Stock Rom Casper Via T7D Rom 06.05.2016

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper Via T7D
06.05.2016
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
Casper Via T7D 06.05.2016 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

kuzen20

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Mar 2017
9
3
3
39
Usta bu %26 da takılıp kalıyo. Yazılım atmayı orda kesiyo. Napabilirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
  • Beğen
Tepkiler: kuzen20

kuzen20

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Mar 2017
9
3
3
39
Ben hala çözemedim hocam bu sorunu. Hatta bu toolsun son sürümünü felan indirdim ama yine de olmuyo. Başka ne deneyebilirim acaba?

kuzen20

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Mar 2017
9
3
3
39
Şaka gibi ama tablet kendi kendine düzeldi. Hiç bir zaman tan yazılım almayan tablet açıldı. Sanıyorum depo hafıza ilgili bir sorun vardı ve kendiliğinden hafızayı okumaya başladı.

kafalargökyüzü

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
23
1
3
İSTANBUL
Merhaba %26 da kalma sorunu bendede var bi çözüm bulamadım ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Yazılımı başlattıktan sonra reboot ekranı geliyor %26 da kalıyor cihazın wifi çalışmıyordu bu yüzden yazılım atacaktım, atamadım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba %26 da kalma sorunu bendede var bi çözüm bulamadım ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Yazılımı başlattıktan sonra reboot ekranı geliyor %26 da kalıyor cihazın wifi çalışmıyordu bu yüzden yazılım atacaktım, atamadım.

Yazılım yükleme işlemi sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemlemeniz mümkün mü?
Sorun WiFi ise muhtemelen yazılım yükleme işleminden sonrada sorun devam edecektir.
Cihazınıza fiziksel müdahale gerekebilir.

kafalargökyüzü

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
23
1
3
İSTANBUL
Üstadım
Yazılım yükleme işlemi sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemlemeniz mümkün mü?
Sorun WiFi ise muhtemelen yazılım yükleme işleminden sonrada sorun devam edecektir.
Cihazınıza fiziksel müdahale gerekebilir.
Üstadım öncelikle teşekkür ederim. Konuya gelince aygıt yöneticisini kontrol ederim yarın tekrar bilgi veririm. Fiziksel müdahaleye gelince herhangi bir sorun bulamadım çünkü karttan bozuk olsa bile en azından az çekiyor yada hiç çekmeyip gelişmiş ayarlar görünüyor ama bunun durumu Wifi mac adresi filan görünmüyor o yüzden yazılım atmak istedim ondan sonra daha net anlaşılır belki dediğiniz gibi board da sorun vardır düşüncelerinizi duymak çok mutlu eder şimdiden teşekkür ederim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Üstadım

Üstadım öncelikle teşekkür ederim. Konuya gelince aygıt yöneticisini kontrol ederim yarın tekrar bilgi veririm. Fiziksel müdahaleye gelince herhangi bir sorun bulamadım çünkü karttan bozuk olsa bile en azından az çekiyor yada hiç çekmeyip gelişmiş ayarlar görünüyor ama bunun durumu Wifi mac adresi filan görünmüyor o yüzden yazılım atmak istedim ondan sonra daha net anlaşılır belki dediğiniz gibi board da sorun vardır düşüncelerinizi duymak çok mutlu eder şimdiden teşekkür ederim.

Çoğu zaman üçüncü taraf yazılımları ve Host dosyalarında yapılan değişiklikler WiFi sorunlarına neden olabilmektedir.
Bunun sonucu olarak da, görünen ağlara bağlanamama ve bağlanılan ağlarda sık sık kopmalar yaşanabilmektedir.
Bu sorun yazılım yüklemesi ile giderilebilir.

Lakin WiFi açılıyor gibi yapılıyorsa ve açılmıyorsa, genelde hemen cihazın Bluetooth özelliğinin olup olmadığını kontrol ederiz.
Çünkü WiFi ve Bluetooth aynı donanım bileşeni üzerinden çalışır, WiFi için söz konusu olan durum Bluetooth içinde geçerli ise:
İstisnalar hariç, cihaza fiziksel müdahale yapılması şarttır.
Bu durum çok sık karşılaşılan bir durumdur.

Bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni kontrol etmenizi istedim çünkü:
Bazen tablet bilgisayarlar yazılım yükleme işlemleri sırasında farklı modlara geçerler ve PC yeni donanımı tanıyamaz.
Bu nedenle de yazılım yükleme işlemi yarım kalır.
Bu durum da genellikle oynanmış veya Micrososft Windows 7 işletim sisteminden sonraki sistemlerde görülür.
Çoğu cihaz işletim sisteminden daha eskidir ve mevcut sürücülerle Micrososft Windows 7 sonrası ile uyumsuzluk yaşanabilmektedir.

kafalargökyüzü

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
23
1
3
İSTANBUL
Çoğu zaman üçüncü taraf yazılımları ve Host dosyalarında yapılan değişiklikler WiFi sorunlarına neden olabilmektedir.
Bunun sonucu olarak da, görünen ağlara bağlanamama ve bağlanılan ağlarda sık sık kopmalar yaşanabilmektedir.
Bu sorun yazılım yüklemesi ile giderilebilir.

Lakin WiFi açılıyor gibi yapılıyorsa ve açılmıyorsa, genelde hemen cihazın Bluetooth özelliğinin olup olmadığını kontrol ederiz.
Çünkü WiFi ve Bluetooth aynı donanım bileşeni üzerinden çalışır, WiFi için söz konusu olan durum Bluetooth içinde geçerli ise:
İstisnalar hariç, cihaza fiziksel müdahale yapılması şarttır.
Bu durum çok sık karşılaşılan bir durumdur.

Bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni kontrol etmenizi istedim çünkü:
Bazen tablet bilgisayarlar yazılım yükleme işlemleri sırasında farklı modlara geçerler ve PC yeni donanımı tanıyamaz.
Bu nedenle de yazılım yükleme işlemi yarım kalır.
Bu durum da genellikle oynanmış veya Micrososft Windows 7 işletim sisteminden sonraki sistemlerde görülür.
Çoğu cihaz işletim sisteminden daha eskidir ve mevcut sürücülerle Micrososft Windows 7 sonrası ile uyumsuzluk yaşanabilmektedir.
Tamam üstadım yarın bluetooth kontrol ediyorum ve wın7 32 bit kullanıyorum aygıt yöneticisinden de tekrar kontrol ederim. Değerli bilgilerin için çok teşekkür ederim ve bu siteye verdiğin emek için sana saygı duyuyorum hayırlı geceler allah rahatlık versin.

kafalargökyüzü

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
23
1
3
İSTANBUL
Rica ederim.
Hayırlı geceler.
Üstadım merhaba yine ben kusura bakma :) 2 gündür T7-D ve T7-D-3G tabletlerle uğraşıyorum ikisinede bir türlü yazılım yükleyemedim. Bluetooth olayına baktım iki cihazında Bluetooth özelliği yok ve ikisinde de bire bir aynı sorun var. Ne yapacağımı şaşırdım bir türlü beceremedim.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Durum bu şekilde :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Açtığınız konunun altından size yardımcı olmaya çalışacağım nasipse.

Son düzenleme:

bukalemun82

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
44
24
8
43
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: mehmetcat