EFT Dongle Reset EFS Uyarısı!!!

EFT Dongle Reset EFS Uyarısı!!!

silivriserdar silivriserdar - #1
Merhaba arkadaşlar başınıza geldimi bilmiyorum ama eft ile reset yapınca direk sn siliniyor. İmei repair ve patch yapılıyor cihaz normal şekilde çalışıyor ama sn gözükmüyor. Bugün 2 cihazda imei gözükmediği için denedim ve imei numaraları geldi ama sn gitti.
leonidasss leonidasss - #2
Merhaba arkadaşlar başınıza geldimi bilmiyorum ama eft ile reset yapınca direk sn siliniyor. İmei repair ve patch yapılıyor cihaz normal şekilde çalışıyor ama sn gözükmüyor. Bugün 2 cihazda imei gözükmediği için denedim ve imei numaraları geldi ama sn gitti.
Hiç denemedim ama deneyeceğim en yakında . Sonuç yazarım.
silivriserdar silivriserdar - #3
Hiç denemedim ama deneyeceğim en yakında . Sonuç yazarım.
Efs yedek alıpta deneyin hocam.
symbazz symbazz - #4
Octoplus ile yazılır tekrar. Ama o kısım eft açısından sıkıntı gerçekten.

Iphone X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
leonidasss leonidasss - #5
Efs yedek alıpta deneyin hocam.
Alırım hocam hangi cihazda denediniz bende aynı model üzerinde deneyeyim.
silivriserdar silivriserdar - #6
Octoplus ile yazılır tekrar. Ama o kısım eft açısından sıkıntı gerçekten.

Iphone X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Octoplus'ta açık değil sn yazması kısmı hocam. Belki z3x'te vardır. Bugün SM-A320F ve SM-G925T cihazında başıma geldi. Gerçi imei hiç gözüküyordu cihazlarda.
leonidasss leonidasss - #7
Eksikleri çok daha ama güzel ilerlemeler de var.
silivriserdar silivriserdar - #8
Eksikleri çok daha ama güzel ilerlemeler de var.
Valla ben çoğunlukla eft kullanıyorum. Ama şu hangi cihazlara imei yazıyor hangilerine yazmıyor onu çözemedim. Spd, Exynos, Qualcom diye ayrılmışlar. Deneyerek bazen anlıyorum.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/eft-dongle-reset-efs-uyarisi.4421/