Casper Via T9W Firmware Windows 10

Casper Via T9W Firmware Windows 10

Paradox Paradox - #1
Casper Via T9W Firmware
Windows 10

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Yazılım indirme linkleri:
(Beklemek ve hız limiti yok.)
Boyut: 4,01 GB

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Casper Via T9W Windows 10 Firmware
Kurulum Açıklaması
Windows 10 Sürücüleri
B beyret - #2
merhabalar bendeki casaper via t9w açılmıyor power ve ses kısma (-) ile açık geri yükle yada sil yapıyorum %50 de kalıyor ve silinemedi yada onarılamadı yazıyor geri yükleme noktası oluşturulmamış oradan boot yazan yere giriyorum ama geri yükleme yok diyor ne yapabilirim acaba
Paradox Paradox - #3
merhabalar bendeki casaper via t9w açılmıyor power ve ses kısma (-) ile açık geri yükle yada sil yapıyorum %50 de kalıyor ve silinemedi yada onarılamadı yazıyor geri yükleme noktası oluşturulmamış oradan boot yazan yere giriyorum ama geri yükleme yok diyor ne yapabilirim acaba

Aşağıdaki videodan faydalanarak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.
Olmazsa, cihazınıza yeniden yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
massa massa - #4
Merhabalar, Bende de casper t9w windows 10 var. Ama ne dokunmatiği çalışıyor ne de ses vs . Sürücüleri nasıl yükeleniyor bilmiyorum. Exe veya setup olarak değil de dosyalama olarak iniyor casper ın sitesinden
Paradox Paradox - #5
Merhabalar, Bende de casper t9w windows 10 var. Ama ne dokunmatiği çalışıyor ne de ses vs . Sürücüleri nasıl yükeleniyor bilmiyorum. Exe veya setup olarak değil de dosyalama olarak iniyor casper ın sitesinden

Burada konuya bakmanız faydalı olacaktır.
F first_burn - #6
teşekkürler sorunsuz çalıştı
Paradox Paradox - #7
teşekkürler sorunsuz çalıştı

:rica:
K kazoo_44 - #8
Teşekkürler de link nerde.
Paradox Paradox - #9
Teşekkürler de link nerde.

Konuda.
F fernardo_75 - #10
çok teşekkür ederim paylaşanın gönlüne sağlık
Paradox Paradox - #11
çok teşekkür ederim paylaşanın gönlüne sağlık

:rica:
quenlood quenlood - #12
şu imajdan sürücüleri alayım sitenizde paylaştığınız sürücüler işe yaramıyor
Paradox Paradox - #13
şu imajdan sürücüleri alayım sitenizde paylaştığınız sürücüler işe yaramıyor

Olan buydu, keşke daha fazlası olsaydı, o zaman onu da paylaşırdım.
quenlood quenlood - #14
Olan buydu, keşke daha fazlası olsaydı, o zaman onu da paylaşırdım.
sıkıntıyı çözdüm sürücüler aslında uyumlu ama her biri sırasıyla kurulmalı eğer bir kaç driver denemesi yapıldıysa saç baş yolduran türden bir durum sysprep ile ilk kuruluma döndürüp o şekilde yüklenirse sıkıntısız yükleniyor.
Paradox Paradox - #15
sıkıntıyı çözdüm sürücüler aslında uyumlu ama her biri sırasıyla kurulmalı eğer bir kaç driver denemesi yapıldıysa saç baş yolduran türden bir durum sysprep ile ilk kuruluma döndürüp o şekilde yüklenirse sıkıntısız yükleniyor.

Geçmiş olsun efendim.
kadir0655 kadir0655 - #16
bunu kurarsam driver kurmama gerek varmı
Paradox Paradox - #17
bunu kurarsam driver kurmama gerek varmı

Hayır yok.
HuseinUysal HuseinUysal - #18
İmaj dosyası partların içerisinden çıkmıyor. Dosya olarak çıkarabiliyorsun. Kurulum videosu var mı elinizde arkadaşlar? 2 gündür uğraşıyorum 8.1 kurabildim görüntü ve ses driver leri yok. Windows 10 olarak paylaşılanlarda uymuyor. Yardımcı olur musunuz?
Paradox Paradox - #19
İmaj dosyası partların içerisinden çıkmıyor. Dosya olarak çıkarabiliyorsun. Kurulum videosu var mı elinizde arkadaşlar? 2 gündür uğraşıyorum 8.1 kurabildim görüntü ve ses driver leri yok. Windows 10 olarak paylaşılanlarda uymuyor. Yardımcı olur musunuz?

İndirdiğiniz dosyaların arasında gerekli açıklamalar mevcut.
Açıklamaları incelediniz mi?
senis2m033 senis2m033 - #20
Bu tam olarak ne işe yarıyor benim dokunmatik ekran ve ses çalışmadı formattan sonra bunları kurunca çalışacakmı doğru konudamıyım?
Paradox Paradox - #21
Bu tam olarak ne işe yarıyor benim dokunmatik ekran ve ses çalışmadı formattan sonra bunları kurunca çalışacakmı doğru konudamıyım?
Paylaşılan şey, cihazınızı satın aldığınızda üzerinde yüklü gelen yazılımdır.
Sürücüler için buraya bakmanız gerekmektedir.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-t9w-firmware-windows-10.35/