Casper Via T9W Microsoft Windows 10 Sürücüleri

Paradox Paradox - #1
01.png

03.png

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

05.png

İndirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

06.png

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

07.png

10.png

Boyut: 127 MB

09.png

CRC32: 078B9D78
MD5: 8C113DBAEB9882C6F0DB4EB211FE14B7
SHA-1: EBE83EFA482970F8B5357227BB4D70BE1A405CA2

HashTab kontrolü için gerekli programı indirebilirsiniz.

02.png

Hash Kontrolü Nasıl Yapılır?
HashTab programını bilgisayarınıza yükleyiniz, daha sonra dosyanın üzerinde Sağ Tuş/Özellikler seçeneğini seçiniz.
Dosya Hash'leri sekmesini kontrol ediniz.

08.png

İndirdiğiniz dosyaları klasöre çıkartırken hata alıyorsanız:
WinRAR'ın en son versiyonunu indirerek bilgisayarınıza yükleyiniz.

11.png

Avast! Premier: Temiz
Aydar Aydar - #2
:tsk:
Paradox Paradox - #3
M mebiya - #4
:tsk:(y) ama link'i göremedim :(
Paradox Paradox - #5
:tsk:(y) ama link'i göremedim :(

Konu içeriği güncellenmiştir.
Y yasin1203 - #6
ellerinize sağlık:)
Paradox Paradox - #7
Yavuzdg Yavuzdg - #8
Merhaba t9w tabletin shell hatasında kaldı coklayıcı klavye vs aldım rufusla windows 10 tüm sürümleri boot ettim tablete takıp denediğimde açılışta casper ikonu geliyor kapanıyor eğer bios tan 1 sıraya usb eklersen sürekli casper ikonu gelip yeniden geliyor bilginiz var mı acaba
Paradox Paradox - #9
Merhaba t9w tabletin shell hatasında kaldı coklayıcı klavye vs aldım rufusla windows 10 tüm sürümleri boot ettim tablete takıp denediğimde açılışta casper ikonu geliyor kapanıyor eğer bios tan 1 sıraya usb eklersen sürekli casper ikonu gelip yeniden geliyor bilginiz var mı acaba

Kurulum medyasını anlatılan yöntemle hazırlarsanız, bir sorun yaşamazsınız.
Yavuzdg Yavuzdg - #10
Kurulum medyasını anlatılan yöntemle hazırlarsanız, bir sorun yaşamazsınız.
Merhaba tablette 2 gb ram olduğu için 32 bit işletim sistemi kurmak gerekiyor sanırım uefi 32 bit desteği yok diye biliyorum hem 32 hem 64 bit indirip hep mbr hem uefi denedim sonuç aynı casper geliyor tekrar geliyor attığınız linkte bir çok yöntem var ben bu tablete 32bit kuracağım en iyi yöntem hangisi yani kesin çalışması gerekir dediğiniz yöntem
Paradox Paradox - #11
Merhaba tablette 2 gb ram olduğu için 32 bit işletim sistemi kurmak gerekiyor sanırım uefi 32 bit desteği yok diye biliyorum hem 32 hem 64 bit indirip hep mbr hem uefi denedim sonuç aynı casper geliyor tekrar geliyor attığınız linkte bir çok yöntem var ben bu tablete 32bit kuracağım en iyi yöntem hangisi yani kesin çalışması gerekir dediğiniz yöntem

Bu cihazın işlemcisinin 64 Bit desteği olduğu söyleniyor ama bazı nedenlerden dolayı bu cihaza 64 Bit işletim sistemi yüklenmiyor.
Paylaştığım bağlantıdaki ilk yöntemi uygulamanız yeterli olacaktır.
Daha önce bu tarz cihazlara aynı yöntemle defalarca kurulum yaptım ve hiç bir sorun yaşamadım.
Yavuzdg Yavuzdg - #12
Tekrardan merhaba linkteki tüm yöntemleri denedim
Gpt mrb 32 64 uefi windows 7 tol unetboting rufus diskpart windows 8.1 windows 10 hepsinde aynı bir fark yok diğer pclerde çalısıyor bu tablette olmuyor videosunu çektim zaman ayırıp izlerseniz sevinirim

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Paradox Paradox - #13
Gpt mrb 32 64 uefi windows 7 tol unetboting rufus diskpart windows 8.1 windows 10 hepsinde aynı bir fark yok diğer pclerde çalısıyor bu tablette olmuyor videosunu çektim zaman ayırıp izlerseniz sevinirim

Videonuzu izledim.
Tabletiniz takılı olan Flash'ı görmüyor.
Şayet USB çoğaltıcı kullanıyorsanız, çoğaltıcının gücü,
USB'ye takılı bütün donanımların sağlıklı bir şekilde çalışması için yeterli gelmiyor olabilir.
Paradox Paradox - #14
Aslında olması gereken aşağıdaki ekran alıntısında görüldüğü gibidir.
Bu benim daha önce kurulum yaptığım cihazlardan birisine ait bir görüntü.
Size önerdiğim yöntemle, Microsoft Windows 10 32 Bit kurulumu yapmıştım.

Yavuzdg Yavuzdg - #15
Aslında olması gereken aşağıdaki ekran alıntısında görüldüğü gibidir.
Bu benim daha önce kurulum yaptığım cihazlardan birisine ait bir görüntü.
Size önerdiğim yöntemle, Microsoft Windows 10 32 Bit kurulumu yapmıştım.

Bende o kısımda boot menager yazıyor ben açıkcası her şeyi denedim syrox Çoklayıcı kullanıyorum 20 tllik ürün klavye mous çalısıyor ucu ucuna yetmese mous çalışaz bence bana sorun tablet kaynaklı gibi geldi ama diyelim Çoklayıcı beslemiyor sizin kullandığınız Çoklayıcı nedir tavsiyeniz var mı sizin Çoklayıcı güç destekli mi
Paradox Paradox - #16
Bende o kısımda boot menager yazıyor ben açıkcası her şeyi denedim syrox Çoklayıcı kullanıyorum 20 tllik ürün klavye mous çalısıyor ucu ucuna yetmese mous çalışaz bence bana sorun tablet kaynaklı gibi geldi ama diyelim Çoklayıcı beslemiyor sizin kullandığınız Çoklayıcı nedir tavsiyeniz var mı sizin Çoklayıcı güç destekli mi

Klavye ve Mouse sorunsuz bir şekilde çalışabilir ama Flash Disk çalışmaya bilir.
Bu sık sık başımıza gelen bir sorundur.
Ben kullanıyorum.
Sorunun USB çoğaltıcı ile ilgili olup olmadığını anlamanız oldukça basit.
USB'ye takılı bütün donanımları sökünüz ve sadece Flash Disk'i takınız.
Daha sonra Ses Açma + Home veya Ses Açma Tuşu ile Bios'a giriş yapınız ve gerekli kontrolleri yapınız.
Yavuzdg Yavuzdg - #17
Eğer besleme sorunu varsa hemen Çoklayıcı almak isterim fakat t9w casper modelinde klavye olmadan bios girilmiyor sanırım home tuşu dokunmatik windows çalışınca çalısıyor sanırım ses artırma güç bastım girmedi var mı başka tavsiyeniz
Paradox Paradox - #18
Eğer besleme sorunu varsa hemen Çoklayıcı almak isterim fakat t9w casper modelinde klavye olmadan bios girilmiyor sanırım home tuşu dokunmatik windows çalışınca çalısıyor sanırım ses artırma güç bastım girmedi var mı başka tavsiyeniz

En kestirme ne yapılabilir diye düşünüyorum.
Aslında USB çoğaltıcıya harici besleme yapmak zor değil.
Biraz lehimle işi çözebilirsiniz.
Lakin en kestirme yol, iki adet USB kablosunu feda etmek sanırım.
USB kabloların uçlarını kesip, aynı renkleri birbirine bağlayınız.
Daha sonra bir ucu USB çoğaltıcıya, diğer ucu da telefon şarj aletine bağlayınız.
Oldu bitti.
:)

Yavuzdg Yavuzdg - #19
En kestirme ne yapılabilir diye düşünüyorum.
Aslında USB çoğaltıcıya harici besleme yapmak zor değil.
Biraz lehimle işi çözebilirsiniz.
Lakin en kestirme yol, iki adet USB kablosunu feda etmek sanırım.
USB kabloların uçlarını kesip, aynı renkleri birbirine bağlayınız.
Daha sonra bir ucu USB çoğaltıcıya, diğer ucu da telefon şarj aletine bağlayınız.
Oldu bitti.
:)

Çok iyi Bunu denicem ilginiz için çok teşekkür ederim sağolun 2 gündür tabletle uğraşıyorum kafayı yedim inat ettim olmadı güç destekli çoğaltıcı alıcam
Paradox Paradox - #20
Çok iyi Bunu denicem ilginiz için çok teşekkür ederim sağolun 2 gündür tabletle uğraşıyorum kafayı yedim inat ettim olmadı güç destekli çoğaltıcı alıcam

:rica:
Yavuzdg Yavuzdg - #21
Aklıma geldi bende kupon var çift taraflı usb alsam Nasıl olur besleme yapar mı
Paradox Paradox - #22
Aklıma geldi bende kupon var çift taraflı usb alsam Nasıl olur besleme yapar mı

Yapar, merak etmeyiniz.
Yavuzdg Yavuzdg - #23
Yapar, merak etmeyiniz.
Adaptörlü Çoklayıcı aldım usb yine görmüyor :(

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Yavuzdg Yavuzdg - #24
Adaptörlü Çoklayıcı aldım usb yine görmüyor :(

Sorun evet eski Çoklayıcının gücü yetmiyormuş + bende ki sandisk flash bellek sıfır olduğu halde sorunluymuş başka bellek ile çözdüm teşekkürler şuan kullanıyorum tableti
Yavuzdg Yavuzdg - #25
Evet sorunlar peşimi bırakmaz benim format attım dokunmatik vs hiç bir şey çalışmıyor windows güncelledim driver booster yaptım intel driver yükledim yşne çalışmadı aygıt yöneticisinde dokunmatik vs görünmüyor görünse yüklicem windows 10 yükledim 8.1 yükledim 2 si de aynı sorun
Paradox Paradox - #26
Evet sorunlar peşimi bırakmaz benim format attım dokunmatik vs hiç bir şey çalışmıyor windows güncelledim driver booster yaptım intel driver yükledim yşne çalışmadı aygıt yöneticisinde dokunmatik vs görünmüyor görünse yüklicem windows 10 yükledim 8.1 yükledim 2 si de aynı sorun

Haklı olabilirsiniz, sorunlar peşinizi bırakmıyor gibi.
Win10_Touch\SileadTouch.inf dosyasını seçip, üzerinde sağ tuş yaptıktan sonra, "Yükle" seçeneğini seçip,
Cihazınızı yeniden başlattınız mı?
Bu arada size önerim, hiç bir zaman otomatik sürücü yüklemesi yapan programlar kullanmayınız.
Eninde sonunda, mutlaka bir soruna neden olurlar.
B Bravan - #27
Ben indirdim tablete driver leri kuramadım. Siz nasıl yaptınız. Bilgi verirmisin
Paradox Paradox - #28
Ben indirdim tablete driver leri kuramadım. Siz nasıl yaptınız. Bilgi verirmisin

Her klasördeki *.inf dosyasını ayrı ayrı seçip, üzerinde sağ tuş yaptıktan sonra, "Yükle" seçeneğini seçiniz.
İşlemler bittikten sonra cihazınızı yeniden başlatınız.
B Bravan - #29
Yaptım yine tabletin hiçbir driver i çalışmadı ne dokunmatik ne diğerleri
Paradox Paradox - #30
Yaptım yine tabletin hiçbir driver i çalışmadı ne dokunmatik ne diğerleri

Cihazınızı internete bağlayabiliyorsanız,
Nasipse uzak bağlantı programlarından birisi ile cihazınıza bağlanıp bir bakmak isterim.
quenlood quenlood - #31
eğer sürücüler hata verir ise sysprep ile windowsu ilk kurulum moduna geri döndürüp sürücüleri yüklemeyi tekrar deneyin sıkıntısız çalışmakta :).
R reis3458 - #32
Merhaba arkadaşlar
casper via t9w tablet pc ye bence bulaştım malesef
driverler casper sitesinde mevcut arama kısmına sadece T9W yazmanız yeterli bütün orjinal sürücüler çıkıyor tabiki 32 bit olarak yükledim herhangi bir problem yok bilgisayar sağlıklı şekilde çalışıyor sadece ram az olduğu için windows 10 güncel sürümünde biraz donma kasma yapıyor
windows 8.1 yüklemeye çalışacağım
tecrübe edip sizlerede malumat vereceğim :D
L LütfüK. - #33
Merhaba arkadaşlar ben bu cihaza harici hard disk taktığımda ses geliyor ama görmüyor yani usb bağlı gözüküyor ama disk gözükmüyor başka cihazlarda deneme şansım olmadı sadece android cihazda denedim onda gözüküyor bu pc de gözükmüyor ne yapabilirim çözümü varmıdır ?
Paradox Paradox - #34
Merhaba arkadaşlar ben bu cihaza harici hard disk taktığımda ses geliyor ama görmüyor yani usb bağlı gözüküyor ama disk gözükmüyor başka cihazlarda deneme şansım olmadı sadece android cihazda denedim onda gözüküyor bu pc de gözükmüyor ne yapabilirim çözümü varmıdır ?

Cihazınızın USB portundaki Amper, cihaza bağlanan donanımı çalıştırmaya yetmiyor olabilir.
Haricen beslemeli bir USB çoğaltıcı işinizi görebilir.
L LütfüK. - #35
Cihazınızın USB portundaki Amper, cihaza bağlanan donanımı çalıştırmaya yetmiyor olabilir.
Haricen beslemeli bir USB çoğaltıcı işinizi görebilir.

3 lü mavi girişli bir usb çoğaltıcım var ama yine de işe yaramıyor ?
Paradox Paradox - #36
3 lü mavi girişli bir usb çoğaltıcım var ama yine de işe yaramıyor ?

Bu USB çoğaltıcının harici bir beslemesi var mı, adaptörle dışarıdan besleyebiliyor musunuz?

L LütfüK. - #37
Bu USB çoğaltıcının harici bir beslemesi var mı, adaptörle dışarıdan besleyebiliyor musunuz?

Besleme çıkışı var ama adaptörü bulamadım. Adaptörü bulunan bişey mi ? Eğer öyleyse nereden bulabilirim ?
Paradox Paradox - #38
Besleme çıkışı var ama adaptörü bulamadım. Adaptörü bulunan bişey mi ? Eğer öyleyse nereden bulabilirim ?

Adaptör her yerde bulunabilir.
Girişe uygun 5V 2A bir adaptör işinizi görecektir.
Özel bir arama yapmanıza gerek yok.
L LütfüK. - #39
Adaptör her yerde bulunabilir.
Girişe uygun 5V 2A bir adaptör işinizi görecektir.
Özel bir arama yapmanıza gerek yok.

Tamamdır ben adaptörü bulduğumda bir de öyle deneyip sonuçları buraya bildiricem teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #40
Tamamdır ben adaptörü bulduğumda bir de öyle deneyip sonuçları buraya bildiricem teşekkür ederim.

:rica:
Glge13 Glge13 - #41

merhaba .ilk önce yapmanız gereken rufus programını indirip flash belleğinizi iso ile boot etmek.bakın göreceksiniz flash belleğinizi görecektir.
nebiark nebiark - #42
hocam sürücüleri nasıl kurmam gerekiyor . kur bilgisi dosyası na sağ tık yükle yapıyorum yüklendi diyor ama değişen bi durum yok (win 10)
Paradox Paradox - #43
hocam sürücüleri nasıl kurmam gerekiyor . kur bilgisi dosyası na sağ tık yükle yapıyorum yüklendi diyor ama değişen bi durum yok (win 10)
Hangi sürücüde sorun yaşıyorsunuz?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-t9w-microsoft-windows-10-suruculeri.8071/