Çözüldü Everest Everpad SC-740 FRP Sorunu

wrister61

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Nis 2020
4
1
3
37
Merhabalar sc 740 Venüs tablete ne yaptıysam ne kadar uğraştıysam frp çözemedim çözüm önerisi olan varmıdır romunuda bulamadım.

• Beğen
Tepkiler: furkan usta

wrister61

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Nis 2020
4
1
3
37
önce frp yazılımı sonra orj yazılımı yükledim oldu hocam elinize emeğinize sağlık.

karancitamer

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 May 2020
12
0
1
41
merhaba yazilimin ilk frp kismini yukledim ondan sonra ekran siyah kaldi yazilim kismini e yaptiysam atamiyorum nasil bir yol izlemem gerek

karancitamer

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 May 2020
12
0
1
41
ses kisma tusu ilen dowland etmek istediğimde usb developer die bir aygit buluyor onu da guncellestirmek pek mumkun olmuyor ses kisma + acma kismi ilende baglanti kurmak istediğimde hic b ir tepki yok yazilim için hangi kombinasyon gerekli

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ses kisma tusu ilen dowland etmek istediğimde usb developer die bir aygit buluyor onu da guncellestirmek pek mumkun olmuyor ses kisma + acma kismi ilende baglanti kurmak istediğimde hic b ir tepki yok yazilim için hangi kombinasyon gerekli

Yanılmıyorsam cihazınız Allwinner işlemcili.
Yazılım yükleme işleminin aşağıdaki videoda anlatılan yöntemle benzer şekilde olması gerekiyor.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

memo2211331

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ara 2020
1
0
1
22
kardeş benim cihaz bootlader moduna geçirdim usb devoloper driver da görüyor ama upgrade yapamıyorum