Everest DC-718 Desen Kilidi Sorunu

Everest DC-718 Desen Kilidi Sorunu

yusuf68 yusuf68 - #1
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

sa elimde dc 718 tablet var desen şifresi unutulmuş kendi sitesinde 5-6 farklı rom denedim başlangıcta bekleyip kalıyor
yusuf68 yusuf68 - #2
işlemcinin altında da m71_m8 V1.1 yazıyor
silivriserdar silivriserdar - #3
işlemcinin altında da m71_m8 V1.1 yazıyor

Kendi sitesinde aynı isimde 2 tane modeli var. Doğru modeli seçtiğinize eminmisiniz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
yusuf68 yusuf68 - #4
evet alltaki ama ordakininde yükledim dokmatik çalışmıyor tek tek deneyecegim hepsini
silivriserdar silivriserdar - #5
evet alltaki ama ordakininde yükledim dokmatik çalışmıyor tek tek deneyecegim hepsini
Mecburen deneme yanılma ile bulacaksınız. Cihazın üzerinde seri no felan silinmiş mi?
yusuf68 yusuf68 - #6
Mecburen deneme yanılma ile bulacaksınız. Cihazın üzerinde seri no felan silinmiş mi?
evet silinmiş
silivriserdar silivriserdar - #7
O zaman tüm o elinizdeki tablet ile uyumlu olan yazılımları indirip denemek zorundasınız. Yada ana kart değerlerine göre uygun başka bir yazılım bulmak gerek.
Paradox Paradox - #8
Bir de şu konularınızı doğru bölümlere açmayı becerebilseniz, o kadar memnun olacağım ki, sormayın.
Sizin açtığınız bütün konuları doğru yerlere ben taşıyorum.
Lütfen konu hakkında biraz daha hassasiyet gösteriniz.
yusuf68 yusuf68 - #9
Bir de şu konularınızı doğru bölümlere açmayı becerebilseniz, o kadar memnun olacağım ki, sormayın.
Sizin açtığınız bütün konuları doğru yerlere ben taşıyorum.
Lütfen konu hakkında biraz daha hassasiyet gösteriniz.
k.bakmayın biraz forum özürlüyüm elimden gelen hassasiyet göstermeye dikkat ediyorum uyarıların için saol
Paradox Paradox - #10
k.bakmayın biraz forum özürlüyüm elimden gelen hassasiyet göstermeye dikkat ediyorum uyarıların için saol

Olur ara sıra böyle şeyler.
Zamanla düzelir.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/everest-dc-718-desen-kilidi-sorunu.2636/