Fly IQ4404 Türkçe Yazılım Bulamıyorum

Fly IQ4404 Türkçe Yazılım Bulamıyorum

O osman - #1
Evet sayın üyeler bu cihazın türkçe yazılımı yokmudur kazara bir rom yükledik o da tüm versiyonlar ingilizce yada rusça türkçe rom tavsiyeniz varmıdır acaba cümleten selam...
Paradox Paradox - #2
Evet sayın üyeler bu cihazın türkçe yazılımı yokmudur kazara bir rom yükledik o da tüm versiyonlar ingilizce yada rusça türkçe rom tavsiyeniz varmıdır acaba cümleten selam...

cihazınız için bir çok yazılım mevcut.
Bu yazılımları deneyebilirsiniz.
O osman - #3
cihazınız için bir çok yazılım mevcut.
Bu yazılımları deneyebilirsiniz.
Sağolun teşekkür ederim sayın Paradox ancak site rusça üyelik becerebilirsek ulaşacaz inşallah yine de üye arkadaşlarda türkçe romun linki varsa çok makbule geçer okuyorum rusların sitesinde her yol dobrowskiye çıkıyor :)
symbazz symbazz - #4
Buyrun

SP Flash Tool ile Scatter dosyasının yolunu gösterin ve yükleyin.
Paradox Paradox - #5
Buyrun

SP Flash Tool ile Scatter dosyasının yolunu gösterin ve yükleyin.

Bu yazılım denenmiş bir yazılım mıdır?
Şayet öyle ise bu yazılımla ilgili yeni bir konu açalım ve yazılımı orada paylaşalım.
İnsanlar bu cihazın Türkçe yazılımını ararken çok çile çekiyorlar.
Yazıktır, çileleri bir son bulsun.
symbazz symbazz - #6
Denemedim. Ama bildiğim kadarıyla TR var. Yükleyenler sonucu buraya yazdıktan sonra yayınlansın.
Paradox Paradox - #7
Denemedim. Ama bildiğim kadarıyla TR var. Yükleyenler sonucu buraya yazdıktan sonra yayınlansın.

Henüz bu yazılımı deneyen olmamış sanırım.
cevdet27 cevdet27 - #8
maalesef tr dil yok. Tr dil sw05 de var ama bulamıyorum
Paradox Paradox - #9
maalesef tr dil yok. Tr dil sw05 de var ama bulamıyorum

Bakındım ama ne yazık ki bende bulamadım.
ve cihaza ait bazı yazılımlar mevcut.
Paylaştığım bağlantıları incelemeniz faydalı olacaktır.
O omercopyak - #10
Selamunaleyküm araştırma yaparken ben bu linkte türkçe SW05 rom buldum birazdan deniyeceğim eğer yardımcı olabilecekse rom , kolay gelsin.
Düzenleme:
Rom denenmiştir TR dil içeriyor 4.2.2 sürümüdür - Yüklemede hata aldım ilk önce SW17 rusça rom yükledim daha sonra SW05 Türkiye rom yükledim sorunu o şekilde atlattım.
symbazz symbazz - #11
Gözünüz aydın.
A Ankaradeveli1907 - #12
Arkadaşlar fly IQ4404 spark için orjinal recovery bulamıyorum bulabilen varsa link atabilir mi
braveturks braveturks - #13
Arkadaşlar fly IQ4404 spark için orjinal recovery bulamıyorum bulabilen varsa link atabilir mi
Yukarıdaki yorumların birinde çözüm anlatılmış. O çözümü uygulayabilirsin.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/fly-iq4404-turkce-yazilim-bulamiyorum.826/