Casper VIA V6 IMEI Tamir

Yazdır

metnblgn

Yeni üye
Yasaklı üye
13 Ocak 2017
11
1
3
36
Selamun aleyküm kolay gelsin.Hocam cihaz açık iken bilgisayarım Qualcoom olarak görmüyor cihazı, fakat kapatıp 3 tuşa birden basınca direk Qualcom olarak görüyor bilgisayar bu sefer imei tool görmüyor atladığım bir şeyler var sanırım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Selamun aleyküm kolay gelsin.Hocam cihaz açık iken bilgisayarım Qualcoom olarak görmüyor cihazı, fakat kapatıp 3 tuşa birden basınca direk Qualcom olarak görüyor bilgisayar bu sefer imei tool görmüyor atladığım bir şeyler var sanırım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Imei atabilmeniz içon cihazı Diag moda almanız gerekir diye düşünüyorum.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Yada klavuzu okuyun.

Ektedir.

Ekli dosyalar

• Qualcomm IMEI Yükleme Kılavuzu.pdf
    441.3 KB · Görüntüleme: 51
  • Beğen
Tepkiler: metnblgn

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40

buradaki yöntem ile aynıdır.

• Beğen
Tepkiler: metnblgn

esat35

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
11 Şub 2017
11
0
1
37
usta konuyu acarmısn ben bu işlemi naıl yapıcam yardımcı olurmusun

Moderatör tarafında düzenlendi:

mstfnl95

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Şub 2019
1
0
1
29
Merhabalar, denilen herşeyi yaptım, yeniden başlattım ama yine de olmadı halen *#06# yaptığımda imei ekranı boş gözüküyor yardımcı olabilir misiniz ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar, denilen herşeyi yaptım, yeniden başlattım ama yine de olmadı halen *#06# yaptığımda imei ekranı boş gözüküyor yardımcı olabilir misiniz ?

Sorun bazen yazılım kaynaklı da olabiliyor.
Forumumuzda cihazınız için paylaşılan diğer yazılımları da cihazınıza yükleyerek deneme yapmanız faydalı olacaktır.

ozgursel

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eki 2019
8
0
1
34
Derli toplu konular için öncelikle tebrik ve takdir ederim. Bu konuyuda hortlattığım için üzgünüm ama takıldığım bşir konu var. Cihaz yüklenici modda açık olacak diyor ama hiçbir şekilde bu moda alamadım yada program cihazı görmedi. Birde programda wifi mac ve iki imei kısmı var. Bu cihazda tek imei ile duruyor. Hepsini doıldurmak mı gerekiyr. İyi çalışmalar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Derli toplu konular için öncelikle tebrik ve takdir ederim. Bu konuyuda hortlattığım için üzgünüm ama takıldığım bşir konu var. Cihaz yüklenici modda açık olacak diyor ama hiçbir şekilde bu moda alamadım yada program cihazı görmedi. Birde programda wifi mac ve iki imei kısmı var. Bu cihazda tek imei ile duruyor. Hepsini doıldurmak mı gerekiyr. İyi çalışmalar

Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
İşlemler sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemlemeniz faydalı olacaktır.
Cihazınız tek hatlı ise yalnızca bir IMEI bilgisi girmeniz yeterli olacaktır.