Çocuk Pad CP10 Rom

Çocuk Pad CP10 Rom

Paradox Paradox - #1
Çocuk Pad CP10 Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Uyarı:
Bu cihaz aynı marka ve model olmasına rağmen,
Farklı üretim bantlarında farklı donanımlarla üretilmiştir.
Örneğin:
Ocak ayında üretilen model, X dokunma paneli ile,
Haziran ayında üretilen model ise Y marka dokunma paneli ile üretilmiştir.
Bu durumda ne yazık ki,
Zaman zaman yazılım uyuşmazlıkları yaşanabilmektedir.
Donanım değişkenleri bazen dokunma paneli, bazen WiFi,
Bazende başka bir donanım bileşeni olabilmektedir.
Paylaşılan yazılımları deneyerek, cihazınız için en uygun olanını seçebilirsiniz.

1.png

Uyarı:
Sunumda iki farklı yazılım bulunmaktadır.
Yazılımlardan biri Naxa NID-7011 marka ve modelli cihaza aittir.
Bu cihazda sorunsuz çalışmaktadır.

Denenmiştir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

14.gif

16.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Çocuk Pad CP10 Rom
Yazılım Yükleme Aracı
tbltprgrm tbltprgrm - #2
hocam selamun aleyküm.
bende bu tabletten var. burdaki yazılımı indirdim kurdum fakat sanki 9" ekranmış gibi ekranın %75 i görünüyor geri kalanı görünmüyor. başınıza böyle birşey geldi mi? geldiyse çözümü nedir? saygılar @Paradox
Paradox Paradox - #3
hocam selamun aleyküm.
bende bu tabletten var. burdaki yazılımı indirdim kurdum fakat sanki 9" ekranmış gibi ekranın %75 i görünüyor geri kalanı görünmüyor. başınıza böyle birşey geldi mi? geldiyse çözümü nedir? saygılar @Paradox

A.S.
Bende bu cihaza ait bir yazılım daha mevcut.
İndirme bağlantısını konuya eklenmiştir.
teknikk1 teknikk1 - #4
Teşekkür ederim..Android yazısında kalan tableti bu yazılımla açıldı...Kendi ithalat firması Comex Bilgisayar sitesinde yazılımı kaldırmışlar.
Naxa 7011 yazılımı yüklüyken Bloutut çalışmıyordu..kendi orjinal yazılımı yükleyince çalıştı...
silivriserdar silivriserdar - #5
Teşekkür ederim..Android yazısında kalan tableti bu yazılımla açıldı...Kendi ithalat firması Comex Bilgisayar sitesinde yazılımı kaldırmışlar.
Naxa 7011 yazılımı yüklüyken Bloutut çalışmıyordu..kendi orjinal yazılımı yükleyince çalıştı...
Geçmiş olsun. Tabletlerde doğru yazılım olmaz ise bir sürü sıkıntı çıkıyor.
Paradox Paradox - #6

Rica ederim.
gunes27 gunes27 - #7
A.S.
Bende bu cihaza ait bir yazılım daha mevcut.
İndirme bağlantısını konuya eklenmiştir.
rom hala elınızde mevcutmu cocukpad cp 10 lınkını goremedım
Paradox Paradox - #8
rom hala elınızde mevcutmu cocukpad cp 10 lınkını goremedım

Konunun ilk mesajındaki indirme bağlantısı, bahsettiğim yazılımı içermektedir.
Y yunus_28 - #9
merhaba, tableti formata nasıl geçiriyorsunuz
Paradox Paradox - #10
merhaba, tableti formata nasıl geçiriyorsunuz

Cihazda ses tuşları varsa, Recovery ekranı gelinceye kadar Ses Kısma, olmazsa, Ses Açma tuşuna basılı tutarak cihazınızı açmayı dener misiniz?
ahmetsk00 ahmetsk00 - #11
merhaba nasıl rom yapacaz indirdim
Paradox Paradox - #12
merhaba nasıl rom yapacaz indirdim

İndirdiğiniz dosyaların arasındaki yazılım yükleme aracının ismini paylaşabilir misiniz?
Yazılım arşivim yanımda olmadığı için ne yazık ki kontrol edemiyorum.
ahmetsk00 ahmetsk00 - #13
İndirdiğiniz dosyaların arasındaki yazılım yükleme aracının ismini paylaşabilir misiniz?
Yazılım arşivim yanımda olmadığı için ne yazık ki kontrol edemiyorum.
SD CARD MAKER
Paradox Paradox - #14

İndirdiğiniz yazılımı SD Card Maker 1 veya 2 GB büyüklüğünde bir hafıza kartına yazdırınız.
Daha sonra cihazınızı kapatınız ve hafıza kartınızı cihazınıza taktıktan sonra cihazınızı başlatınız.
Yazılım yükleme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.
BABAAA1234 BABAAA1234 - #15
hocam selamun aleyküm.
abı ındırdım rardan cıkardım ama cocuk pad ıcın nasıl tablete yukleyecegım
BABAAA1234 BABAAA1234 - #16
nerelerı acacagım
BABAAA1234 BABAAA1234 - #17
Cihazda ses tuşları varsa, Recovery ekranı gelinceye kadar Ses Kısma, olmazsa, Ses Açma tuşuna basılı tutarak cihazınızı açmayı dener misiniz?
ama benım cıhazımda sadece guc tusu var
teknikk1 teknikk1 - #18
ama benım cıhazımda sadece guc tusu var
indirdiğiniz rarlı sıkıştırılmış dosyayı açıyorsunuz,açılan dosya içinde cp10 klasör içindeki 5 dosyayı hafıza kartının içine atıyorsunuz sonra,içinde yükleme dosyası olan hafıza kartını tablete takın,sonra adaptörün ucunu tablete takarken durmadan üst üste power tuşuna bas tablet güncelenecektir...günceleme bittikten sonra hafıza kartını çıkarmayı unutmayın!
BABAAA1234 BABAAA1234 - #19
içinde yükleme dosyası olan hafıza kartını tablete takılı olsun,sonra adaptörün ucunu tablete takarken durmadan üst üste power tuşuna bas tablet güncelenecektir...günceleme bittikten sonra hafıza kartını çıkarmayı unutmayın!
dosyanın ıcıne cocouk pad klasorunu ve sd kart dosyasını atcam demi
teknikk1 teknikk1 - #20
dosyanın ıcıne cocouk pad klasorunu ve sd kart dosyasını atcam demi
çocuk pad cp10 klasör içindeki tüm dosyaları hafıza kartına atın..bu olmazsa aynı klasörde naxa 7011 olan yazılımı dene.....bu tabletten 2-3 model var amlogic ve rokchip işlemci kullanılmı,.yazılım yüklemeleri farklıdır...
BABAAA1234 BABAAA1234 - #21
indirdiğiniz rarlı sıkıştırılmış dosyayı açıyorsunuz,açılan dosya içinde cp10 klasör içindeki 5 dosyayı hafıza kartının içine atıyorsunuz sonra,içinde yükleme dosyası olan hafıza kartını tablete takın,sonra adaptörün ucunu tablete takarken durmadan üst üste power tuşuna bas tablet güncelenecektir...günceleme bittikten sonra hafıza kartını çıkarmayı unutmayın!
oylede denedım olmadı
BABAAA1234 BABAAA1234 - #22
çocuk pad cp10 klasör içindeki tüm dosyaları hafıza kartına atın..bu olmazsa aynı klasörde naxa 7011 olan yazılımı dene.....bu tabletten 2-3 model var amlogic ve rokchip işlemci kullanılmı,.yazılım yüklemeleri farklıdır...
abı naxa yazısı gozuktu ama androıd yazısında kalıyo tekrar kapanıyor
Paradox Paradox - #23
abı naxa yazısı gozuktu ama androıd yazısında kalıyo tekrar kapanıyor

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
BABAAA1234 BABAAA1234 - #24
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
sımdı acıldı tesekkurler
ama arad bır kendı kendıne kapanıyo
oncekı durumuda sadec e cocouk pad yazıyordu orda kalıyordu
Paradox Paradox - #25
sımdı acıldı tesekkurler
ama arad bır kendı kendıne kapanıyo
oncekı durumuda sadec e cocouk pad yazıyordu orda kalıyordu

Elinizdeki cihaz oldukça eski.
Zaman içerisinde cihazın yıprandığını da düşünürsek, cihazınızın bazen kendi kendine kapanması oldukça normal.
Batarya veya Nand Flash gitmiş olabilir.
BABAAA1234 BABAAA1234 - #26
Elinizdeki cihaz oldukça eski.
Zaman içerisinde cihazın yıprandığını da düşünürsek, cihazınızın bazen kendi kendine kapanması oldukça normal.
Batarya veya Nand Flash gitmiş olabilir.
abı tamırcıye goturdugumuzde kamerasını calmıs ondan olabilirmi
bataryaya dokundugumda sıvı varms gıbı
BABAAA1234 BABAAA1234 - #27
abı cocuk pad yukledım ama sıfre ıstıyor ne yapmalıyım
teknikk1 teknikk1 - #28
şifre:abc :zuhaha:
BABAAA1234 BABAAA1234 - #29
abi nasıl sıfreyı kırdın ben de kullanıcı adı sol uste alı yazıyor ve normal tablet olması ıcın sıfre ıstıyor sıfre ne
BABAAA1234 BABAAA1234 - #30
teknikk1 teknikk1 - #31
size tavsiyem bu tabletle internete filan bağlanma ,güncelleme yapma,yine çöker sonra,,kaldırmaz,,,,,ufak tefek uygulama oyun vs. hafıza kartına atıp yükle, öyle kullan...
Paradox Paradox - #32

Sanmıyorum.
Dediğim gibi cihazınızın özellikleri çok düşük.
Cihazınız internete bağlanır bağlanmaz Google Servisleri otomatik olarak güncellenir.
Bu servislerin güncel halleri de oldukça güçlü donanım özellikleri ister.
Genellikle bu ve benzeri cihazlarda, internet bağlantısından sonra:
Kasmaların, donmaların ve cihazların yeniden başlamalarının ardı arkası kesilmez.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/cocuk-pad-cp10-rom.556/