Yardım Casper Via S7

erhan747474

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eyl 2019
2
0
1
33
Arkadaşlar
Bende iki tane tablet var elimde tamirci değilim kendime ait ama azda olsa anlarım tamirden .
Biri sarj takildiginda sarj göstergesi gelip gidiyor sarj soketi degistim ama duzelmedi sebebi entegremi bozuk bana hangi parça bozuk olduğunu resimle yakın cekim atabilecek olan var mi obur anakarttan alıp ona yerleştirecem.
Öbürü ise sağlam ama ekran ışığı yaniyor görüntü yok yazılım yükledim bilgisayardan ama yine düzelmedi neden yapıyor sizce ondadami parça bozuk yoksa yazilimsalmi soketler ve yerleri saglam şimdiden çok teşekkür ederim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşırsanız, şarj entegresi konusunda nasipse size yardımcı olabiliriz.
Bataryanın şarj olmama sorunu, şarj cihazından, şarj kablosundan, şarj soketinden, şarj entegresinden ve bataryadan kaynaklanabilir.
Hepsinin detaylı bir şekilde incelenerek test edilmesi faydalı olacaktır.
Diğer cihaza gelince, cihazınızın açılamama sorununun bir çok nedeni olabilir.
Öncelikle ekran ve ekran flex kablosunun kontrol edilmesi gerekmektedir.

erhan747474

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eyl 2019
2
0
1
33
Resim paylaşıyorum ama büyük diyor ekleyemiyorum. Sarj kablosu adeptor sağlam bi ara tamir oldu sarj soketi sağlam yeni değişti bataryada sağlam bataryaya gelen sarj akımı sabit olcmuyor orctugumde sürekli değişim içinde yani farkli bir akim geliyor sanki sarja takılı iken .obur tabletin ise filex kablosuda ekranda sağlam çünku başka kıt taktigimda ekran geliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Resim paylaşıyorum ama büyük diyor ekleyemiyorum. Sarj kablosu adeptor sağlam bi ara tamir oldu sarj soketi sağlam yeni değişti bataryada sağlam bataryaya gelen sarj akımı sabit olcmuyor orctugumde sürekli değişim içinde yani farkli bir akim geliyor sanki sarja takılı iken .obur tabletin ise filex kablosuda ekranda sağlam çünku başka kıt taktigimda ekran geliyor

Görselin boyutunu düşürebilir veya görseli başka bir yere yükleyerek görüntüleme bağlantısını burada paylaşabilirsiniz.