Discovery S Plus Rom İsteği

Discovery S Plus Rom İsteği

pratik2 pratik2 - #1
General Mobile Discovery S plus rom lazım. Elinde olan arkadaş paylaşabilir mi?
pratik2 pratik2 - #2
yardm
silivriserdar silivriserdar - #3
General Mobile Discovery S plus rom lazım. Elinde olan arkadaş paylaşabilir mi?
Bu cihaz benim bildiğim kadarı ile Replika, çünkü gmd firmasının böyle bir yazılımı yok. Cihazın ön ve arka resmini atarmısın.
pratik2 pratik2 - #4
discoveryplus3.JPG

buyrun
silivriserdar silivriserdar - #5
Aynen bu cihaz Replika, bunun yazılımını bende çok aradım. Bulmuştum ama şimdi nerde kim bilir. Cihazın ne gibi sorunu var.
pratik2 pratik2 - #6
tşk iyade etim
silivriserdar silivriserdar - #7
yazılımı indirin.
pratik2 pratik2 - #8
tşk hocam cihaz git birdahkine işlah
symbazz symbazz - #9
Çin cihazınında replikasıda oluyormuş. Yeni gördüm valla. GM zaten çin malı taklit cihaz. Bu cihazda onun replikası ha. Çinliler iyice azıtmışlar.
:zuhaha:
pratik2 pratik2 - #10
bneim itedgim yazlım s plus bu o değil hocam
silivriserdar silivriserdar - #11
bneim itedgim yazlım s plus bu o değil hocam
Bu yazılım muhtemelen uyacaktır.
pratik2 pratik2 - #12
gelsin değnilm
symbazz symbazz - #13

Arkadaşım, biraz yazdığınız yorumlara dikkat edermisiniz. Siz yazıyorsunuz ancak siz kendiniz anlıyorsunuz. Yazılarınızı anlaşılır şekilde yazınız. Yoksa mesajınız silinecektir.
pratik2 pratik2 - #14
Arkadaşım, biraz yazdığınız yorumlara dikkat edermisiniz. Siz yazıyorsunuz ancak siz kendiniz anlıyorsunuz. Yazılarınızı anlaşılır şekilde yazınız. Yoksa mesajınız silinecektir.
Wllah kardeş biz böyle yaziyoruz ister beğn ister beğnme

GT-I8200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
symbazz symbazz - #15
Wllah kardeş biz böyle yaziyoruz ister beğn ister beğnme

GT-I8200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burası Dingonun ahırı değil. Terbiyesizliğe gerek yok. Benim beğenip beğenmeme de bağlı olan bir şey değil. Yazdığınız mesaj okunmuyor. Yazınızı daha dikkatli yazınız dedik size. Sizin verdiğiniz cevaba bak. Biz buraya emek veren insanlarız, bize de saygı duymalısınız. En azından bu işlerle uğraştığınıza göre cahil de değilsiniz. Sizin ki ancak işgüzarlık.
Paradox Paradox - #16
Burası Dingonun ahırı değil. Terbiyesizliğe gerek yok. Benim beğenip beğenmeme de bağlı olan bir şey değil. Yazdığınız mesaj okunmuyor. Yazınızı daha dikkatli yazınız dedik size. Sizin verdiğiniz cevaba bak. Biz buraya emek veren insanlarız, bize de saygı duymalısınız. En azından bu işlerle uğraştığınıza göre cahil de değilsiniz. Sizin ki ancak işgüzarlık.

:alkis:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/discovery-s-plus-rom-istegi.3429/