Casper VIA V9 Yazılım Yükleme

Casper VIA V9 Yazılım Yükleme

Paradox Paradox - #1
Casper VIA V9
Yazılım Yükleme

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Dosyaları indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
MTK Yazılım Yükleme Kılavuzu (E1-M1-V3-V4-V5-V8-V8C-V9)
SP Flash Tool
Sürücüler
frenzy8 frenzy8 - #2
s.a. telefonu rom attım fakat imei silindi. ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz?
Paradox Paradox - #3
s.a. telefonu rom attım fakat imei silindi. ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz?

Aleyküm Selam.
Burada ve burada bulunan konulardan faydalanarak sorununuzu çözebilirsiniz.
F format2007 - #4
MT6752_Android_scatter dosya yok diyor
Paradox Paradox - #5
MT6752_Android_scatter dosya yok diyor

Yazılımı indirdiniz mi?
İndirdiyseniz, indirdiğiniz dosyaların arasında yazılım yükleme işlemi için ihtiyacınız olan her şey mevcuttur.
scatter dosyasının adı farklı olabilir.
scatter dosyasını programa gösteriniz.
F frodonke - #6
Via v9 um donma, kasma programdan atma ve sürekli kendini formatlara yapıyor. Acaba bunu yükleyebilirsem düzelir mi.
Paradox Paradox - #7
Via v9 um donma, kasma programdan atma ve sürekli kendini formatlara yapıyor. Acaba bunu yükleyebilirsem düzelir mi.

Düzelir.
lyviq lyviq - #8
Merhaba son 2 aydır twitter ve brawl stars harici uygulamalar çalışmıyor.Yani facebook,clash royale,kamera,galeri,google chrome,play store basıyorum beyaz ekran olup direk kapanıyor,bazen kafasına göre açılıyor.Verileri temizle vs herşeyi denedim telefonu sıfırladım çözülmüyor,hard reset attım yok.Googlenin uygulama bilgisine giriyorum güncellemeleri kaldır diyorum çözülüyor fakat diğer uygulamalarda bunlar olmadığından yapamıyorum bunu nasıl çözebilirim bu işime yarar mı? ayrıca bundan 2 sene önce kingroot yükleyip root atmıştım daha sonra silmiştim ondan olabilir mi dicem ama aradan 2 sene geçmiş şimdi yapması normal mi?
lyviq lyviq - #9
ve benim telefonum laptopa bağlanmıyor sarj oluyor fakat bilgisayarım kısmında gözükmüyor bunu nasıl çözerim
lyviq lyviq - #10
Up yazılımı yükleyeceğim fakat pc okumuyor sarj ediyor sadece başka bir yolu yokmu wireless ile falan atılmazmı
Paradox Paradox - #11
Up yazılımı yükleyeceğim fakat pc okumuyor sarj ediyor sadece başka bir yolu yokmu wireless ile falan atılmazmı

Muhtemelen sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyorsunuzdur.
Açıklamaları tekrar gözden geçirmeniz ve işlemleri yeniden yapmanız faydalı olacaktır.
I il18 - #12
teşekkürlerr
Paradox Paradox - #13
M musti00 - #14
yazılımı indiremiyorum teşekkürler
Paradox Paradox - #15
yazılımı indiremiyorum teşekkürler

Bu konuda yazılım yok.
Yazılımlar burada.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-v9-yazilim-yukleme.375/