Everest EverPad DC-1112 Rom

Paradox Paradox - #1

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

A ahmet1212 - #2
mükemmel
salihiletisin4735 salihiletisin4735 - #3
tskler
Paradox Paradox - #4
Y yeşil0202 - #5
teşekürler
Paradox Paradox - #6
onarr onarr - #7
hani link ?
Paradox Paradox - #8

Şaka mı yapıyorsunuz?
F fatih462 - #9
s.a linklerdeki 3 adet rom denedim olmadı aşağıdaki hatayı alıyorum tablette görüntü yok pc bağlantısını yaptığım zaman görüyor rom atma başlıyor sonra hata veriyor ne yapmamız lazım yardımcı olurmusunuz.

jy6Qgj.jpg
silivriserdar silivriserdar - #10
s.a linklerdeki 3 adet rom denedim olmadı aşağıdaki hatayı alıyorum tablette görüntü yok pc bağlantısını yaptığım zaman görüyor rom atma başlıyor sonra hata veriyor ne yapmamız lazım yardımcı olurmusunuz.

jy6Qgj.jpg
Tabletiniz nasıl o hale geldi. Düşme felan mı oldu?
F fatih462 - #11
Tabletiniz nasıl o hale geldi. Düşme felan mı oldu?

uzun zamandır kullanılmıyordu düşme felan olmadı.
silivriserdar silivriserdar - #12
uzun zamandır kullanılmıyordu düşme felan olmadı.
Tam model doğru olduğuna emin olun. Ve bu yazılımlar uymadıysa bazen oluyor. Cihazın ana kart bilgileri ile yazılım arayın.
F fatih462 - #13
s.a tabletin sorunun SK Hynix isimli entegrenin lehimlerini tazeleyerek sorunumu çözdüm rom atma işlemini yaptım sitedeki 3 adet romların hespini denedim ilk sıradaki rom ile dokunmatik normal çalışıyor diğer romlarda ise ters çalışıyor.

nOlOlB.jpg
silivriserdar silivriserdar - #14
s.a tabletin sorunun sk hynix isimli entegrenin lehimlerini tazeleyerek sorunumu çözdüm rom atma işlemini yaptım sitedeki 3 adet romların hespini denedim ilk sıradaki rom ile dokunmatik normal çalışıyor diğer romlarda ise ters çalışıyor.

nOlOlB.jpg
Geçmiş olsun.
F fatih462 - #15
tşk ederim.
Paradox Paradox - #16
s.a tabletin sorunun SK Hynix isimli entegrenin lehimlerini tazeleyerek sorunumu çözdüm rom atma işlemini yaptım sitedeki 3 adet romların hespini denedim ilk sıradaki rom ile dokunmatik normal çalışıyor diğer romlarda ise ters çalışıyor.

nOlOlB.jpg

:alkis:
E enes29 - #17
eyvaallah
Paradox Paradox - #18
teyfik046 teyfik046 - #19
link yok
Master Master - #20
T tamer27 - #21
link yok bir kontrol edermisiniiz
Paradox Paradox - #22
link yok bir kontrol edermisiniiz

Yönlendirildiğiniz sayfada arama bölümüne cihazınızın model numarasını yazdınız mı?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/everest-everpad-dc-1112-rom.1867/