Casper Via P2 Dokunmatik Sorunu

Casper Via P2 Dokunmatik Sorunu

S Sedaa - #1
Merhaba benim casper viap2 telefonum var 6 ay oldu alalı ve sürekli dokunmatik sorunu yaşıyorum ekranda kendı kendine hareketlenme oluyor tuşları kapatıp açtığımda duzelsede süreklilik var bu konuda yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekıyor
Master Master - #2
Merhaba benim casper viap2 telefonum var 6 ay oldu alalı ve sürekli dokunmatik sorunu yaşıyorum ekranda kendı kendine hareketlenme oluyor tuşları kapatıp açtığımda duzelsede süreklilik var bu konuda yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekıyor
Format atmayı denediniz mi?
S Sedaa - #3
Evet ama değişen bir şey olmadı malesef
Master Master - #4
Evet ama değişen bir şey olmadı malesef
Cihazınıza uygun yazılımı bularak yüklemeyi deneyin. Eğer düzelmiyorsa donanımsal bir sıkıntı olabilir.
S Sedaa - #5
Peki bu yazılımı nasıl bulabılırım sız yardımcı olabılırmısınız yapmam gereken nedır
Master Master - #6
Peki bu yazılımı nasıl bulabılırım sız yardımcı olabılırmısınız yapmam gereken nedır

Bu videoyu izleyerek cihazınıza uygun yazılımı nasıl bulabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
S Sedaa - #7
Maalesef VIA V5 ten başka bir model için secım çıkmıyor yazılım ıcın
Master Master - #8
Maalesef VIA V5 ten başka bir model için secım çıkmıyor yazılım ıcın
yazılıma ulaşabilirsiniz.
Paradox Paradox - #9
Yazılım yüklemesi yapmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, cihazınızda donanım sorunları olabilir.
Bu durumda da cihazınızı fiziksel müdahale için teknik servisine göndermelisiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-p2-dokunmatik-sorunu.6327/