Casper Via T8-3G Sürekli DroidBoot Açılıyor

Casper Via T8-3G Sürekli DroidBoot Açılıyor

S sametcolakoglu - #1
Arkadaşlar bugün tabletime rom atmam gerekti ve site üzerinden 2 adet rom buldum farklı güncellemeleri içeren fakat bütün denilenleri yaptım hatta sorunlarla karşılaştım onlarıda yaptım şimdi tabletin açılış logosu intel oldu ve açılmıyor sürekli droidboot a düşüyor rom yükleme yazılımı ise halen aynı şekilde 5 te kalmaya devam ediyor.
Windows 8.1 ile uğraşıyorum.

Ne yapmam gerekiyor? Tablet çöpmüdür?
symbazz symbazz - #2
En son tarihli romumu yüklediniz.?
S sametcolakoglu - #3
Doğrudur efendim 2 rom u da deniyorum fakat dediğim gibi IFWI FAİLED hatası veriyor %5 te kalıyor birkez ilerleme fırsatı oldu ondada tabletin açılışı değişti ve dediğim gibi artık açılmıyor açılış ekranından sonra droidboot ekranına atıyor oradan recovery ekranına geçiş yapamıyorum hangi seçeneği seçersem seçeyim tekrar kapanıp açılıyor ve aynı yere dönüyorum.
İnternette bulunan intel adb driverlarının çoğunu denedim virüs taramasından hatta yazılımı yüklediğimiz programın bile güncel versionu ile denedim şöyleki saat 16 dan beri uğraşıyorum.
symbazz symbazz - #4
Mutlaka bu konuda bilgisi olan çıkacaktır.
Paradox Paradox - #5
Doğrudur efendim 2 rom u da deniyorum fakat dediğim gibi IFWI FAİLED hatası veriyor %5 te kalıyor birkez ilerleme fırsatı oldu ondada tabletin açılışı değişti ve dediğim gibi artık açılmıyor açılış ekranından sonra droidboot ekranına atıyor oradan recovery ekranına geçiş yapamıyorum hangi seçeneği seçersem seçeyim tekrar kapanıp açılıyor ve aynı yere dönüyorum.
İnternette bulunan intel adb driverlarının çoğunu denedim virüs taramasından hatta yazılımı yüklediğimiz programın bile güncel versionu ile denedim şöyleki saat 16 dan beri uğraşıyorum.

Cihazınız servislik olmuş efendim.
Boşuna kendinizi kahretmeyiniz.
S sametcolakoglu - #6
Paradox hocam peki servisin yapacağı işlem nedir bilgi verirmisiniz ?
Paradox Paradox - #7
Paradox hocam peki servisin yapacağı işlem nedir bilgi verirmisiniz ?

eMMC arızalı değilse, özel yöntemlerle yazılım yüklemesi yapabilirler.
İşin içinden çıkamazlarsa:
Size muhtemelen ana kart değişimi diyebilirler.
symbazz symbazz - #8
Flashı söküp programlama cihazıyla image atabilirler. Bu uzak ihtimal. En olur ihtimal ise anakart değişimi diyeceklerdir.
S sametcolakoglu - #9
Yorumlar için teşekkürler anlaşılan büyük masraf çıkacak en iyisi köşeye atmak :/ Masraf etmeye değeceğini pek düşünmüyorum.
symbazz symbazz - #10
Ne yazık ki.
Paradox Paradox - #11
Yorumlar için teşekkürler anlaşılan büyük masraf çıkacak en iyisi köşeye atmak :/ Masraf etmeye değeceğini pek düşünmüyorum.

Yine de bir fiyat almak faydalı olabilir.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-t8-3g-surekli-droidboot-aciliyor.5054/