Fly Quantum IQ4513 Yazılımı Lazım

Fly Quantum IQ4513 Yazılımı Lazım

silivriserdar silivriserdar - #1
45587bd735931c6f17a14d9db01adbe6.jpg

27784ac05792f532b2cc11773863a390.jpg

fcc15a5d87d42e968871f2c979677972.jpg

c5575f10af6f22b4841aa94348b1fdbf.jpg

254524abd5c8253991d5f78f76b9448c.jpg

c980e679b30d90a210b96a5589718fd6.jpg

f38e853662a35693d33cc36ad0f86c6d.jpg

83dd11b7a11ade8c40548a9d09900c3a.jpg

Linkteki dosyaları indirin sp flash tool ile "XL01C-S14A_VOBIS_L40RU_213_150327" klasörünün içinden scatter dosyasını seçin. Sonra sp flash tool'a tekrar gelin ve en üstteki preloader tikini kaldırın. Ve download tıklayın. Cihazı bağlayın yazılımı yükleyecek ve açılacaktır.

Eğer preloader dosyasını seçip yüklemiş iseniz cihaz açılmaz ve brick olur.
Onun çözümüde gene indireceğiniz dosyanın içinde "preloader_ckt92_we_kk.bin" dosyasını scatter seçin ve bu dosya ile yükleyin cihaz açılacaktır.

f57009dce460bc78bc3a62460447ec5f.jpg

f19328916a2cca09b23764fc5da4bdcd.jpg

25fbffa13c227650e2e3d591f0164d06.jpg
cevdetguney cevdetguney - #2
Hiç biryerde bulamadım hepsi var sanki özellikle seçmişler gibi bu model yok :)
silivriserdar silivriserdar - #3
Hiç biryerde bulamadım hepsi var sanki özellikle seçmişler gibi bu model yok :)

Bende bulamadım başka modellerin yazılımı oluyormuş ama bulmak lazım. Cihaza başka yazılım yükledim. Cihaz Mtk modda kaldı. Bu aşağıdaki yazılımı yükledim şimdi 4032 hatası veriyor. Ana kart ile de yazılımı bulamadım.
Edit=Yazılımı buldum indirdim çalıştı.Konu düzenlenmiştir.
Paradox Paradox - #4
Bende bulamadım başka modellerin yazılımı oluyormuş ama bulmak lazım. Cihaza başka yazılım yükledim. Cihaz Mtk modda kaldı. Bu aşağıdaki yazılımı yükledim şimdi 4032 hatası veriyor. Ana kart ile de yazılımı bulamadım.
Edit=Yazılımı buldum indirdim çalıştı.Konu düzenlenmiştir.

Paylaşım için teşekkürler.
Yazılımı hemen indirip arşivleyeyim.
Bakarsınız, gün gelir lazım olur.
cevdetguney cevdetguney - #5
cok yararlı bir paylaşım olmus bir cok kişinin işine yarayacak global olarak. aramada iyi oldugumu düsünüyordum silivriserdar gerçekten bu işin piri :)
symbazz symbazz - #6
Fly marka cihazlar, anlaşmışlar herhalde hep sana geliyorlar.

:ibret:
Paradox Paradox - #7
Fly marka cihazlar, anlaşmışlar herhalde hep sana geliyorlar.

Adam bulunduğu bölgede nam salmış.
Bütün cihazların kendisine gitmesi normaldir.

Umarım yakında Serdar'ı kendi iş yerlerine transfer etmek isteyenler arasında çatışma çıkmaz.
:polis:
symbazz symbazz - #8
R ridvan4747 - #9
eyvallah
Y YeniKaptan - #10
Arkadaşlar selamlar, arkadaşımın Fly IQ4513 telefonu brick oldu ve şu anda başka hiçbir yerde kaynak bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz acaba? Diğer sitelerde bu sürün hariç bütün modeller var. Lütfen.
symbazz symbazz - #11
Arkadaşlar selamlar, arkadaşımın Fly IQ4513 telefonu brick oldu ve şu anda başka hiçbir yerde kaynak bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz acaba? Diğer sitelerde bu sürün hariç bütün modeller var. Lütfen.
Brick olduysa yükle bu yazılımı. Daha başka ne istiyorsunuz ki. Arkadaş ilk mesajda vermiş zaten yazılımı.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Y YeniKaptan - #12
Gözükmüyor
Gizli İçerik:
Gizli İçerik: Bu alandaki içeriği görmek için: Yönetici, Moderatör veya Özel Üye grubunda olmalısınız.
Forumumuza üye olsanız bile, Özel Üye kullanıcı grubuna terfi etmediğiniz sürece, bu içeriğigörüntüleyemezsiniz.
Özel Üyelik hakkında burada bulunan konudan faydalanarak bilgi sahibi olabilirsiniz." gözükseydi yardım istemezdim :/
symbazz symbazz - #13
Gözükmüyor
Gizli İçerik:
Gizli İçerik: Bu alandaki içeriği görmek için: Yönetici, Moderatör veya Özel Üye grubunda olmalısınız.
Forumumuza üye olsanız bile, Özel Üye kullanıcı grubuna terfi etmediğiniz sürece, bu içeriğigörüntüleyemezsiniz.
Özel Üyelik hakkında burada bulunan konudan faydalanarak bilgi sahibi olabilirsiniz." gözükseydi yardım istemezdim :/
Tamam anladım.

Y YeniKaptan - #14
Tamam anladım.

Eğer siz görebiliyorsanız dm'dan linki atabilir misiniz rica etsem. Şu anda çok lazım.
symbazz symbazz - #15
Öyle birşey olamayacağını sizde biliyorsunuz. Gizli konular sadece özel üyelere ve yöneticilere açıktır.
Y YeniKaptan - #16
Yardımınıza muhtacım şu anda, hemde çok. Sabahtan beri stock romu arıyorum ve dosya.co sitesine yüklenmiş bir rom buldum ve muhtemelen size ait. Bari şifresini söyleseniz. :)
symbazz symbazz - #17
Yardımınıza muhtacım şu anda, hemde çok. Sabahtan beri stock romu arıyorum ve dosya.co sitesine yüklenmiş bir rom buldum ve muhtemelen size ait. Bari şifresini söyleseniz. :)
Bana ait değil.

silivriserdar silivriserdar - #18
Dosya kendi yandex diskimde duruyor. Ben bu cihazla tam 1 gün uğraştım. Konunun özel olması ondandır.
symbazz symbazz - #19
Emeğe saygı o zaman.

Y YeniKaptan - #20
Emeğe saygım sonsuzdur bunda şüpheniz olmasın ama arkadaşımın telefonu root attıktan sonra elimde kaldı şu anda ona karşı çok mahçubum. Sadece yardımınızı istedim o kadar. Eğer İstanbul içinde ve Avcılar yakınlarındaysanız telefonu size getireyim bari siz düzeltin dosyayı paylaşmak istemiyorsanız. Çünkü ne yaptıysam internet üzerinde custom rom bulamadım ve bulduğumda ''serkan iletişim'' tarafından rar halinde şifrelenmiş.
Y YeniKaptan - #21
Dosya kendi yandex diskimde duruyor. Ben bu cihazla tam 1 gün uğraştım. Konunun özel olması ondandır.
Rica ediyorum, lütfen. Sabahtan beri o winrarın şifresini kırmak için denemediğim brute force yöntemi kalmadı. Bir büyüklük yapın lütfen. Şu telefonu sağ salim geri vereyim arkadaşıma.
silivriserdar silivriserdar - #22
Rica ediyorum, lütfen. Sabahtan beri o winrarın şifresini kırmak için denemediğim brute force yöntemi kalmadı. Bir büyüklük yapın lütfen. Şu telefonu sağ salim geri vereyim arkadaşıma.
Biraz beklersen yardımcı olmaya çalışacağım. Şu anda arkadaşlarla bu konu hakkında konuşuyoruz. Senin gibi durumu olanlar için birşeyler yapabiliriz. Gerekli dosya ve yardımı yapmak için. Biraz bekle...
Y YeniKaptan - #23
Biraz beklersen yardımcı olmaya çalışacağım. Şu anda arkadaşlarla bu konu hakkında konuşuyoruz. Senin gibi durumu olanlar için birşeyler yapabiliriz. Gerekli dosya ve yardımı yapmak için. Biraz bekle...
Şu anda beni nasıl mutlu ettiniz anlatamam çok çok teşekkür ederim. Beklemedeyim.
Paradox Paradox - #24
Şu anda beni nasıl mutlu ettiniz anlatamam çok çok teşekkür ederim. Beklemedeyim.

Aile meclisi sizin için toplandı.
Törelerimizi gözden geçiriyoruz.
silivriserdar silivriserdar - #25
Şimdi bu konu ile ilgili kararı sana söylüyorum. Sende gerekeni yap ve dosyaları al. Ve yardımda edeceğim sana buda extrası olsun.

Forum kurallarına uygun 50 konu açmanı istiyoruz. Ama unutma forum kurallarına uygun. Forum kurallarını iyice oku başlık nasıl yazılır. Nasıl konu açılır nelere dikkat edilir. Bu çok önemli yoksa konuların silinir ve dosyaları alamazsın.

50 konu açtığın zaman bu konudan veya özel üyelik konusu altından bildirim yap. Gerekli incelemeyi yapıp eğer forum kurallarına uygun konuları açmış isen sana dostların linkini atacağım. Ama BURADA EN ÖNEMLİ ŞEY FORUM KURALLARINA UYGUN KONU AÇMAN. Çünkü konuları tek tek inceleyip ona göre karar vereceğiz.
Y YeniKaptan - #26
Şimdi bu konu ile ilgili kararı sana söylüyorum. Sende gerekeni yap ve dosyaları al. Ve yardımda edeceğim sana buda extrası olsun.

Forum kurallarına uygun 50 konu açmanı istiyoruz. Ama unutma forum kurallarına uygun. Forum kurallarını iyice oku başlık nasıl yazılır. Nasıl konu açılır nelere dikkat edilir. Bu çok önemli yoksa konuların silinir ve dosyaları alamazsın.

50 konu açtığın zaman bu konudan veya özel üyelik konusu altından bildirim yap. Gerekli incelemeyi yapıp eğer forum kurallarına uygun konuları açmış isen sana dostların linkini atacağım. Ama BURADA EN ÖNEMLİ ŞEY FORUM KURALLARINA UYGUN KONU AÇMAN. Çünkü konuları tek tek inceleyip ona göre karar vereceğiz.
Wow. Adam akıllı 50 konu açmam en az 1 haftamı alır. Deneyeceğim.
silivriserdar silivriserdar - #27
Wow. Adam akıllı 50 konu açmam en az 1 haftamı alır. Deneyeceğim.
Sanmam normalde böyle bir kural yoktu ama bundan sonra senin sayende başladı. Normalde bizde sadede özel üyeler bu dosyaları görürdü. Özel üye olmakta öyle kolay değil. Zaten sizinki özel üyelik değil, sadece gerekli dosyaları vereceğiz. Ama foruma uğramaya devam ederseniz konu açarsanız paylaşım yaparsanız o zaman özel üye olursunuz.
silivriserdar silivriserdar - #28
Y YeniKaptan - #29
Teşekkürler.
symbazz symbazz - #30
[emoji879]

Paradox Paradox - #31
Adam ortadan kayboldu.
Hani bu yazılım çok lazımdı?
symbazz symbazz - #32
Yeni versiyon bazı açıklarla mı geldi ki. ?
Paradox Paradox - #33
Yeni versiyon bazı açıklarla mı geldi ki. ?

Yeni versiyon gelmedi henüz.
Y YeniKaptan - #34
Adam ortadan kayboldu.
Hani bu yazılım çok lazımdı?
Kusura bakmayın. Arkadaşıma durumu izah ettim ve aramızda hallettik. Muhtemelen yeni telefon alacak. Öğrenci olduğum için çok meşguldüm şimdi yazmaya vakit buldum.
Paradox Paradox - #35
Kusura bakmayın. Arkadaşıma durumu izah ettim ve aramızda hallettik. Muhtemelen yeni telefon alacak. Öğrenci olduğum için çok meşguldüm şimdi yazmaya vakit buldum.

Arkadaşınız anlayışlı biriymiş.
:alkis:
sametcaylan sametcaylan - #36
ama hakkaten tuz döküp yalatmadığınız kaldı adam muhtacım diyor yok şöyle yok böyle liseli ergen muhabbeti dönderiyorsunuz.
insan insana her zaman lazım unutmayın bir küçük dua 50 konudan değerlidir.
kimse kimsenin emeğini gasp etmiyor bilgi paylaşıldıkça güzeldir.
bir allah razı olsun demek için iki sayfayıda okudum ama gördümki egolar hala aç.
admin onurun varsa bu mesajı silme sakın okuyun belki birşeyler anlarsınız.
ben bu telefonu kırarım ama allah size muhtaç etmesin.
symbazz symbazz - #37
ama hakkaten tuz döküp yalatmadığınız kaldı adam muhtacım diyor yok şöyle yok böyle liseli ergen muhabbeti dönderiyorsunuz.
bir allah razı olsun demek için iki sayfayıda okudum ama gördümki egolar hala aç.

Bunun onurla alakası yok. Sadece sizin asalaklığınızla alakası var. İnsanların onurunu sorgulamak size kalmadı. Foruma üye olurken kuralları kabul ederek üye oluyorsunuz. Kimse sizi zorla kolunuzdan tutarak üye yapmıyor. Bence ONURSUZLUK emek sarfetmeden, başkalarının emeklerini sömürerek, bedavadan birşeylere sahip olmak değil midir .? Mesela benimde uçağa ihtiyacım var. Ne yapayım, Boeinge dava falan mı açayım. Bana uçak verin diye. Herkesin birşeylere ihtiyacı var, vermemek onursuzluk vermemek ego tatmini midir sizce.? Yani boş konuşuyorsunuz. Başkalarının hakkını aramak size de düşmez.
Ha telefon sizin mülkünüz kırabilirsiniz. Allah (CC) kimseyi kimseye özellikle sizin gibilerin dualarına muhtaç etmesin.
symbazz symbazz - #38
Dosyanın sahibi zaten açıklamış. Adam bir gününü harcamış. Emek sarfetmiş. Yayınlamayabilir. İstediği kişilere verebilir. Herkesin kullanımına sunmak zorunda değil. Biraz emeğe saygı gösterin.
Paradox Paradox - #39

Resmen boş muhabbet yapmışsınız.

Dua ile satın alıp, dua ile şarj ettiğiniz ve dua ile TL yüklemesi yaptığınız telefonunuzu,
Yazılımını dua ile temin edemediğiniz için dua ile gömebilirsiniz.

Görende ibadetlerinizi telefonla yapıyorsunuz sanır.
symbazz symbazz - #40
Resmen boş muhabbet yapmışsınız.

Dua ile satın alıp, dua ile şarj ettiğiniz ve dua ile TL yüklemesi yaptığınız telefonunuzu,
Yazılımını dua ile temin edemediğiniz için dua ile gömebilirsiniz.

Görende ibadetlerinizi telefonla yapıyorsunuz sanır.
:alkis::alkis::alkis:
Çok güzel bir cevap olmuş. Süper.
silivriserdar silivriserdar - #41
Küfürlü konuşulmadığı sürece her türlü şikayet ve öneriye açığız.

Konuyu açan benim ve yukarıda da anlattım. Ben bu konuyu oluşturmak için saatlerimi harcadım. Bir emek sarf ettim bunun karşılığı olarak sizden para pul istemiyoruz.

Ama böyle konuların bu forumda açılması için bu forumunda ayakta kalması lazım. Ayakta kalmak için de, bizim bu forumun hosting ve domain ücretlerini senelik düzenli ödememiz gerekiyor. Yanlış anlama ama adamlarda dua geçerli değil. Para istiyorlar. O yüzden bir eleştiri yaparken önünü arkasını düşünün öyle eleştiri yapın.

Biz bilgiyi gene paylaşıyoruz ama bu foruma katkı sağlayan değerli üyelerimiz ile paylaşıyoruz. Foruma konu açan katkı sağlayan özel üyeler konunun içeriğini görebiliyor. Sizde görebilirsiniz bunun içinde 50 konu açarak hem foruma katlı saglamış olursunuz hemde forumda böyle güzel konuların açılması devam eder. Umarım anlatabilmişimdir.
symbazz symbazz - #42
Küfürlü konuşulmadığı sürece her türlü şikayet ve öneriye açığız.

Konuyu açan benim ve yukarıda da anlattım. Ben bu konuyu oluşturmak için saatlerimi harcadım. Bir emek sarf ettim bunun karşılığı olarak sizden para pul istemiyoruz.

Ama böyle konuların bu forumda açılması için bu forumunda ayakta kalması lazım. Ayakta kalmak için de, bizim bu forumun hosting ve domain ücretlerini senelik düzenli ödememiz gerekiyor. Yanlış anlama ama adamlarda dua geçerli değil. Para istiyorlar. O yüzden bir eleştiri yaparken önünü arkasını düşünün öyle eleştiri yapın.

Biz bilgiyi gene paylaşıyoruz ama bu foruma katkı sağlayan değerli üyelerimiz ile paylaşıyoruz. Foruma konu açan katkı sağlayan özel üyeler konunun içeriğini görebiliyor. Sizde görebilirsiniz bunun içinde 50 konu açarak hem foruma katlı saglamış olursunuz hemde forumda böyle güzel konuların açılması devam eder. Umarım anlatabilmişimdir.

Birşey ürürdü de kervan yürürdü ya, onun gibi bir şey. Boş ver kafaya takmayalım.
cembiri cembiri - #43
Donanımhaberde her türlü dosyası var. Neden olayı bu kadar büyüttünüz.
silivriserdar silivriserdar - #44
Git oradan al o zaman buraya niye geldin.
symbazz symbazz - #45
Aman bir daha gelme. Donanımhaber de var da, daha burada ne arıyorsun sen. Ancak boş laf yapıyorsunuz. Boş gezenin boş kalfaları.
Paradox Paradox - #46

Bu soruyu size sormak lazım.
Oradan buraya gelen sizsiniz.
:zuhaha:
symbazz symbazz - #47
Bu soruyu size sormak lazım.
Oradan buraya gelen sizsiniz.
:alkis:
cembiri cembiri - #48
Donanımhabere link koymuşsunuz geldik, koymasanız reklamınızı yapmasanız gelmezdik. Ayrıca custom romlar da var, satmak isterseniz ücretsiz temin ederiz.
cembiri cembiri - #49
Ayrıca teknik servis yazılım yükleme işlemini ücretsiz yapıp gönderiyor.
silivriserdar silivriserdar - #50
Ayrıca teknik servis yazılım yükleme işlemini ücretsiz yapıp gönderiyor.
Konu içeriği güncellenmiştir. Eğer dosyaları istiyorsanız konu başında belirtilen şartları yerine getirdiğiniz zaman dosyaları size özel mesaj yoluyla atacağım.
cembiri cembiri - #51
Ben
Konu içeriği güncellenmiştir. Eğer dosyaları istiyorsanız konu başında belirtilen şartları yerine getirdiğiniz zaman dosyaları size özel mesaj yoluyla atacağım.
Ben yazılım falan istemiyorum. Yazılım isteyen arkadaşla karıştırdınız sanırım. Adamı resmen yalvarttınız. Vicdanen rahatsız olduğum için yazıyorum. Yoksa dosyaları atsanız ne atmasanız ne. Yok vip üye olacağım da falan filan bunlar boş işler. Bugün internet ortamında tüm bilgi ulaşılabilir durumda. Sizin bunu kendinize gelir kaynağı yapmaya çalışmanız veya site etkinliğini artırmaya çalışmanız etik değil. Yapmaya çalıştığınız şey kendiliğinden olur. Ama bu tarz devam ederseniz antipati yaratırsınız.
silivriserdar silivriserdar - #52
Ben

Ben yazılım falan istemiyorum. Yazılım isteyen arkadaşla karıştırdınız sanırım. Adamı resmen yalvarttınız. Vicdanen rahatsız olduğum için yazıyorum. Yoksa dosyaları atsanız ne atmasanız ne. Yok vip üye olacağım da falan filan bunlar boş işler. Bugün internet ortamında tüm bilgi ulaşılabilir durumda. Sizin bunu kendinize gelir kaynağı yapmaya çalışmanız veya site etkinliğini artırmaya çalışmanız etik değil. Yapmaya çalıştığınız şey kendiliğinden olur. Ama bu tarz devam ederseniz antipati yaratırsınız.

Çok komiksin, madem herşey var net ortamında neden gelip benim konuma dosyaları istiyorlar? Bende vicdanen rahatsız oluyorum konuyu emek karşılığı vermeden paylaştığım zaman. Ayrıca buradan kimse kendine gelir sağlamış değil. Ben 5 kuruş para almıyorum bu siteden. Etik kelimesinin anlamını bilerek mi kullandın acaba? Burada ahlaksızlık mı yapıldı? Ahlaki olmayan ne var? En güzeli fazla konuşup kendinizi iyice küçük düşürmeden sessizce kalın.

Yoksa haksız olduğunuz saçmaladığınız her kelimenizden belli oluyor. Bu site ayakta kalsın diye paralar ödeniyor bu paralarda affedersin ama tarlada bitmiyor. Reklam gelirleri olması lazım. Konu paylaşım üye sayısı herşey etkili oluyor.

Bu siteye karşılıksız 5 kuruş para kazanmayıp hatta zamanlarını ayırıp belki zarar eden insanlar tarafından ayakta kalmaya çalışıyor. Sizin bu işlerden anlamadığınız ve saçma saçma yorum yapmanız da burdan ileri geliyor. Çok biliyorsanız bir site açın hosting alın domain alın ve yönetin.

Daha bir çok şey var öyle kolay işler değil bunlar. Biz kimseden para pul istemiyoruz. Sadece sitemiz ayakta kalsın paylaşımlarımız devam etsin diye sizinde siteye katkınız olsun diye paylaşım yapın gerekli dosyaları verelim diyoruz. İnşallah yazdıklarımı anlamışsınızdır. Umudum yok ama belki aklı başında okuyan kişiler anlar.
cembiri cembiri - #53
Reklam geliri için ne yapmanız lazım. Başkalarının yazılımını bu şekilde kullanmak mı etik olan. O satmaya çalıştığınız yazılım sizemi ait. Yarın hakkınızda bir telif davası açıldığında hosting, domain alıp almadığınıza bakmazlar. Ben sizi kötülemek için yazmıyorum. Siteye daha çok inzan gelmesini istiyorsanız asıl siz kendinizi küçük düşürmeyi bırakın. Yukarıdaki cümleniz "Git oradan al o zaman buraya niye geldin." Afedersiniz ama bu üslupla devam edin o zaman. Yukarıdan bakan küçümseyici çok bilmiş tavırlar. Yaptığınız alt tarafı başkalarının yaptıklarını paylaşmak. Bir de emek karşılığı olmadan olursa rahatsız olurmuşsunuz. Asıl bu yazılımları üretenler sizden o kadar rahatsız ki. Onların emeği üzerinden kendinize pay çıkarıyorsunuz.
symbazz symbazz - #54
Gerizekalı gerizekalı laflar edenleri sevmem. Telif demişsin. Sana şöyle izah edeyim. Forumlarda paylaşılan herşey genel lisansa sahiptir. Telif sanat eserlerinde olur. Bilginin telifi olmaz. Yani forumlara düşmüşse telif yoktur. O zaman, youtube daki bu tarz bütün videoların yasaklanması lazım. Boş boş konuşmuş edebiyat yapmaya çalışmışsın. Sana iki sayfa cevap yazardım ama forumun Mematisi durumuna düşmemek için lafı fazla uzatmayacağım. Güle güle. Rızkını başka yerde bulursun inşallah.
symbazz symbazz - #55
Bir de şunu unutmadan ekleyim. Biz burada dosya satmıyoruz. Üyelerin katılımını arttırmak için gayret sarfediyoruz. Sizde başkalarının yazılımını kullanmaya çalıştığınız için sizde o kişilere telif ödeyecekmisiniz. ? :sessizlik: Çoluk çocukla uğraşır olduk son zamanlarda.
silivriserdar silivriserdar - #56
Bırak abi bunlar cahil insanlar ne konuştuğunu bilmeyenler. Adam telif hakkı demiş ey allahım. Çoğu firma bizzat kendisi kendi sitesinden destek bölümünde cihazların yazılımını paylaşıyor. Hatta yazılım paylaşmayan markalardan müşteri bile artık cihaz almıyor. Boş konuşan parazit işte.
leonidasss leonidasss - #57
@cembiri senin gibi kendini birşey zanneden ve hiç bir şey bilmeeyen konuşan insanlardan nefret ediyorum.
Paradox Paradox - #58
Reklam geliri için ne yapmanız lazım. Başkalarının yazılımını bu şekilde kullanmak mı etik olan. O satmaya çalıştığınız yazılım sizemi ait. Yarın hakkınızda bir telif davası açıldığında hosting, domain alıp almadığınıza bakmazlar. Ben sizi kötülemek için yazmıyorum. Siteye daha çok inzan gelmesini istiyorsanız asıl siz kendinizi küçük düşürmeyi bırakın. Yukarıdaki cümleniz "Git oradan al o zaman buraya niye geldin." Afedersiniz ama bu üslupla devam edin o zaman. Yukarıdan bakan küçümseyici çok bilmiş tavırlar. Yaptığınız alt tarafı başkalarının yaptıklarını paylaşmak. Bir de emek karşılığı olmadan olursa rahatsız olurmuşsunuz. Asıl bu yazılımları üretenler sizden o kadar rahatsız ki. Onların emeği üzerinden kendinize pay çıkarıyorsunuz.

Forumda bizim, yazılımda, ister satarız, ister atarız kime ne?
Biz forumumuza daha çok insan gelsin istemiyoruz.
Hele hele kene gibi kan emicilerin gelmesini hiç istemiyoruz.

Telif hakkı mı?

Değerli yöneticiler, bu gibi tipleri lütfen fazla konuşturmayınız.
Atınız gitsinler efendim.
E emretasbas06 - #59
eline emegine saglık
R reis4747 - #60
rar şifresi ne ustadlar
Paradox Paradox - #61
rar şifresi ne ustadlar

İndirme bağlantıları tarafımca yenilenmiştir.
Dosyalarda da şifre yoktur.
rtkaan rtkaan - #62
kanka bende uzun uğraşlar sonucu o rarın şiifresini buldum şifresi m.ali 2 yıl sonrada olsa ihtiyacı olana yarasın
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/fly-quantum-iq4513-yazilimi-lazim.2454/