kaş yapayım derken göz çıkartabilirsiniz.
Forumumuzda cihazınız için paylaşılan yazılımı cihazınıza yüklemeniz faydalı olabilir.

Bunun dışında biraz bekleyip Xiaomi markalı bir cihaz satın almanızı öneririm.
Bende Xiomi markalı bir cihaz kullanıyorum ve kullandığım cihazdan oldukça memnunum.
B Burak Burak - #60
teşekkürler
J journey - #61
@Paradox hocam bir türlü kuramadım tüm driverları kurmama ragmen usb aygıtı tanınmadı hatasıyor veriyor ondan dolayı flashtool programında bir tepki olmuyor sanırım 2 pcde denedim ikisindede usb aygıtı tanınmadı diyor ama telefonu açınca tanıyor sıkıntı yok telefonu kapatına tanınmıyor diyor ama şarj oluyor
Paradox Paradox - #62
@Paradox hocam bir türlü kuramadım tüm driverları kurmama ragmen usb aygıtı tanınmadı hatasıyor veriyor ondan dolayı flashtool programında bir tepki olmuyor sanırım 2 pcde denedim ikisindede usb aygıtı tanınmadı diyor ama telefonu açınca tanıyor sıkıntı yok telefonu kapatına tanınmıyor diyor ama şarj oluyor

Sürücülerin daha güncel versiyonlarını denediniz mi?
E egzozcabbar - #63
hocam öncelikle elinize sağlık bendede aynı sorun var ekran donuyor ekranı kapatıp açınca düzeliyor bazen duzelmiyoe 4-5 kere kapatıp açıyorum ekranı öyle duzeliyor fabrika ayarlarına geri dönderdim yine düzelmedi bu rom işlemlerinden pek anlamam derdime deva olurmu olursa nasıl yapmam gerekir bilgi verirseniz çok sevinirim. Casper Via F1
Paradox Paradox - #64
hocam öncelikle elinize sağlık bendede aynı sorun var ekran donuyor ekranı kapatıp açınca düzeliyor bazen duzelmiyoe 4-5 kere kapatıp açıyorum ekranı öyle duzeliyor fabrika ayarlarına geri dönderdim yine düzelmedi bu rom işlemlerinden pek anlamam derdime deva olurmu olursa nasıl yapmam gerekir bilgi verirseniz çok sevinirim. Casper Via F1

Paylaşılan dosyaların arasında kurulum açıklaması mevcut.
Siz dosyaları indiriniz, takıldığınız bir yer olursa, nasipse size yardımcı olmaya çalışırız.
E egzozcabbar - #65
Paylaşılan dosyaların arasında kurulum açıklaması mevcut.
Siz dosyaları indiriniz, takıldığınız bir yer olursa, nasipse size yardımcı olmaya çalışırız.
Teşekkurler ben dosyayı indirdim hangi adımları izleyerek kurmam lazım acaba bunu kurcaladım biraz ama bulamadım
E egzozcabbar - #66
hocam dowload dediğimde flash phone have a risk diyor yinede devam edeyimmi bir problem çıkarmı
Paradox Paradox - #67
hocam dowload dediğimde flash phone have a risk diyor yinede devam edeyimmi bir problem çıkarmı

Bir sorun olmaz.
E egzozcabbar - #68
Bir sorun olmaz.
Çok teşekkurler dediğinizi harfiyen yaptım ama şuan imeim geçersiz maui meta programını yukledim geçmiş yazılardan görüp ama yapamadım bilgi verirmisiniz çok darlıyorum sizi farkındayım ama kusura bakmayın
E egzozcabbar - #69
size ulaşmamın bir yolu varmı lütfen yardımınıza ihtiyacım var.
E egzozcabbar - #70
düzelmedi galiba sorunum donanımsal telefonu orjinal haline nasıl çeviririm size ulaşabilirmiyim lütfen
Paradox Paradox - #71
düzelmedi galiba sorunum donanımsal telefonu orjinal haline nasıl çeviririm size ulaşabilirmiyim lütfen

Cihazınıza "Download" seçeneğini seçerek yazılım yükleyiniz.
Yazılım yükleme işleminden sonra IMEI bilgileriniz siliniyorsa, aşağıdaki videodan faydalanarak sorununuzu çözebilirsiniz.

E egzozcabbar - #72
Yazılım yükleme işleminden sonra IMEI bilgileriniz siliniyorsa, aşağıdaki videodan faydalanarak sorununuzu çözebilirsiniz.

hocam sadece download seçeneğini seçerek yaptım ama düzelmedi maalesef maui meta programını yükleyip videodaki adımları takip ediyorum ama program bir türlü telefonu görmüyor problem nedir
E egzozcabbar - #73

ve bir süre bekledikten sonra bu hatayı veriyor.

printThread_attachments

• farkli.PNG
    farkli.PNG
    4.2 KB · Görüntüleme: 6
Paradox Paradox - #74
ve bir süre bekledikten sonra bu hatayı veriyor.

Cihazınıza illa ki bu şekilde IMEI yazmanız gerekmiyor.
Cihazınıza Root yetkisi verdikten sonra, aşağıdaki işlemleri de yapabilirsiniz:

Efendy Efendy - #75
Bu telefonu aldığıma çok pişman oldum. En kısa sürede değiştireceğim. Başlangıçta 1/1 uygulama optimize ediliyor uyarısı çıkıyor 10 15 dakika açılmıyor telefon. Stock rom u kuracağım en son çare olarak. Binbir zahmetle rootladık oda gidecek :D Paylaşım için teşekkürler
Paradox Paradox - #76
Bu telefonu aldığıma çok pişman oldum. En kısa sürede değiştireceğim. Başlangıçta 1/1 uygulama optimize ediliyor uyarısı çıkıyor 10 15 dakika açılmıyor telefon. Stock rom u kuracağım en son çare olarak. Binbir zahmetle rootladık oda gidecek :D Paylaşım için teşekkürler

:rica:
TheOne57 TheOne57 - #77
Merhaba aynı cihaza sahibim ve bu işlerden pek fazla anlamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz
Paradox Paradox - #78
Merhaba aynı cihaza sahibim ve bu işlerden pek fazla anlamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

Paylaşılan dosyaların arasında gerekli açıklamalar mevcut.
Açıklamaları inceledikten sonra yardıma ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum.
Yine de yardıma ihtiyaç duyarsanız, nasipse takıldığınız yerlerde size yardımcı olmaya çalışırız.
JinKazama JinKazama - #79
bu android 7.0 mı ??
Paradox Paradox - #80
bu android 7.0 mı ??

İnanın hiç bir bilgim yok.
Sanırım bu yazılımı Casper FTP sunucusundan alıp paylaşmıştım.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-f1-rom-14-02-2017.2277/