Casper VIA M1 Yazılım Yükleme PC'den

Paradox Paradox - #1

burakdemir02 burakdemir02 - #2
kaç saatsürüyor yüklemesi acaba ?
Paradox Paradox - #3
kaç saatsürüyor yüklemesi acaba ?

10-15 dakika.
burakdemir02 burakdemir02 - #4
Peki yüklerken olup olmadığını nasıl anlarız. Ben denedim hiç ilerleme filan göstermiyor öyle kaliyor
Paradox Paradox - #5
Peki yüklerken olup olmadığını nasıl anlarız. Ben denedim hiç ilerleme filan göstermiyor öyle kaliyor

Videoyu izlediniz mi?
Videoda yazılım yükleme işleminin ne kadar sürdüğü ve ilerleme olup olmadığı görünüyor.
K kök - #6
MERHABA ARKADAŞIM. CASPER VİA M1 CİHAZI SÖYLEDİĞİNİZ ŞEKİLDE UYGULUYORUM AMA HİÇBİR TEPKİ VERMİYOR SAATLERCE ÖYLE BEKLİYOR. TELEFONUN SADECE SOL ÜSTE BULUNAN KIRMIZI IŞIK YANIYOR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. SAYGILAR
K kök - #7
Merhaba arkadaşım. talimatlarınızı biere bir uyguluyorum ama hiçbir tepki yok saatlerce bekliyor ama yükleme yapmıyor. cihaszımın sadece sol üst köşede bulunan kırmızı ışık yanıyor.
Paradox Paradox - #8
Merhaba arkadaşım. talimatlarınızı biere bir uyguluyorum ama hiçbir tepki yok saatlerce bekliyor ama yükleme yapmıyor. cihaszımın sadece sol üst köşede bulunan kırmızı ışık yanıyor.

Yazılım yükleme işlemi sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni kontrole edebilir misiniz?
Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Erza Scarlet Erza Scarlet - #9
sp flash toolda downloada basıp sonra teli kapalı halde pcye usb ile bağlayın ilerleme o zaman başlar
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-m1-yazilim-yukleme-pcden.176/