Çözüldü Fly Quantum IQ4513 Yazılımı Lazım

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Linkteki dosyaları indirin sp flash tool ile "XL01C-S14A_VOBIS_L40RU_213_150327" klasörünün içinden scatter dosyasını seçin. Sonra sp flash tool'a tekrar gelin ve en üstteki preloader tikini kaldırın. Ve download tıklayın. Cihazı bağlayın yazılımı yükleyecek ve açılacaktır.

Eğer preloader dosyasını seçip yüklemiş iseniz cihaz açılmaz ve brick olur.
Onun çözümüde gene indireceğiniz dosyanın içinde "preloader_ckt92_we_kk.bin" dosyasını scatter seçin ve bu dosya ile yükleyin cihaz açılacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cevdetguney

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
119
45
28
37
Hiç biryerde bulamadım hepsi var sanki özellikle seçmişler gibi bu model yok :)

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hiç biryerde bulamadım hepsi var sanki özellikle seçmişler gibi bu model yok :)

Bende bulamadım başka modellerin yazılımı oluyormuş ama bulmak lazım. Cihaza başka yazılım yükledim. Cihaz Mtk modda kaldı. Bu aşağıdaki yazılımı yükledim şimdi 4032 hatası veriyor. Ana kart ile de yazılımı bulamadım.
Edit=Yazılımı buldum indirdim çalıştı.Konu düzenlenmiştir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hakanvrl

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bende bulamadım başka modellerin yazılımı oluyormuş ama bulmak lazım. Cihaza başka yazılım yükledim. Cihaz Mtk modda kaldı. Bu aşağıdaki yazılımı yükledim şimdi 4032 hatası veriyor. Ana kart ile de yazılımı bulamadım.
Edit=Yazılımı buldum indirdim çalıştı.Konu düzenlenmiştir.

Paylaşım için teşekkürler.
Yazılımı hemen indirip arşivleyeyim.
Bakarsınız, gün gelir lazım olur.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

cevdetguney

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
119
45
28
37
cok yararlı bir paylaşım olmus bir cok kişinin işine yarayacak global olarak. aramada iyi oldugumu düsünüyordum silivriserdar gerçekten bu işin piri :)

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Fly marka cihazlar, anlaşmışlar herhalde hep sana geliyorlar.

:ibret:

YeniKaptan

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2018
10
3
3
33
Arkadaşlar selamlar, arkadaşımın Fly IQ4513 telefonu brick oldu ve şu anda başka hiçbir yerde kaynak bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz acaba? Diğer sitelerde bu sürün hariç bütün modeller var. Lütfen.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Arkadaşlar selamlar, arkadaşımın Fly IQ4513 telefonu brick oldu ve şu anda başka hiçbir yerde kaynak bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz acaba? Diğer sitelerde bu sürün hariç bütün modeller var. Lütfen.
Brick olduysa yükle bu yazılımı. Daha başka ne istiyorsunuz ki. Arkadaş ilk mesajda vermiş zaten yazılımı.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YeniKaptan

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2018
10
3
3
33
Gözükmüyor
Gizli İçerik:
Gizli İçerik: Bu alandaki içeriği görmek için: Yönetici, Moderatör veya grubunda olmalısınız.
Forumumuza üye olsanız bile, kullanıcı grubuna terfi etmediğiniz sürece, bu içeriğigörüntüleyemezsiniz.
hakkında bulunan konudan faydalanarak bilgi sahibi olabilirsiniz." gözükseydi yardım istemezdim :/

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Gözükmüyor
Gizli İçerik:
Gizli İçerik: Bu alandaki içeriği görmek için: Yönetici, Moderatör veya grubunda olmalısınız.
Forumumuza üye olsanız bile, kullanıcı grubuna terfi etmediğiniz sürece, bu içeriğigörüntüleyemezsiniz.
hakkında bulunan konudan faydalanarak bilgi sahibi olabilirsiniz." gözükseydi yardım istemezdim :/
Tamam anladım.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Öyle birşey olamayacağını sizde biliyorsunuz. Gizli konular sadece özel üyelere ve yöneticilere açıktır.

YeniKaptan

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2018
10
3
3
33
Yardımınıza muhtacım şu anda, hemde çok. Sabahtan beri stock romu arıyorum ve dosya.co sitesine yüklenmiş bir rom buldum ve muhtemelen size ait. Bari şifresini söyleseniz. :)

Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Yardımınıza muhtacım şu anda, hemde çok. Sabahtan beri stock romu arıyorum ve dosya.co sitesine yüklenmiş bir rom buldum ve muhtemelen size ait. Bari şifresini söyleseniz. :)
Bana ait değil.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Emeğe saygı o zaman.

YeniKaptan

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2018
10
3
3
33
Emeğe saygım sonsuzdur bunda şüpheniz olmasın ama arkadaşımın telefonu root attıktan sonra elimde kaldı şu anda ona karşı çok mahçubum. Sadece yardımınızı istedim o kadar. Eğer İstanbul içinde ve Avcılar yakınlarındaysanız telefonu size getireyim bari siz düzeltin dosyayı paylaşmak istemiyorsanız. Çünkü ne yaptıysam internet üzerinde custom rom bulamadım ve bulduğumda ''serkan iletişim'' tarafından rar halinde şifrelenmiş.