Fluo Live 4G Tablet Dokunmatik ve Rom Sorunu

Meta başlık: Fluo Live 4G Tablet Dokunmatik ve Rom Sorunu

Meta açıklama: Fluo Live 4G Tablet Dokunmatik ve Rom Sorunu

teknoali

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
1
1
3
31
Merhaba arkadaşlar Fluo Live 4G Tablet var. Dokunmatiği kırıldı netten sipariş ettim geldi taktım yalnız şöyle bir sorun var dokunmatik ters basıyor. öncelikle sıfırlamak istedim recovery moddan sıfırladım ama açılışta aktifleştimek için google hesabı istiyor. adresi ve şifresini biliyorum yalnız dokunmatik ters bastığı için yazamıyorum. nettekki cmd üzerinden dokunmatik düzeltme yöntemi de sanırım usb hata ayıklama açık olmadığı için olmuyor. bu sekilde pc bağlayınca tableti aygıt yöneticisinde göremiyorum. acaba recovery mod üzerinden bi dosya vs ile dokunmatiği normale çevirme şansım varmıdır ?

yardumcı olacak arkadaslara tesekkür ederim .

• Beğen
Tepkiler: sliman22

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba arkadaşlar Fluo Live 4G Tablet var. Dokunmatiği kırıldı netten sipariş ettim geldi taktım yalnız şöyle bir sorun var dokunmatik ters basıyor. öncelikle sıfırlamak istedim recovery moddan sıfırladım ama açılışta aktifleştimek için google hesabı istiyor. adresi ve şifresini biliyorum yalnız dokunmatik ters bastığı için yazamıyorum. nettekki cmd üzerinden dokunmatik düzeltme yöntemi de sanırım usb hata ayıklama açık olmadığı için olmuyor. bu sekilde pc bağlayınca tableti aygıt yöneticisinde göremiyorum. acaba recovery mod üzerinden bi dosya vs ile dokunmatiği normale çevirme şansım varmıdır ?

yardumcı olacak arkadaslara tesekkür ederim .

Bahsettiğiniz cihazı ilk defa duydum.
Bu nedenle cihazla ilgili bir bilgim yok.
Konuyla ilgili biraz araştırma yaptım ama sınırlı kaynaklar yüzünden net bilgiler elde edemedim.
Cihazla ilgili araştırma yapmaya devam edeceğim, bir şeyler öğrenebilirsem sizinle paylaşırım.
O zamana kadar sizde bir OTG yardımıyla cihazınıza USB klavye ve mouse bağlamayı deneyebilirsiniz.

alkokar

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 May 2017
10
3
3
43
Merhaba arkadaşlar Fluo Live 4G Tablet var. Dokunmatiği kırıldı netten sipariş ettim geldi taktım yalnız şöyle bir sorun var dokunmatik ters basıyor. aynı sorun bende var kardeşlerim bi el atın

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Merhaba arkadaşlar Fluo Live 4G Tablet var. Dokunmatiği kırıldı netten sipariş ettim geldi taktım yalnız şöyle bir sorun var dokunmatik ters basıyor. aynı sorun bende var kardeşlerim bi el atın

Buradaki videodan faydalanabilirsiniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Videodaki yazılımın kırılmışını internetten bulabilirsiniz.

alkokar

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 May 2017
10
3
3
43
Videodaki yazılımın kırılmışını bulmadım yardımcı olabilirmisiniz

extrabt

Yeni üye
Yasaklı üye
1 Eki 2017
1
0
1
39
ULAN LAVUK MADEM LİNK YOK NE DEMEYE VAR GİBİ KOYUYOSUN ÜYE KASMAK İÇİN

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ULAN LAVUK MADEM LİNK YOK NE DEMEYE VAR GİBİ KOYUYOSUN ÜYE KASMAK İÇİN

Konuda yazılanları okuyup anlayacak zekaya sahip değilseniz, suç bizde mi?
Belli ki kapasiteniz bu kadar.
Fazla zorlamayınız.
Sadece nefes alınız, besleniniz ve uyuyunuz.
Şimdi hatırlamıyorum ama bu özelliklerdeki canlıların genel bir adı vardı.
Siz daha iyi bilirsiniz, ne de olsa o ailedensiniz.
Üstelik, bütün bunlar yetmişmiz gibi, insanlara gereksiz yere hakaret edecek kadar budalasınız.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: candurak

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
@extrabt
bu üyeyi kaybetmek, kazanmak ile aynı anlama geliyor olabilir. Birisi el atarsa sevinirim.

Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Amip derler böylelerine. Bölünerek ( maalesef ) çoğalıyorlar. Beyinleri, gövdeleri ile içiçedir ve sadece nefes alıp yemek yemeye işe yararlar.

• Beğen
Tepkiler: braveturks

erenkamil

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Kas 2022
8
1
1
38
Rom için de tabletin anakartı direk bu tablet ile birebir aynı: Archos_80b_Helium
eşleşen anakart seri numarası: w808ffp v2 (kontrol ediniz)
bu tablet için stok rom linki veriyorum. Denenmemiştir. Tablet ölü ise canlandırmak için deneyebilirsiniz. Sorumluluk almıyorum. Umarım işinize yarar

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi: