Yardım Dokunmatik Donma Sorunu Casper VIA A1

Yazdır

güray ersöz

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ağu 2017
6
6
3
35
kolay gelsin casper via a1 cihazım var dokunmatiğim arada donup kalıyor herhangi bir işlem yapamıyorum 30 sn sonra tekrar kendine geliyor veya da acma kapama düğmesinden ekranı kilitleyip actıgımda düzeliyor acaba bu forumda vermiş oldugunuz orjinal romlar la çözebilirmiyim garantiye göndermeyi pek istemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim tesekürler....

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
kolay gelsin casper via a1 cihazım var dokunmatiğim arada donup kalıyor herhangi bir işlem yapamıyorum 30 sn sonra tekrar kendine geliyor veya da acma kapama düğmesinden ekranı kilitleyip actıgımda düzeliyor acaba bu forumda vermiş oldugunuz orjinal romlar la çözebilirmiyim garantiye göndermeyi pek istemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim tesekürler....
Cihazınıza format atın, büyük ihtimalle düzelir. Format atmadan önce android sürümünüz 5.1.1 ve üstü ise frp'ye düşmemek için, ayarlardan Gmail hesabınızı kaldırın. Ayarlardan sonra format atın, gene düzelmez ise o zaman yazılım yüklemeyi denersiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: semra19

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Aslandra6

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Bir yazılım at bakalım. Düzelmezse ekran yada dokunmatik arızalı olabilir. Aşırı ısınma varsa sorun anakartta olabilir.

güray ersöz

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ağu 2017
6
6
3
35
yazılım atma konusunda yardımcı olurmusunuz herseyi harfiyle yapıyorum ama bi türlü işlem devam etmiyor team wier aracalıgı ile baglanabilirmisiniz

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
tesekkür ederim elinize saglık sayenizde garantiye gönderip beklemekten kurtuldum...

Geçmiş olmuş.
Son olarak:
Cihazınıza yüklediğiniz uygulamalara dikkat ediniz.
Ne yazık ki markketteki çoğu uygulama artık zararlı kodlar barındırmaya başladı.
Bunun sonucu olarak da, cihazlarda kasmalar ve donmalar olabilmektedir.

Omercilli

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Kas 2017
3
1
3
35
Selamın aleyküm bende de aynı şekilde bir sorun var ekran donuyor güç tuşuna bastıktan sonra düzeliyor programı indirmeye çalışıyorum indirdim fakat programı açamıyorum yardımcı olurmusunjz

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Selamın aleyküm bende de aynı şekilde bir sorun var ekran donuyor güç tuşuna bastıktan sonra düzeliyor programı indirmeye çalışıyorum indirdim fakat programı açamıyorum yardımcı olurmusunjz

Sizde yazılımı indiriniz ve cihazınıza içerisindeki talimatlara göre yükleyiniz. Recovery menüsüne girebiliyorsanız, menüden Wipe Data / Cache seçeneklerini onaylayınız. Ve yazılımı yükledikten sonra da aynı işlemleri yapınız. Sorun düzelmezse, donanımsaldır zaten.

Nrmn

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ara 2017
1
0
1
37
Sorun çözüldü mü?
Merhaba benim de Casper Via A1 var şöyle bir sorun oluyor misal annemi arıyorum çalmadan hemen arama sonlandırıldı deyip aramayı kesiyor bir kaç kez deniyorum aynı şekilde devam ediyor başkasını arıyorum çalıyor yarım saat sonra başkasını aradığım kişiyi arıyorum aynı arama sonlandırıldı diyor annemi arıyorum çalıyor sonra tuş kilidi açıp kapatıyorum aynısı oluyor ne yapmam gerekiyor