Stock Rom Casper Via T8B Rom V1.0.8

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper Via T8B
V1.0.8
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
Casper Via T8B V1.0.8 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

lastsam

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Mar 2017
2
2
3
44
elinize sağlık 2-3 saattir arıyorum bulamamıştım yazılımı sağ olsun casper tenezzül edip sitesinde bile yayınlamıyor romu bu tabletler biz tamirciler için satılıyor aslında sayenizde ekmek yiyoruz .
tekrar teşekkür ederim iyi çalışma

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

nazminazmi

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 May 2017
19
1
3
42
emegınız ıcın tesekkurler. acaba root dosyası yada yada casperları kolay root edebılecegım uygulama bılıyor musunuz???

untaka

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Tem 2018
7
0
1
44
s.a konuyu hortlatmış olmayım arkadaşlar ama zipli dosyayı açarken "system.img" dosyasında hata veriyor 3 defa indirdim hepsinde aynı yerde sorun verdi bende daha eski sürümüm indirdim sorunum "Manufacturing Flash Tool" progamındaki tüm ayarları yapıyorum %11 geldiğinde "[FAILURE] OS flash failure ADB ENUM failed" hatası veriyor programın alt kısmındada "ERROR : Port 0/0/1 #0: Device on port 0/0/1 #0 timeout to enum adb (TIMEOUT = 180)" hatası çıkıyor bu konuda yardımcı olucak varmı acaba?

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
s.a konuyu hortlatmış olmayım arkadaşlar ama zipli dosyayı açarken "system.img" dosyasında hata veriyor 3 defa indirdim hepsinde aynı yerde sorun verdi bende daha eski sürümüm indirdim sorunum "Manufacturing Flash Tool" progamındaki tüm ayarları yapıyorum %11 geldiğinde "[FAILURE] OS flash failure ADB ENUM failed" hatası veriyor programın alt kısmındada "ERROR : Port 0/0/1 #0: Device on port 0/0/1 #0 timeout to enum adb (TIMEOUT = 180)" hatası çıkıyor bu konuda yardımcı olucak varmı acaba?

Klasöre çıkartma işlemini bir de 'ı güncelleyerek deneyebilir misiniz?

untaka

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Tem 2018
7
0
1
44
merhaba winrar 5.10 sürümü yüklüydü şu anda 5.61 sürümünü kurdum malesef yine aynı dosyada hata veriyor ekte hatayı ve winrarın yüklü olduğu sürümü belirttim rom'un 1.0.4 ve 1.0.5 sürümlerini forumunuzdan indirdim onlarda rardan çıkartırken sorun olmadı ama "Manufacturing Flash Tool" programında sorun yaşadım acaba farklı bir program ile rom atamazmıyız ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba winrar 5.10 sürümü yüklüydü şu anda 5.61 sürümünü kurdum malesef yine aynı dosyada hata veriyor ekte hatayı ve winrarın yüklü olduğu sürümü belirttim rom'un 1.0.4 ve 1.0.5 sürümlerini forumunuzdan indirdim onlarda rardan çıkartırken sorun olmadı ama "Manufacturing Flash Tool" programında sorun yaşadım acaba farklı bir program ile rom atamazmıyız ?

İlginç.
Nasipse ben gün içerisinde dosyaları bir kontrol edeyim.

untaka

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Tem 2018
7
0
1
44
ok teşekkür ederim karşılaştığım sorunla ilgili bir çözümün var ise sevinirim kolay gelsin...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ok teşekkür ederim karşılaştığım sorunla ilgili bir çözümün var ise sevinirim kolay gelsin...

Dosyaları az önce kontrol ettim.
Hatta yeniden indirip test ettim.
Bir sorun göremedim.
Muhtemelen indirme işlemi sırasında bir sorun yaşıyorsunuz.
Dosya Hash değerleri aşağıdaki gibi olmalıdır.
Yazılım yükleme aracının farklı bir versiyonunu kullanmanız faydalı olabilir.
Olmazsa, cihazınızı teknik servise gönderiniz.
Cihazınızda donanım sorunu varsa, yazılım yükleyemezsiniz.

Boyut: 449 MB
CRC32: B3FC6825
MD5: 9CF54A2AD59CD45D60F971E11A2D6C8F
SHA-1: D01281982462594E83E70B122DC538402E5142EA

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

untaka

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Tem 2018
7
0
1
44
çok teşekkür ederim uğraştırdım sizi birde başka pc'den indirip deneyeceğim ve dediğiniz gibi programın farklı versiyonunu kullanıcam emekleriniz için teşekkür ederim iyi çalışmalar...

Bilgi : Ben idm ile indirme işlemi yapıyordum diğer versiyonları indirirken hiç sorun olmadı ama bunda nedense idm sorun yapıyor şu an idm olmadan normal indirdim herhangi bir sorun çıkmadı hakkınızı helal edin uğraştırdım sizide...

Son düzenleme: