Casper Via S7-3G Android Başlatılıyor Yazısında Kalıyor

Casper Via S7-3G Android Başlatılıyor Yazısında Kalıyor

S sevgiler - #1
Casper via S7-3G modeli Yazılım başarılı yükleniyor ama "Android Başlatılıyor " yada "Casper Via"yazısında saatlerce kalıyor. Eğer update.zip dosyası varsa paylaşın lütfen veya flash tool ile yüklenen yazılım starter dosyası olan. Yardımcı olursanız çok makbule geçer.
P prens45 - #2
format at recovery den
S sevgiler - #3
format at recovery den
Birkaç defa Format attım Üstadım yine aynı saatlerce sürüyor Android başlatılıyor yazısında kalıyor.
S sevgiler - #4
format at recovery den
Sitedeki yazılımları yükledim sorunsuz yüklüyor ama yine aynı. Recoveryden Sd karttan yükleme yaparsak belki düzelir işte bende de update.zip dosyası yok hiçbir yerde bulmadım
Paradox Paradox - #5
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
S sevgiler - #6
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Yazılımlaalakalı bir sıkıntı yoktu. Sadece bataryası şarj olmuyordu şuan şarj oluyor bu seferde Casper via veya Android başlatılıyor yada Android yeni sürüme geçiriliyor yazısında kalıyor
S sevgiler - #7
Casper sitesinde indireceğim ama orda da tabletin modeli yok.
Paradox Paradox - #8
Yazılımlaalakalı bir sıkıntı yoktu. Sadece bataryası şarj olmuyordu şuan şarj oluyor bu seferde Casper via veya Android başlatılıyor yada Android yeni sürüme geçiriliyor yazısında kalıyor

Anladım, öncesinde gereksiz kasmalar ve uygulama durduruldu hataları yoksa, eMMC/Nand Flash sorunun olma oranı düşüyor.
Cihazınıza normal bir şekilde yazılım yüklemesi yapıyor ama yine de cihazınızı açamıyorsanız:
Cihazınıza ne şekilde yazılım yüklemesi yaparsanız yapın, büyük olasılıkla cihazınız yine açılmayacaktır.
S sevgiler - #9
Anladım, öncesinde gereksiz kasmalar ve uygulama durduruldu hataları yoksa, eMMC/Nand Flash sorunun olma oranı düşüyor.
Cihazınıza normal bir şekilde yazılım yüklemesi yapıyor ama yine de cihazınızı açamıyorsanız:
Cihazınıza ne şekilde yazılım yüklemesi yaparsanız yapın, büyük olasılıkla cihazınız yine açılmayacaktır.
Anladım yanlız cihaz batarya değişiminden sonra açıldı sonra tekrar açmaya çalıştığımda son durum bu oldu format attım yine aynı değişen birşey yok sizin var mı bir öneriniz.
Paradox Paradox - #10
Casper sitesinde indireceğim ama orda da tabletin modeli yok.

Burada paylaşılan Casper yazılımları orijinaldir.
Hatta bazılarındaki hatalar tarafımca düzeltilmiş ve Casper tarafından bile indirilmiştir.
Tıpkı
buradaki veya buradaki benzer çalışmalarda olduğu gibi.
Casper'den yazılım temin etmeniz pek mümkün değil.
Paradox Paradox - #11
Anladım yanlız cihaz batarya değişiminden sonra açıldı sonra tekrar açmaya çalıştığımda son durum bu oldu format attım yine aynı değişen birşey yok sizin var mı bir öneriniz.

İlk önce farklı bir batarya denemenizi öneririm.
Sonrasında ise cihaza yazılım yüklemesi yapmadan cihazı formatlamanız ve yazılım yükleme işlemini bu şekilde yapmanız faydalı olacaktır.
S sevgiler - #12
Burada paylaşılan Casper yazılımları orijinaldir.
Hatta bazılarındaki hatalar tarafımca düzeltilmiş ve Casper tarafından bile indirilmiştir.
Tıpkı
buradaki veya buradaki benzer çalışmalarda olduğu gibi.
Casper'den yazılım temin etmeniz pek mümkün değil.
Ellerinize sağlık üstadım.
K karldenim - #13
merhaba bu sorunu bende yaşıyorum bi çözüme ulaştınızmı acaba?
M Machine - #14
merhaba bu sorunu bende yaşıyorum bi çözüme ulaştınızmı acaba?
Recovery ekranından format atın sorun devam ederse burada bulunan yazılımı yükleyip deneyin.
teknikk1 teknikk1 - #15
FactoryTool_Setup_V1.29.02 ile yükleyiniz..ve ayarları görseldeki gibi yapınız...

printThread_attachments

• factoryy tool setup.PNG
    factoryy tool setup.PNG
    117 KB · Görüntüleme: 10
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-s7-3g-android-baslatiliyor-yazisinda-kaliyor.11591/