Casper Via S7-3G Kullanıcı Kaldırma

Casper Via S7-3G Kullanıcı Kaldırma

Paradox Paradox - #1
Casper Via S7-3G
Kullanıcı Kaldırma

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Casper.png

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Casper Via S7-3G Kullanıcı Kaldırma Programı
Kullanım Açıklaması
ustaismet ustaismet - #2
ustam bu şekil kalkmadı google hesabı yani sıfırlamadı maalesef
Paradox Paradox - #3
ustam bu şekil kalkmadı google hesabı yani sıfırlamadı maalesef

Bu yöntemin işe yaramaması mümkün değil.
Mutlaka bir yerlerde sorun yaşıyorsunuzdur.
Telefonunuzu bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde tanıtabildiniz mi?
Cihazınızın yazılımları ve sürücüleri forumumuzda mevcuttur.
C cuneyt49 - #4
bu şekilde frp google account kalktı teşekürler
Paradox Paradox - #5
bu şekilde frp google account kalktı teşekürler

Rica ederim.
R RecSpeed - #6
Tüm işlemlerden sonra Buradan
Yazılım yüklemelisiniz. Yazılımı yükledikten sonra 1. aşamayı tekrarlamalısınız. 1.aşama (Root - Erase) Yani işlemler şöyle gerçekleşiyor. 1. aşama İndirdiğiniz dosyadaki anlatılanlar. 2. aşama Yazılım yükleme 3. aşama tekrar 1. aşamayı yaptığınızda (Erase) tıkladığınızda tablet açılır ve google hesabı frp 'yi kaldırmış olursunuz..
ustaismet ustaismet - #7
evet ustam biraz geç cevap verdim kusura bakmayın ama oldu allah razı olsun
Paradox Paradox - #8
evet ustam biraz geç cevap verdim kusura bakmayın ama oldu allah razı olsun

Allah (c.c.) cümlemizden razı olsun.
Rica ederim.
caqlarsoft caqlarsoft - #9
Daha farklı bir metoduda var.Hat takıp ekran kilidne alın kamerayı acıp fotograf cektınten sonra o fotoya tıklayıp paylaş dıyere e-posta dıyorsunuz sonra kendı eposta adresını gırıp acıp orada mesaj hanesıne yazı yazıp ustune basılı tutun web de arama ya tıklayın yukarıdan.arama yerıne "ayarlar" yazın oradan hakkında -> derleneme numarasına 5 defa tıklayın gerısı gelıstırıcı secenklerını acıp oem kılıdını aktıf etmek kalıyor.Bızzat kendım denedım bu yontemle cıhazın ımeı numarası sıfırlanıyor dıye bılıyorum.umarım yardımcı olabılısımdır...
Paradox Paradox - #10
Daha farklı bir metoduda var.Hat takıp ekran kilidne alın kamerayı acıp fotograf cektınten sonra o fotoya tıklayıp paylaş dıyere e-posta dıyorsunuz sonra kendı eposta adresını gırıp acıp orada mesaj hanesıne yazı yazıp ustune basılı tutun web de arama ya tıklayın yukarıdan.arama yerıne "ayarlar" yazın oradan hakkında -> derleneme numarasına 5 defa tıklayın gerısı gelıstırıcı secenklerını acıp oem kılıdını aktıf etmek kalıyor.Bızzat kendım denedım bu yontemle cıhazın ımeı numarası sıfırlanıyor dıye bılıyorum.umarım yardımcı olabılısımdır...

IMEI numarası sıfırlamak mı?
Bir yanlışlık olmasın?
caqlarsoft caqlarsoft - #11
o işlemle daha önce denemiştim.cihazın imei numarsı 0049 a dönmüştü.tabi aynı programla düzelebiliyor fakat cihaın üzerinde herhangı bı yerınde ımeı yazmadıgı ıcın sorun olabılıyor.Benim söylediğim bi öneri sadece
abdullah abdullah - #12
bi ben beceremedim bunu
caqlarsoft caqlarsoft - #13
bi ben beceremedim bunu
söylediğim yönetimi denerseniz belki faydalı olabılır.Daha 5 dk önce denedim olumlu sonuç aldım
abdullah abdullah - #14
söylediğim yönetimi denerseniz belki faydalı olabılır.Daha 5 dk önce denedim olumlu sonuç aldım
hocam kilit ekrana geçmiyoki tablet hat taktım yine geçmiyo denemedigim zımbırtı kalmadı yok olmuyo yiğenimin tableti bi türlü geçemedim bu cihaz sıfırlandı yazısını
caqlarsoft caqlarsoft - #15
ekran ışığının kendi kapanmasını bekleyerek deneyebilirmisin birde daha sonra kilit açma tüşüna basıp bi dene
abdullah abdullah - #16
ekran ışığının kendi kapanmasını bekleyerek deneyebilirmisin birde daha sonra kilit açma tüşüna basıp bi dene

denedım kitlenmıyo bu ekran açılıyo hep bi türlü geçemedim atmadıgım rom kalmadı metodların hiç biri yemıyo bu tablette varmı baska bildigin metodlar
abdullah abdullah - #17
hattı arıyorum ekranda yıne bisi cıkmıyo denemedigim kalmadı napcaz buna ya
caqlarsoft caqlarsoft - #18
paradox arkadaşın bahsettiği yöntemlede kaldırmıştım aynı sorunu.Başka bir yöntem gelmiyor malasef aklıma
Paradox Paradox - #19
bi ben beceremedim bunu

Geçenlerde bizzat konuda paylaşılan yöntemi denedim.
Sorun olmadı.
@RecSpeed üyemizin konuya yazdığı mesajını dikkatle okumanız faydalı olacaktır.
abdullah abdullah - #20
caglar kardesim ALLAH razı olsun çözdüm bi şekilde ayarlara girdim fotograf cekerek biraz farklı bi yol denedim oldu sim kartını cıkartırken telefon kilit ekranına düstü fotograf cektım bende ordan dediğin gibi yürüdüm. eyv sagolasın
caqlarsoft caqlarsoft - #21
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...
H hasanaga_84 - #22
teşekkürler hocam provision programı yazılım yükleme tekrar provision programı sorunu çözdü emekleriniz için tekrar teşekkürler.
Paradox Paradox - #23
teşekkürler hocam provision programı yazılım yükleme tekrar provision programı sorunu çözdü emekleriniz için tekrar teşekkürler.

Rica ederim.
mrjupiter35 mrjupiter35 - #24
Abdullah aynı sorun bendede var.Senin yaptığının adımları yaptım ve webde ara yeri bende çıkmadı.Yardım edebilir misin?
Çağlar hocam webde arama nerde çıkıyor ben göremiyorum ama?
Paradox Paradox - #25
Abdullah aynı sorun bendede var.Senin yaptığının adımları yaptım ve webde ara yeri bende çıkmadı.Yardım edebilir misin?
Çağlar hocam webde arama nerde çıkıyor ben göremiyorum ama?

Neden benim paylaştığım yöntemi uygulamıyorsunuz?
Paylaştığım yöntemi bizzat denedim ve hiç bir sorun yaşamadım.
kahanbey kahanbey - #26
Teşekkürler
B bilgin56 - #27
kardeş gerçekten çok teşekkür ederim aylardır uğraşıyordum bu programla oldu emeğine sağlık
B bilgin56 - #28
bu program g-mail hesabını kaldırıyor. tşk.
Paradox Paradox - #29
kardeş gerçekten çok teşekkür ederim aylardır uğraşıyordum bu programla oldu emeğine sağlık

Rica ederim.
DrAvengers DrAvengers - #30
Programda her aşamayı uyguluyorum ancak "Unconditional Erase each area before download”, “IMC USB Driver” seçenekleri seçili iken fotoda gösterilen erases calibration yazısı çıkmıyor ve google account silinmiyor.
DrAvengers DrAvengers - #31
Programda her aşamayı uyguluyorum ancak "Unconditional Erase each area before download”, “IMC USB Driver” seçenekleri seçili iken fotoda gösterilen erases calibration yazısı çıkmıyor ve google account silinmiyor.

Erase whole flash incl. bad blocks before download seçeneğini seçince oldu teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #32
Erase whole flash incl. bad blocks before download seçeneğini seçince oldu teşekkür ederim.

Rica ederim.
I ismailakyol - #33
Google hesabı silindi yapılan işlemler. İlk önce bu sayfadaki kullanıcı kaldırma işlemi yapıldı tablet açıldığında başarısız olmuştu. Daha sonra bir de Casper Via S7-3G 28.09.2016 Orijinal Rom yükleme işlemi yapıldı ve açıldığında google hesabı silinmişti.
Teşekkürler.
Paradox Paradox - #34
Google hesabı silindi yapılan işlemler. İlk önce bu sayfadaki kullanıcı kaldırma işlemi yapıldı tablet açıldığında başarısız olmuştu. Daha sonra bir de Casper Via S7-3G 28.09.2016 Orijinal Rom yükleme işlemi yapıldı ve açıldığında google hesabı silinmişti.
Teşekkürler.

Rica ederim.
G gezgingy - #35
hayırlı forumlar sıfırlama sonucu imei no 0049 a dönüştü nasıl düzeltebilirim
Paradox Paradox - #36
hayırlı forumlar sıfırlama sonucu imei no 0049 a dönüştü nasıl düzeltebilirim

Cihazınıza, cihaza ait güncel yazılımı yüklediniz mi?
Yanılmıyorsam Provision (SoFIA) ile IMEI Tamir İşlemi de yapılıyor.
İndirdiğiniz dosyaların arasında bulunan dokümanları incelemeniz faydalı olacaktır.
V vizyontek - #37
arkadaşlar bir gündür uraşıyorum acmak icin bir türlü olmuyor.işlemi yapıyorum sonuç degişmiyor.modemi kapatıp da denedim cihaz wifi ye baglı oldugu için işlem tek seferde olumlu sonuç verdi.cihaz wifi ye baglı olur ise kıramıyor bilginiz olsun sizde uraşmayın saatlerce.
caqlarsoft caqlarsoft - #38
Provision (SoFIA) ile IMEI Tamir İşlemi de yapılıyor.
İndirdiğiniz dosyaların arasında bulunan dokümanları incelemeniz faydalı olacaktır.

söylediğim olay buydu.çoğu kişi hat takıp çalıştırmadığı için cihazı fark etmeyebilirler.
Paradox Paradox - #39
söylediğim olay buydu.çoğu kişi hat takıp çalıştırmadığı için cihazı fark etmeyebilirler.

Haklısınız.
Neyse ki, sorunun çözümü mevcut.
cevdetguney cevdetguney - #40
yazılım için teşekkürler sorunsuz çalışıyor
Paradox Paradox - #41
yazılım için teşekkürler sorunsuz çalışıyor

Rica ederim.
M murat1903 - #42
Yazılım yüklemelisiniz. Yazılımı yükledikten sonra 1. aşamayı tekrarlamalısınız. 1.aşama (Root - Erase) Yani işlemler şöyle gerçekleşiyor. 1. aşama İndirdiğiniz dosyadaki anlatılanlar. 2. aşama Yazılım yükleme 3. aşama tekrar 1. aşamayı yaptığınızda (Erase) tıkladığınızda tablet açılır ve google hesabı frp 'yi kaldırmış olursunuz..
Teşükkürler
bukalemun82 bukalemun82 - #43
1.yöntem
ptest mode alın ses kısma- sesaçma+ tuşu ve powertuşu aynı anda basın ptest mode çıkacak
usb takın
SN-kısmına 15haneli sayı girin ve root basın cihaz yeniden başlıcaktır
ve yeniden ptestmode alın erase ga 3gr basın cihazı yeniden başlatacaktır

Root butonuna basın cihaz yeniden PTEST modunda açılacaktır. Connected kısmının yeşil olmasını bekleyin. Bu arada cihazın kablosunu çıkartıp yeniden takmanız gerekebilir.

5Bağlantı yyeşil olduktan sonra “ERASE GA” butonuna basın, Tablet yeniden başlayacaktır. Kullanıcı bilgileri kaldırılmış olacaktır.

düzelmezse yazılım yükleyin tamamen düzelcektir

2.casper S7-3G alternatif kullanıcı kaldırma

SORUN ÇÖZÜMÜ ŞU ŞEKİLDE ARKADAŞLAR ;
ÖNCELİKLE HAT TAKIYORUZ TABLETE,
SONRA EKRAN KİLİDİNDE SAĞ AŞŞAĞI TARAFTA KAMERA BÖLÜMÜ VAR FOTOGRAF ÇEKİP PAYLAŞ
DİYEREK GMAİL ORADAN KİŞİSEL HOTMAİLİNİZİ GİRİN SONRA FOTOGRAFIN MESAJ BÖLÜMÜNE
YAZI YAZIP BASILI TUTUP WEBTE ARAMA VAR İSE TIKLAYIN YOK İSE SAĞ UST KÖSEDE ÜÇ ÇİZGİ VAR
ORADA YARDIM BÖLÜMÜNE TIKLAYIN YARDIMLAR KISMINDA YAZI UZERINE TIKLAYIP WEP ARAMASI DİYİN YİNE.
SONRA GOOGLE AYARLAR YAZIN ORADAN ZATEN AYARLARA GIRER DERLEME NUMARASINA
5 KERE TIKLAR İSENİZ GELİŞTİRİCİ SEÇENEKLER AÇILACAKTIR ORADAN OEM KİLİDİNİ AÇIN, CİHAZA RESET ATIP KURULUM YAPIN, İŞLEM OK.

3.yöntem
Yazılım yüklemelisiniz. Yazılımı yükledikten sonra 1. aşamayı tekrarlamalısınız.
1.aşama (Root - Erase) Yani işlemler şöyle gerçekleşiyor.
1. aşama İndirdiğiniz dosyadaki anlatılanlar. 2. aşama Yazılım yükleme
3. aşama tekrar 1. aşamayı yaptığınızda (Erase) tıkladığınızda tablet açılır ve google hesabı
frp 'yi kaldırmış olursunuz..
W welat65 - #44
teşekürler ustadlar ellerinize sağlık işime yaradı
symbazz symbazz - #45
1.yöntem
ptest mode alın ses kısma- sesaçma+ tuşu ve powertuşu aynı anda basın ptest mode çıkacak
usb takın
SN-kısmına 15haneli sayı girin ve root basın cihaz yeniden başlıcaktır
ve yeniden ptestmode alın erase ga 3gr basın cihazı yeniden başlatacaktır

Root butonuna basın cihaz yeniden PTEST modunda açılacaktır. Connected kısmının yeşil olmasını bekleyin. Bu arada cihazın kablosunu çıkartıp yeniden takmanız gerekebilir.

5Bağlantı yyeşil olduktan sonra “ERASE GA” butonuna basın, Tablet yeniden başlayacaktır. Kullanıcı bilgileri kaldırılmış olacaktır.

düzelmezse yazılım yükleyin tamamen düzelcektir

2.casper S7-3G alternatif kullanıcı kaldırma

SORUN ÇÖZÜMÜ ŞU ŞEKİLDE ARKADAŞLAR ;
ÖNCELİKLE HAT TAKIYORUZ TABLETE,
SONRA EKRAN KİLİDİNDE SAĞ AŞŞAĞI TARAFTA KAMERA BÖLÜMÜ VAR FOTOGRAF ÇEKİP PAYLAŞ
DİYEREK GMAİL ORADAN KİŞİSEL HOTMAİLİNİZİ GİRİN SONRA FOTOGRAFIN MESAJ BÖLÜMÜNE
YAZI YAZIP BASILI TUTUP WEBTE ARAMA VAR İSE TIKLAYIN YOK İSE SAĞ UST KÖSEDE ÜÇ ÇİZGİ VAR
ORADA YARDIM BÖLÜMÜNE TIKLAYIN YARDIMLAR KISMINDA YAZI UZERINE TIKLAYIP WEP ARAMASI DİYİN YİNE.
SONRA GOOGLE AYARLAR YAZIN ORADAN ZATEN AYARLARA GIRER DERLEME NUMARASINA
5 KERE TIKLAR İSENİZ GELİŞTİRİCİ SEÇENEKLER AÇILACAKTIR ORADAN OEM KİLİDİNİ AÇIN, CİHAZA RESET ATIP KURULUM YAPIN, İŞLEM OK.

3.yöntem
Yazılım yüklemelisiniz. Yazılımı yükledikten sonra 1. aşamayı tekrarlamalısınız.
1.aşama (Root - Erase) Yani işlemler şöyle gerçekleşiyor.
1. aşama İndirdiğiniz dosyadaki anlatılanlar. 2. aşama Yazılım yükleme
3. aşama tekrar 1. aşamayı yaptığınızda (Erase) tıkladığınızda tablet açılır ve google hesabı
frp 'yi kaldırmış olursunuz..

Açıklayıcı bilgi için teşekkür ederiz. Anlatımınızda forum kurallarına uygun ve düzenli yapmanızı, sonraki yorumlarınızda istiyorum. Bir ikincisi, büyük harflerle yazmayı, sadece başlıklarda kullanınız.
Paradox Paradox - #46
Açıklayıcı bilgi için teşekkür ederiz. Anlatımınızda forum kurallarına uygun ve düzenli yapmanızı, sonraki yorumlarınızda istiyorum. Bir ikincisi, büyük harflerle yazmayı, sadece başlıklarda kullanınız.

:alkis:
symbazz symbazz - #47
Yazımda ki cümle düşüklüğüne bak.. :kopkop:
F findik36 - #48
usta şifreyi açamıyorum bu programda
Paradox Paradox - #49
usta şifreyi açamıyorum bu programda

Burada bulunan konulara yazılan yorumları dikkatlice okursanız, sorunuzu çözebilirsiniz.
staticsx staticsx - #50
teşekkürler kalktı frp
Paradox Paradox - #51
teşekkürler kalktı frp

Rica ederim.
hira iletisim hira iletisim - #52
ustam tesekkur ederım actı sadece ilk yuklemede olmuyo ıkıncıde oluyo karıstıran arkadaslar bu yuzden beceremıyo galıba eyvallah...:)
Paradox Paradox - #53
ustam tesekkur ederım actı sadece ilk yuklemede olmuyo ıkıncıde oluyo karıstıran arkadaslar bu yuzden beceremıyo galıba eyvallah...:)

Rica ederim.
0 01453mb - #54
ilk olarak root tıklayıp daha sonra tablet aç kapadan sonra bu sefer erase basınca direk frp kalkıyor arkadaşlar şuan denedim sonuç başarılı.
Master Master - #55
ilk olarak root tıklayıp daha sonra tablet aç kapadan sonra bu sefer erase basınca direk frp kalkıyor arkadaşlar şuan denedim sonuç başarılı.
Geri bildirim için teşekkürler.
Paradox Paradox - #56

Geçmiş olsun.
R ramtan - #57
tanıdığım bildiğim en faydalı site,topluluk teşekkür ederim elinize sağlık
Paradox Paradox - #58
tanıdığım bildiğim en faydalı site,topluluk teşekkür ederim elinize sağlık

:rica:
S siracali - #59
Teşekkürler oldu ses kısma ve açma tuşlarına basılı şekilde usb kablo taktım cihaz kapalıyken ( tabiki driverlar kurdum kurulum biraz zaman alıyor sabırlı olmak lazım driver dosyasıda var banada helva yapmak kaldı) test moda geçti ondan sonra root ve erase dedim işlem tamam çok teşekkür ederim emeği geçenlere.
Paradox Paradox - #60
Teşekkürler oldu ses kısma ve açma tuşlarına basılı şekilde usb kablo taktım cihaz kapalıyken ( tabiki driverlar kurdum kurulum biraz zaman alıyor sabırlı olmak lazım driver dosyasıda var banada helva yapmak kaldı) test moda geçti ondan sonra root ve erase dedim işlem tamam çok teşekkür ederim emeği geçenlere.

M mkardes1 - #61
webde ara seçeneği çıkmıyor ne yapmalıyım ?
M mkardes1 - #62
cihazı ptest modunda açıp pc ye bağlıyorum ancak windows aygıt driverını kuramıyor yardımcı olur musunuz ?
Paradox Paradox - #63
cihazı ptest modunda açıp pc ye bağlıyorum ancak windows aygıt driverını kuramıyor yardımcı olur musunuz ?

Sürücü yükleme işlemini bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar deneyebilir misiniz?
N neharea - #64
ptest moduyla bilgisayara bağladığımda alt alta 3 adet CDC Serial gözüküyor ve driveri yüklenmiyor. Yazılım konularındaki sürücüleri kurdum fakat işe yaramadı. İşletim sistemim Windows 7 x64, 32 bit olandada denedim kurulmadı malesef. Windows 10 otomatik olarak tanıdı driver sormadı ama ondada disconnect yazısında kaldı. Elimde şuan Via S8 ve S7-3g tablet var yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Paradox Paradox - #65
ptest moduyla bilgisayara bağladığımda alt alta 3 adet CDC Serial gözüküyor ve driveri yüklenmiyor. Yazılım konularındaki sürücüleri kurdum fakat işe yaramadı. İşletim sistemim Windows 7 x64, 32 bit olandada denedim kurulmadı malesef. Windows 10 otomatik olarak tanıdı driver sormadı ama ondada disconnect yazısında kaldı. Elimde şuan Via S8 ve S7-3g tablet var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Burada bulunan konuları ve konulara yazılan yorumları okumanız faydalı olacaktır.
Bahsettiğiniz sorunların çözümleri ile ilgili daha önce çeşitli paylaşımlar yapıldı.
N neharea - #66
Tamamen benim hatamdan kaynaklı sorunmuş, daha önce driver yüklemesi yapmışım yeniden kurmak istediğimde kurulu hatası vermiş okumadan ezbere kurulum yapınca böyle oluyor eski sürücüyü silip yeniden kurdum düzeldi.
Paradox Paradox - #67
Tamamen benim hatamdan kaynaklı sorunmuş, daha önce driver yüklemesi yapmışım yeniden kurmak istediğimde kurulu hatası vermiş okumadan ezbere kurulum yapınca böyle oluyor eski sürücüyü silip yeniden kurdum düzeldi.

Geçmiş olsun.
hzropy hzropy - #68
bende de yaramıyor erase yaptıktan sonra manuel açıyorum hala googlehesabı var
Paradox Paradox - #69
bende de yaramıyor erase yaptıktan sonra manuel açıyorum hala googlehesabı var

Tek başına Erase işlemi işe yaramıyor.
Sonrasında bir de yazılım yüklemesi yapmanız gerekmektedir.
Konuya yazılan yorumları okursanız, sorununuzu kolayca çözebilirsiniz.
hzropy hzropy - #70
Tek başına Erase işlemi işe yaramıyor.
Sonrasında bir de yazılım yüklemesi yapmanız gerekmektedir.
Konuya yazılan yorumları okursanız, sorununuzu kolayca çözebilirsiniz.
özür dilerim kusura bakmayın teşekkürler
Paradox Paradox - #71
özür dilerim kusura bakmayın teşekkürler

sedatcan25 sedatcan25 - #72
Konuyu hortlatmıs gibi oluyorum ama :) link ölmüş programa sahip olan biri link paylaşabilirmi ?
EliteMan EliteMan - #73
Konuyu hortlatmıs gibi oluyorum ama :) link ölmüş programa sahip olan biri link paylaşabilirmi ?
link sağlam gözüküyor
Aydar Aydar - #74
Bağlantıları kontrol ettim bir sorun gözükmüyor.
mesutkula mesutkula - #75
casper via s7 vardı ama ikinci denemede oldu arkadaşlar.
Paradox Paradox - #76
casper via s7 vardı ama ikinci denemede oldu arkadaşlar.

Geçmiş olsun.
D dukkanhesapp - #77
Usta detaylı bir şekilde nasıl yapılacağını video hazırlayarak anlattım. Bu modelli tabletten diğer ustalara gelir diye link bırakıyorum. :)

Paradox Paradox - #78
Usta detaylı bir şekilde nasıl yapılacağını video hazırlayarak anlattım. Bu modelli tabletten diğer ustalara gelir diye link bırakıyorum. :)

:tsk:
D dukkanhesapp - #79
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-s7-3g-kullanici-kaldirma.472/