Casper Via T8B Rom V1.0.8

Casper Via T8B Rom V1.0.8

Paradox Paradox - #1
Casper Via T8B
V1.0.8
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Casper Via T8B V1.0.8 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması
H h33t39 - #2
TEŞEKKUR
Paradox Paradox - #3
T turkcellgsm - #4
emeklerine sağlık usta teşekkür ederim
Paradox Paradox - #5
emeklerine sağlık usta teşekkür ederim

Rica ederim.
L lastsam - #6
elinize sağlık 2-3 saattir arıyorum bulamamıştım yazılımı sağ olsun casper tenezzül edip sitesinde bile yayınlamıyor romu bu tabletler biz tamirciler için satılıyor aslında sayenizde ekmek yiyoruz .
tekrar teşekkür ederim iyi çalışma
Paradox Paradox - #7
elinize sağlık 2-3 saattir arıyorum bulamamıştım yazılımı sağ olsun casper tenezzül edip sitesinde bile yayınlamıyor romu bu tabletler biz tamirciler için satılıyor aslında sayenizde ekmek yiyoruz .
tekrar teşekkür ederim iyi çalışma

Rica ederim.
N nazminazmi - #8
emegınız ıcın tesekkurler. acaba root dosyası yada yada casperları kolay root edebılecegım uygulama bılıyor musunuz???
N nazminazmi - #9
@Paradox sizin root dosyası ile bilginiz var mı acaba?
tesekkurler...
braveturks braveturks - #10
tesekkurler...
Cihazın android sürümü nedir? One Click Root (kingoroot,kingroot,iroot) programları ile root yapmayı denediniz mi?
Paradox Paradox - #11
tesekkurler...

Burada bulunan konuyu incelemeniz faydalı olabilir.
elketronikci elketronikci - #12
ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK
Paradox Paradox - #13
ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK

Rica ederim.
U untaka - #14
s.a konuyu hortlatmış olmayım arkadaşlar ama zipli dosyayı açarken "system.img" dosyasında hata veriyor 3 defa indirdim hepsinde aynı yerde sorun verdi bende daha eski sürümüm indirdim sorunum "Manufacturing Flash Tool" progamındaki tüm ayarları yapıyorum %11 geldiğinde "[FAILURE] OS flash failure ADB ENUM failed" hatası veriyor programın alt kısmındada "ERROR : Port 0/0/1 #0: Device on port 0/0/1 #0 timeout to enum adb (TIMEOUT = 180)" hatası çıkıyor bu konuda yardımcı olucak varmı acaba?

2017

2018
Paradox Paradox - #15
s.a konuyu hortlatmış olmayım arkadaşlar ama zipli dosyayı açarken "system.img" dosyasında hata veriyor 3 defa indirdim hepsinde aynı yerde sorun verdi bende daha eski sürümüm indirdim sorunum "Manufacturing Flash Tool" progamındaki tüm ayarları yapıyorum %11 geldiğinde "[FAILURE] OS flash failure ADB ENUM failed" hatası veriyor programın alt kısmındada "ERROR : Port 0/0/1 #0: Device on port 0/0/1 #0 timeout to enum adb (TIMEOUT = 180)" hatası çıkıyor bu konuda yardımcı olucak varmı acaba?

Ekli dosyayı görüntüle 2017

Ekli dosyayı görüntüle 2018

Klasöre çıkartma işlemini bir de 'ı güncelleyerek deneyebilir misiniz?
U untaka - #16
merhaba winrar 5.10 sürümü yüklüydü şu anda 5.61 sürümünü kurdum malesef yine aynı dosyada hata veriyor ekte hatayı ve winrarın yüklü olduğu sürümü belirttim rom'un 1.0.4 ve 1.0.5 sürümlerini forumunuzdan indirdim onlarda rardan çıkartırken sorun olmadı ama "Manufacturing Flash Tool" programında sorun yaşadım acaba farklı bir program ile rom atamazmıyız ?

2022

2023
Paradox Paradox - #17
merhaba winrar 5.10 sürümü yüklüydü şu anda 5.61 sürümünü kurdum malesef yine aynı dosyada hata veriyor ekte hatayı ve winrarın yüklü olduğu sürümü belirttim rom'un 1.0.4 ve 1.0.5 sürümlerini forumunuzdan indirdim onlarda rardan çıkartırken sorun olmadı ama "Manufacturing Flash Tool" programında sorun yaşadım acaba farklı bir program ile rom atamazmıyız ?

Ekli dosyayı görüntüle 2022

Ekli dosyayı görüntüle 2023

İlginç.
Nasipse ben gün içerisinde dosyaları bir kontrol edeyim.
U untaka - #18
ok teşekkür ederim karşılaştığım sorunla ilgili bir çözümün var ise sevinirim kolay gelsin...
Paradox Paradox - #19
ok teşekkür ederim karşılaştığım sorunla ilgili bir çözümün var ise sevinirim kolay gelsin...

Dosyaları az önce kontrol ettim.
Hatta yeniden indirip test ettim.
Bir sorun göremedim.
Muhtemelen indirme işlemi sırasında bir sorun yaşıyorsunuz.
Dosya Hash değerleri aşağıdaki gibi olmalıdır.
Yazılım yükleme aracının farklı bir versiyonunu kullanmanız faydalı olabilir.
Olmazsa, cihazınızı teknik servise gönderiniz.
Cihazınızda donanım sorunu varsa, yazılım yükleyemezsiniz.

Boyut: 449 MB
CRC32: B3FC6825
MD5: 9CF54A2AD59CD45D60F971E11A2D6C8F
SHA-1: D01281982462594E83E70B122DC538402E5142EA

U untaka - #20
çok teşekkür ederim uğraştırdım sizi birde başka pc'den indirip deneyeceğim ve dediğiniz gibi programın farklı versiyonunu kullanıcam emekleriniz için teşekkür ederim iyi çalışmalar...

Bilgi : Ben idm ile indirme işlemi yapıyordum diğer versiyonları indirirken hiç sorun olmadı ama bunda nedense idm sorun yapıyor şu an idm olmadan normal indirdim herhangi bir sorun çıkmadı hakkınızı helal edin uğraştırdım sizide...
coban32 coban32 - #21
çok teşekkür ederim uğraştırdım sizi birde başka pc'den indirip deneyeceğim ve dediğiniz gibi programın farklı versiyonunu kullanıcam emekleriniz için teşekkür ederim iyi çalışmalar...

Bilgi : Ben idm ile indirme işlemi yapıyordum diğer versiyonları indirirken hiç sorun olmadı ama bunda nedense idm sorun yapıyor şu an idm olmadan normal indirdim herhangi bir sorun çıkmadı hakkınızı helal edin uğraştırdım sizide...
Geçmiş olsun.
Paradox Paradox - #22

Geçmiş olsun.
M muro110 - #23
selamun aleyküm yardımcı olabilecek var mı ?
tüm programları kurdum fakat böyle bi hata alıyorum sebebi ne olabilir şimdiden teşekkür ederim

Adsız.png
Paradox Paradox - #24
selamun aleyküm yardımcı olabilecek var mı ?
tüm programları kurdum fakat böyle bi hata alıyorum sebebi ne olabilir şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyayı görüntüle 3061

Yanılmıyorsam yazılım yükleme işlemi sırasında cihazınız ile bilgisayarınız arasındaki bağlantı kopuyor ve tekrar bağlantı sağlanamıyor.
Yazılım yükleme işlemi sırasında, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
T triyaki43 - #25
Benim tabletin üzerinde 2.0 rom yüklü android 4.4 yüklü, daha yüksek bir sürüm nereden bulurum custom rom falan da olur tabi root dosyası da gerek o zaman, mevcut sürümde zoom uygulaması çalışmıyor
Paradox Paradox - #26
Benim tabletin üzerinde 2.0 rom yüklü android 4.4 yüklü, daha yüksek bir sürüm nereden bulurum custom rom falan da olur tabi root dosyası da gerek o zaman, mevcut sürümde zoom uygulaması çalışmıyor

Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
dolphin123 dolphin123 - #27
Teşekkürler ustad
Paradox Paradox - #28
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-t8b-rom-v1-0-8.456/