Casper Via S10 FRP

Casper Via S10 FRP

V voodoodck - #1
Merhaba

Casper S10 cihazım ayarlardan sıfırlamama rağmen G-Mail istiyor sorunu nasıl çözebilirim bir yolu var mı ?

Yardımcı olursanız sevinirim
M Machine - #2
Merhaba

Casper S10 cihazım ayarlardan sıfırlamama rağmen G-Mail istiyor sorunu nasıl çözebilirim bir yolu var mı ?

Yardımcı olursanız sevinirim
Android versiyonu kaç cihazın ?
V voodoodck - #3
Android versiyonu kaç cihazın ?

7.0
M Machine - #4

Cihazı fastboot moduna alabilirsen bu komutu yaz açılır
fastboot erase config
Paradox Paradox - #5
Sonuç nedir?
V voodoodck - #6
illegal27 hocamın dediği şeyi yapamadım biraz araştırdım akabinde çözdüm izin verirseniz forumda paylaşırım
M Machine - #7
illegal27 hocamın dediği şeyi yapamadım biraz araştırdım akabinde çözdüm izin verirseniz forumda paylaşırım

Elbette ki paylaşın.
Kimseden izin almanıza gerek yok diye düşünüyorum.
Bizler burada bilgi alışverişi sayesinde işlerimizi görüyoruz.
V voodoodck - #8
ALL İN ONE nckdongle adlı programı indirdim tableti kapatıp programı açtıktan sonra MT6735 seçeneğini seçtim Service bölümünden Reset FRP yaptım cihazı bilgisayara bağladım 2-3 dakika içerisinde FRP sıfırlandı
M Machine - #9
ALL İN ONE nckdongle adlı programı indirdim tableti kapatıp programı açtıktan sonra MT6735 seçeneğini seçtim Service bölümünden Reset FRP yaptım cihazı bilgisayara bağladım 2-3 dakika içerisinde FRP sıfırlandı
:tsk:
Paradox Paradox - #10
:tsk:
M M3R4KLI - #11
kardeşim sabahtan beri tonlarca bilgi kirliliği arasında bir senin verdiğin programı uğraşsız çalıştırabildim işimi gördüm. teşekkür ederim.
elketronikci elketronikci - #12
PROGRAM SORUNSUZ ÇALIŞIYOR TEŞEKKÜRLER
Elektronikci09 Elektronikci09 - #13
Casper L10-4.5g içinde aynı yöntem çalıştı. Bilginize. MT6752 ile yapacaksnız
A Ahsel - #14
bu programı indiremiyorum kaldırılmış sanırım elinde olan arkadaşlar paylaşabilirmi ?
resulerdan resulerdan - #15
burdan indirebilirsiniz
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-s10-frp.6963/