Casper VIA M1 Yazılım Yükleme

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper VIA M1
Yazılım Yükleme

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Dosyaları indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
MTK Yazılım Yükleme Kılavuzu (E1-M1-V3-V4-V5-V8-V8C-V9)
SP Flash Tool
Sürücüler

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: orhanero ve zd42

hakanergun

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Şub 2018
2
0
1
45
6.0 yükselte biliyormuyuz bunla hocam sitede bile yazılım güncellemesi yok

hakanergun

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Şub 2018
2
0
1
45
casperla resmi twiter hesabım üzerinden görştüm 6.0 yapamadığımı belirttim bende telin bilgiler ve seri nosu istedi gönderdikleri linkler üzeriden güncelleme yaptım telefonum casper via m1 5.1 den 6.0 çıkardım

mahmudxon

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
3
0
1
33
Merhaba arkadaşlar.... Casper via m1 download only yaptim ayni ayni bişey değişmedi (casper yazisinda donuyor) .
Sonra Format all-download yaptim komple yazilim oldu ama telefon kapandi . Şimdi hiç açilmiyor . Aranizda bu problemle karşi gelen varmi. Sizden yardim beklıyorum. Teşekkurler...!

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar.... Casper via m1 download only yaptim ayni ayni bişey değişmedi (casper yazisinda donuyor) .
Sonra Format all-download yaptim komple yazilim oldu ama telefon kapandi . Şimdi hiç açilmiyor . Aranizda bu problemle karşi gelen varmi. Sizden yardim beklıyorum. Teşekkurler...!
1. Cihazınız doğru cihaz mı?
2. Cihazınız daha önce çalışan bir cihazmıydı?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Cihaz Casper via m1 . Bundan oncede Casper yazinda donuyordu. Şimdi komple kapandi ama yazilimi full aldi
Yazılımı yüklediniz format attınız ve hala açılmıyor ise ve cihaz doğru cihaz yazılım doğru ise büyük ihtimal cihazda donanımsal bir sorun vardır.